Igor Sokołowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: pozytywnie24 »

Cóż dodać...
Jak zawsze perfekcyjnie przygotowany. To był BARDZO dobry wybór, by właśnie Igor zastąpił Piotra Marciniaka.
Długi miał dzień, ale warto było. :)
(y)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
karolek8764
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: sobota 13 paź 2012, 14:37

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: karolek8764 »

Igor byl 15 na żywo jakosc nie tak , chyba po raz piewrszy :mhm:
karolek vel. alex10
opust
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 04 lis 2012, 07:28

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: opust »

karolek8764 pisze:Igor byl 15 na żywo jakosc nie tak , chyba po raz piewrszy :mhm:
Wczoraj w wydaniu specjalnym w godzinach wieczornych cały czas był ,,jakość nie tak ,,
nie wiem jakie on ma układy że go biorą do prowadzenia tak ważnych wiadomości danej chwili w Wydaniu Specjalnym , z pewnością forumowicze którzy go tak zaciekle bronią wczoraj go nie oglądali :) ?
W dalszym ciągu zastanawia mnie dlaczego go ktoś lansuje .
opust
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
opust
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 04 lis 2012, 07:28

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: opust »

Proponuję pisać grzeczniejszym tonem - nie będę tolerował chamstwa. Jeżeli coś Ci się nie podoba, to napisz to w sposób kulturalny. I proszę bez osobistych wycieczek w stosunku do mnie. /matik/
opust
opust
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 04 lis 2012, 07:28

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: opust »

matik pisze:Proponuję pisać grzeczniejszym tonem - nie będę tolerował chamstwa. Jeżeli coś Ci się nie podoba, to napisz to w sposób kulturalny. I proszę bez osobistych wycieczek w stosunku do mnie. /matik/
moderatorze matik życzyłeś sobie argumentów co do nieudacznictwa w prowadzeniu programów w wykonaniu pana Igora to ci parę przykładów z ostatnich obserwacji przytoczyłem a TY się obraziłeś i usunąłeś mój wpis mój post .
Znów będziesz pisał bzdety abym poparł swoje wypowiedzi jakimś przykładami a nie tylko krytykował .
matik pisze:Proponuję pisać grzeczniejszym tonem /matik/
z kolei w temacie Jarosław Kużniar chyba grzecznie nie było z twojej strony jako moderator.
Dlaczego pozwalasz na wpisy obrażające Jarosława Kużniara a z kolei chronisz swojego IDOLA Sokołowskiego jakoś nie zauważyłem abyś zwrócił tego typu uwagę krytykantom Jarosława Kużniara masz przewagę na de mną z pewnością też skasujesz ten post .
Pozdrawiam
opust
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: matik »

opust pisze:
matik pisze:Proponuję pisać grzeczniejszym tonem - nie będę tolerował chamstwa. Jeżeli coś Ci się nie podoba, to napisz to w sposób kulturalny. I proszę bez osobistych wycieczek w stosunku do mnie. /matik/
moderatorze matik życzyłeś sobie argumentów co do nieudacznictwa w prowadzeniu programów w wykonaniu pana Igora to ci parę przykładów z ostatnich obserwacji przytoczyłem a TY się obraziłeś i usunąłeś mój wpis mój post .
Ja się nie obraziłem, ja chamstwa i kłamstw nie toleruję. Podałeś przykłady z dzisiejszego wieczora. Szkoda, że nie pomyślałeś o tym, że ktoś to nagrywa i może zweryfikować czy takie wpadki były. A nie było ani monologów redaktora i przerywania gościom jak i nazwania Jarosława Kaczyńskiego, Jarosławem Kaszyńskim (to tak w skrócie). I podkreślam. Mogłeś to wszystko napisać w kulturalny sposób. A materiałami video dysponuję i mogę w każdej chwili dać porównanie do Twojej ukrytej wypowiedzi.
opust pisze:z kolei w temacie Jarosław Kużniar chyba grzecznie nie było z twojej strony jako moderator.
To, że było stanowczo nie znaczy, że nie było grzecznie. Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia w stosunku do mnie to zachęcam do kontaktu z administratorem.
opust pisze:Dlaczego pozwalasz na wpisy obrażające Jarosława Kużniara
To, że są wpisy krytykujące, nie znaczy, że są to wpisy obrażające.
opust pisze:z pewnością też skasujesz ten post .
Żadnego Twojego postu do tej pory nie skasowałem - treść postu naruszającego regulamin jest cały czas do dyspozycji administratora forum. I proponuję zapoznać się z regulaminem, gdzie jest wszystko opisane.
opust
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 04 lis 2012, 07:28

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: opust »

[matik napisał*]A materiałami video dysponuję i mogę w każdej chwili dać porównanie do Twojej ukrytej wypowiedzi.
Zachęcam do uważnego przesłuchania wczorajszego wieczornego Wydania Specjalnego tj z dnia 01/03/2014 w wykonaniu prowadzącego pana Igora Sokołwskiego i wyciągnięcia wniosków jak daleko odbiegam od tego co napisałem w ukrytym przez jakiś czas moim poście .
Pozdrawiam
opust
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: pozytywnie24 »

Niektórym łatwiej jeździ się po ludziach, niż po ulicy.
Niestety.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

:plus: Happy Birthaday! Rok temu też w Poranku ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: pozytywnie24 »

... i do 84 r.ż w TVN24 ;) :plus: NAJLEPSZE życzenia! :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: matik »

Z cyklu pierwsze dni pracy w TVN24 (sekcja dokumentacji i analiz):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Igor Sokołowski [Zasługuje na więcej 2013]

Post autor: Meteor »

22.10.2014 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

Warto odnotować przeprowadzenie debaty warszawskiej dzis na antenie trzech stacji przez Igora. Byl jednym z trzech prowadzących program.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości