[TVN] Wszyscy kochają Romana

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVN] Wszyscy kochają Romana

Post autor: Adrian ;P »

http://www.filmweb.pl/news/TVN+produkuj ... a%22-72151

Może i nowy sitcom przyda się w TVN, ale czy na pewno taki :mhm:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polska wersja serialu "Wszyscy kochają Raymonda"

Post autor: ktos »

serial był super :D zależy kogo obsadzą mam nadzieje że Karolaka ani Kota nie będzie bo ich już za dużo :P
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Polska wersja serialu "Wszyscy kochają Raymonda"

Post autor: mfdtv4 »

Tiaaa super cieszmy się wszyscy, że TVN zwali kolejny serial ;/ To już lekka przesada, że w TVNie 3/4 programów i seriali jest na licencji... I jeszcze denerwujący jest fakt, że taki kultowy serial zostanie przerobiony na polskie realia. "Przepis na życie" - doskonały przykład tego, że jeśli się chce zrobić coś samemu od początku do końca to można. Serial ma świetne wyniki oglądalności i zebrał wiele pozytywnych opinii. A takie "Usta Usta" pomimo, że serial jest doskonały, to jakoś nie odniósł sukcesu marketingowego :roll:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska wersja serialu "Wszyscy kochają Raymonda"

Post autor: Adrian ;P »

http://www.tvn.pl/news/4860/view

Polska nazwa to ''Wszyscy kochają Romana''. Zdjęcia rusyzły wczoraj. 15 odcinka seria pojawi się już jesienią. TVN kupił prawa do 30 odcinków, czyli 2 seria jest już niemal pewna.

Główną rolę zagra Bartek Kasprzykowski. Pojawi się też Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Anna Seniuk. Reżyserem jest Jurek Bogajewicz :D

http://www.tvn.pl/news/4864/view
W serialu pojawi się Tede.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Polska wersja serialu "Wszyscy kochają Raymonda"

Post autor: szym »

Zalatuje mi to trochę "Nianią" w gorszej wersji. Tzn. "Niani" i tak nie lubiłem, ale prawdziwym dramatem była "Hela w opałach" - na to się zanosi...?
I nie lubię imienia Roman. Nieserialowe. :lol2:

Jeżeli chcą robić polskie wersje to spoko, ale nie seriali, które są dość znane w Polsce. Ostatnio widziałem w Rosji tamtejszego "Skazanego na śmierć" - wyglądało to jak parodia. Tutaj mamy "Nianię", "Raymonda", ciągle szukamy polskich odpowiedników (niekoniecznie dobrych) seriali zagranicznych.

Pomysł z "Kasią i Tomkiem" był rewelacyjny. Też format, ale ja traktuję go jak swój produkt.
:)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polska wersja serialu "Wszyscy kochają Raymonda"

Post autor: matik »

Jurek Bogajewicz pisze:To jest sitcom. W sitcomach nikt nie chce grać, nikt nie chce ich ogladać, a jak czuję się jak ktoś, kto przywiózł prostytutkę z Chicago i musi ją ubrać, żeby się sprzedała w Warszawie - wypalił na konferencji prasowej. TVN kupuje program od pajaców z Los Angeles, pajace wyprodukowali ten program 15 lat temu i nie kumają o co chodzi. Forma jest do dupy i stara, ja jestem wynajęty do tego, żeby uczynić ten cycek atrakcyjnym i żeby była erekcja. Ja masowałem, kombinowałem, gdzie przypudrować, gdzie ujędrnić i żebym po mordzie nie dostał jak skończę. Ta dziwka musi wyjść na miasto, musi się ruszać, biodra muszą funkcjonować, jest rewolucja, to trzeba ciężko pracować, myślicie, że jest łatwo??? Strasznie trudno. Kochani, dajmy sobie spokój, to jest serial. Idźcie do domu, obejrzyjcie jakiś poważny film. Tutaj nie ma na co patrzeć - dobił ekipę Bogajewicz.
Z Pudelka
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Polska wersja serialu "Wszyscy kochają Raymonda"

Post autor: Isadora »

matik pisze:
Jurek Bogajewicz pisze:To jest sitcom. W sitcomach nikt nie chce grać, nikt nie chce ich ogladać, a jak czuję się jak ktoś, kto przywiózł prostytutkę z Chicago i musi ją ubrać, żeby się sprzedała w Warszawie - wypalił na konferencji prasowej. TVN kupuje program od pajaców z Los Angeles, pajace wyprodukowali ten program 15 lat temu i nie kumają o co chodzi. Forma jest do dupy i stara, ja jestem wynajęty do tego, żeby uczynić ten cycek atrakcyjnym i żeby była erekcja. Ja masowałem, kombinowałem, gdzie przypudrować, gdzie ujędrnić i żebym po mordzie nie dostał jak skończę. Ta dziwka musi wyjść na miasto, musi się ruszać, biodra muszą funkcjonować, jest rewolucja, to trzeba ciężko pracować, myślicie, że jest łatwo??? Strasznie trudno. Kochani, dajmy sobie spokój, to jest serial. Idźcie do domu, obejrzyjcie jakiś poważny film. Tutaj nie ma na co patrzeć - dobił ekipę Bogajewicz.
Z Pudelka
Piękne :lol2: Warto było nakręcić Romana, żeby przeczytać ten komentarz, i na tym rozweselona :lol: poprzestanę, bo Roman, niestety niczym mnie nie skusi :nie:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Polska wersja serialu "Wszyscy kochają Raymonda"

Post autor: D00 »

Według mnie zapowiada się na drugą Helę. Szykuje się piękna katastrofa.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Polska wersja serialu "Wszyscy kochają Raymonda"

Post autor: zadra »

D00 pisze:Według mnie zapowiada się na drugą Helę. Szykuje się piękna katastrofa.
do tego katastrofa od poczatku zaplanowana :D szkoda tylko wybitnych aktorów w rodzaju Anny Seniuk....
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: Amy »

Zgadzam się z Wami );
Choć jest szansa, że może to przejdzie dalej, zachęci czymś ludzi...

Muszę przyznać, że obejrzę 1. odcinek, ciekawi mnie tu Tede, lubię go nawet, więc zobaczę czy się sprawdzi :D
Druga kwestia, czy skuszę się, by obejrzeć następny... No cóż, poczekamy i się przekonamy ^^
This is not the end, this is not the beginning.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: Adrian ;P »

Serial niestety nie zachwyca. Tak jak się zanosiło - serial pokroju Heli w opałach. Nie wróżę mu dobrej przyszłości
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: mfdtv4 »

Serial to kompletne nieporozumienie. Wygląda jakby był robiony na siłę, bez polotu :shock: I jeszcze ta obsada... Cała do wymiany oprócz Anny Seniuk 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Męczyłem ten pierwszy odcinek przez półtorej godziny. :D Co chwilę znajdował się pretekst, by przerwać oglądanie. A to na Facebooka, do łazienki, do kuchni, na zewnątrz... Szacun dla reżysera za to, że uprzedził przed "Romanem", bo w 90 minut to już by można rzeczywiście obejrzeć film.

Ostatecznie tej produkcji bym jeszcze nie skreślał, bo całość jest ładnie opakowana, widz polski raczej lubi takie rzeczy, na dodatek jest nieprzewidywalny, a i pierwsze odcinki w przypadku takich seriali przeważnie wypadają najgorzej. Jakościowo leży, ale stawiam, że te swoje 2-3 mln widzów mimo wszystko zdobędzie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: matik »

Średni ten serial, może w następnych odcinkach się rozkręci.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wszyscy kochają Romana

Post autor: r_r16 »

Drugi odcinek moim zdaniem lepszy. Było kilka dosyć wesołych scen. Polecam :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości