Milena Rostkowska-Galant

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wutang30
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 09 paź 2012, 13:25

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: wutang30 »

Bingo - jak dla mnie to Pani Milena jest zapylona - dziś to było już widać :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: matik »

Zapylenie jest charakterystyczne dla roślin, naprawdę, można ładniej napisać o ciąży, wystarczy chcieć...
wutang30
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 09 paź 2012, 13:25

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: wutang30 »

Przepraszam niech będzie zaciążyła

Ps. Więcej luzu :)
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: milanos »

Hmmm. Czyżby wpadka Pani Mileny, prześwitujący biustonosz? Co o tym myślicie? :hyh:
Chyba, że to jakiś błąd był przy nagrywaniu, ale nie chce mi się wierzyć :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: epsztajnek »

Hmmm :mhm:
Jako stateczny, starszy pan, chciałem przyjąć postawę Adwokata Diabła, czyli w tym przypadku udowodnić, że nasze wyczulone na żeńskie wdzięki oczy nas mylą :lol2:
Uważałem że to kwestia specyficznego odbijania światła na skutek takiej a nie innej faktury cienkiego przecież materiału.

Ale to ujęcie
Obrazek ( czwarte od góry drugie od lewej )
niweluje moje uczciwe zamiary :devil:

... być może Pani MIlena nie wzięła jeszcze pod uwagę, że w odmiennym stanie nie tylko brzuszek się powiększa :red:
... a tak wogóle - pięęęękna kobieta :aniol:

P.S. Mam nagranie sprzed wielu lat, na którym ( takie mam nieodparte wrażenie ) Katarzyna Trzaskalska pojawiła się przed mapami pogody w cienkiej bluzce, bez żadnego podkładu pod spodem :cicho:
wutang30
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 09 paź 2012, 13:25

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: wutang30 »

epsztajnek pisze:P.S. Mam nagranie sprzed wielu lat, na którym ( takie mam nieodparte wrażenie ) Katarzyna Trzaskalska pojawiła się przed mapami pogody w cienkiej bluzce, bez żadnego podkładu pod spodem :cicho:

Możesz wrzucić ? :twisted:
killah

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: killah »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
killah

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: killah »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
FAUCHE
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: czwartek 30 sie 2012, 18:29

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: FAUCHE »

Milenka postanowiła chyba odświeżyć swój wątek na forum :D11
Przy okazji przedstawiła swoją wersję efektu Tuska- czyli metodę skutecznego odwracania uwagi :shock:
Sukienka, chociaż zgrabna i zwiewna, jak sama pani Milenka, przy intensywnym studyjnym oświetleniu, bardzo efektownie wyeksponowała błogosławiony stan gospodyni ubioru :lol2: (czytaj: efektownie prześwitywała). Niejeden amator pań przy nadzeji dostał oczopląsu :roll:
Widziałem w Polsacie Info tylko trzy poranne wejścia i wydaje mi się, że w ostatnim światło zostało nieco skorygowane... :hmm:
Ale mimo wszystko- dzięki za jazdę po bandzie :tanczy:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: epsztajnek »

Taki "efekt" był już zauważony na początku tej strony, ale wtedy była inna sukienka ( bez rękawów )
O 7:30 niczego nie zauważyłem :rozglada:
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30275
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: melona »

Coraz większy brzuszek :hyh:

9.09.2014

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dawid94
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 18:01

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: dawid94 »

Obrazek
Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30275
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: melona »

Czy ktoś wie, kiedy Rostkowska zniknie z anteny ? :mhm:
maniakTVN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 17 paź 2014, 19:34

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: maniakTVN »

Pani Milena w pogodzie po Wydarzeniach o 19:30 powiedziala:
"To nasze ostatnie spotkanie w tym roku, pewnie domyślają się Państwo dlaczego".
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Milena Rostkowska-Galant

Post autor: Lord_info »

Milena Rostkowska-Galant pożegnała się dzisiaj z widzami:
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=6549
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pinokio81 i 15 gości