Dekada zmian

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzę, że powtórka za 15 minut, więc chętnie obejrzę. Chyba, że znowu coś spieprzyli w programie telewizyjnym.
avatar pisze:Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę $$$. Tak mi się wydaje.
Akurat 24H - z tego, co pamiętam - przerywali reklamami, więc bynajmniej nie chodzi tu o kasę.
To jest chyba taki światowy trynd, by każdy miał swój autorski program. Nie mam nic przeciwko. Tylko inaczej by to wszystko wyglądało, gdyby nie nadawali z wirtualnego studia i od czasu do czasu zajęli się czymś innym niż polityka.
Podobał mi się niedawno pewien komentarz na portalu http://www.tvnfakty.pl - chodziło o to, że władowali w studio i technikę grube miliony, a mają wszystko wirtualne.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re:

Post autor: ziom »

Camilo pisze:Widzę, że powtórka za 15 minut, więc chętnie obejrzę. Chyba, że znowu coś spieprzyli w programie telewizyjnym.
avatar pisze:Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę $$$. Tak mi się wydaje.
Akurat 24H - z tego, co pamiętam - przerywali reklamami, więc bynajmniej nie chodzi tu o kasę.
To jest chyba taki światowy trynd, by każdy miał swój autorski program. Nie mam nic przeciwko. Tylko inaczej by to wszystko wyglądało, gdyby nie nadawali z wirtualnego studia i od czasu do czasu zajęli się czymś innym niż polityka.
Podobał mi się niedawno pewien komentarz na portalu http://www.tvnfakty.pl - chodziło o to, że władowali w studio i technikę grube miliony, a mają wszystko wirtualne.
W programie Tomasza Sekielskiego często podejmowane są tematy społeczne: aborcja, choroby psychiczne czy przemoc w rodzinie.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dekada zmian

Post autor: avatar »

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Dziś już nie ma serwisów sportowych a oprawa graficzna i muzyczna była naprawdę świetna . Zwłaszcza muzyczna. Fakty w starej oprawie świetnie brzmiały teraz to już całkiem co innego. Ale stare jingle Zetki czy RMF też były niepowtarzalne.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dekada zmian

Post autor: matik »

31 lipca w niedzielę o 11:40 i 20:30 (powtórka) zamiast Loży Prasowej w ramówce jest wpisany program "Już 10 lat minęło!"
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Dekada zmian

Post autor: Merlin_89 »

Wiem, że jest trochę późno, ale mogę kogoś prosić o nagrywanie programu i jego udostępnienie. Niestety jestem poza zasięgiem TVN24, a ten program jest mi szczególnie trudno przegapić. Będę supr wdzięczny!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Dekada zmian

Post autor: r_r16 »

Pierwszy odcinek w całości był dostępny na tvn24.pl. Mam nadzieję, że kolejne także będą.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Dekada zmian

Post autor: rogi »

Jakoś nie podoba mi się ten program. Mogliby zrobic to w lepszym stylu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dekada zmian

Post autor: matik »

Dzisiejszy odcinek fatalny, oj fatalny i nie na żywo (poprzedni był na żywo?)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

matik pisze:Dzisiejszy odcinek fatalny, oj fatalny i nie na żywo (poprzedni był na żywo?)
Poprzedni też był nagrany.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dekada zmian

Post autor: avatar »

Dzisiejszy odcinek był nudny, nic ciekawego. :?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dekada zmian

Post autor: epsztajnek »

avatar pisze:Dzisiejszy odcinek był nudny, nic ciekawego. :?
Niestety, ale myślę to samo. :uwaga:
Coraz większe rozczarowanie ... Liczyłem, że będzie to dokumentalna opowieść o historii TVN24 , a nie o historii Polski w latach 2001-2011 opisywanej przez zgromadzonych w studio dziennikarzy ( innymi słowy, myślałem o innym rozłożeniu akcentów )
Co prawda, to dopiero drugi odcinek , ale boję się, że wszystkie następne będą wyglądać podobnie.
... a nagrywarkę włączyłem na pół minuty, przy archiwalnym komentarzu Brygidy ...
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Niestety Pani Pochanke przerywa nie tylko swoim gościom w Faktach po Faktach ale również kolegom z pracy. Ma jak zawsze najwięcej do powodzenia. Ta kobieta zrobiła karierę dzięki temu że jej mężem jest Adam Pieczyński - szef TVN24 a swego czasu również Faktów.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Dekada zmian

Post autor: Merlin_89 »

Może jednak ktoś nagrał?? Ja myślę, że akurat taka formuła programu jest przemyślana... Pomyślcie, Was interesuje kuchnia TVN24 (i mnie też), ale większości widzów już raczej nie, dlatego chyba robią to z perspektywy wydarzeń z danego roku. No i cóż 2002 był znacznie nudniejszy w porównaniu do 2001, więc musiało się pewnie odbić na programie.
Mam nadzieję, że ktoś będzie mógł udostępnić program...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Dekada zmian

Post autor: r_r16 »

W tym wątku - viewtopic.php?f=4&t=5683&p=150995#p150995 @nouze udostępnił odcinek do pobrania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości