Wieczór Wyborczy 2011

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: ziom »

Już niedługo 9 października wybory parlamentarne. Ciekawy jestem czy TVN pokaże wieczór wyborczy wspólnie z TVN24 czy zobaczyć go będzie można tylko na antenie TVN24. Niedzielny wieczór tej jesieni w TVN jest bardzo mocny. Większości ludzi woli oglądać Taniec z gwiazdami niż Wieczór wyborczy. Ciekaw jestem jak postąpi TVN oraz tego kto poprowadzi wieczór wyborczy. Oczywiście Justyna Pochanke i Kamil Durczok ale czy ze studia wirtualnego przywita nas Jarosław Kuźniar?
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: rogi »

ziom pisze:(...) ale czy ze studia wirtualnego przywita nas Jarosław Kuźniar?
Wydaję mi się, że nie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: matik »

ziom pisze:Ciekawy jestem czy TVN pokaże wieczór wyborczy wspólnie z TVN24 czy zobaczyć go będzie można tylko na antenie TVN24.
Wydaje mi się że Wieczór wyborczy będzie tylko na TVN24, i to nie względu na TzG (kiedyś sobie z tym poradzili - TzG zaczął się jakoś po 21:00). Wieczór wyborczy w zeszłym roku był na TVN, ale wtedy sytuacja była zupełnie inna, frekwencja rekordowa, ale to ze względu na kwietniową tragedię.
ziom pisze:Ciekaw jestem jak postąpi TVN oraz tego kto poprowadzi wieczór wyborczy. Oczywiście Justyna Pochanke i Kamil Durczok ale czy ze studia wirtualnego przywita nas Jarosław Kuźniar?
Osobiście darowałbym sobie Kuźniara. Raz w wyborach do Europarlamentu był Marcin Żebrowski. W tych wyborach czas postawić na kogoś innego.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: rogi »

matik pisze: W tych wyborach czas postawić na kogoś innego.
Jakieś propozycję? Ja stawiam na Kubę Poradę, ewentualnie na Krzysztofa Górlickiego.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: matik »

rogi pisze:
matik pisze: W tych wyborach czas postawić na kogoś innego.
Jakieś propozycję? Ja stawiam na Kubę Poradę, ewentualnie na Krzysztofa Górlickiego.
Myślałem o Annie Jędrzejowskiej, Igorze Sokołowskim, Michale Cholewińskim lub .... o Kamili Biedrzyckiej - Osicy, ale ona pewnie by była w jakimś sztabie wyborczym.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: rogi »

matik pisze:
rogi pisze:
matik pisze: W tych wyborach czas postawić na kogoś innego.
Jakieś propozycję? Ja stawiam na Kubę Poradę, ewentualnie na Krzysztofa Górlickiego.
Myślałem o Annie Jędrzejowskiej, Igorze Sokołowskim, Michale Cholewińskim lub .... o Kamili Biedrzyckiej - Osicy, ale ona pewnie by była w jakimś sztabie wyborczym.
O tak! Zapomniałem o Igorze Sokołowskim. Jak na razie testują go po programach. Obecnie występował w "Prosto z Polski". Wie ktoś może dlaczego?
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: ziom »

Bo Ryszard Cebula jest na urlopie.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: Greg Haus »

Wieczór będzie prowadzony ze studia faktów po faktach?
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: rogi »

Szok! Jak zobaczyłem wyniki sondażu TNS OBOP dla TVN24 i TVP. Nie wierzę w to co widzę! Palikot z 10-cio procentowym poparciem. Jeżeli co 10 polak zagłosował na "Ruch Palikota to ja nie chce wiedzieć co się stanie z Polską w nadchodzących 4 latach. Katastrofa. Jeżeli się okaże, że PSL przebiło SLD, to Napieralski wręcz powinien ustąpić stanowiska.
Jednym słowem - wybory 2011: nieporozumienie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: sybic »

No cóż... jako posłów na sejm będziemy mieć pederastę, transa, kryminaliste i aż boje się zgadnąć kogo jeszcze :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: ~ »

Kuźniar chyba się obawia Korwina-Mikke. Robi wszystko żeby nie wypowiedzieć słów "Nowa Prawica" mimo że obok niego stoi słupek z wynikiem Nowej Prawicy.
Ameryki teraz nie odkryję, ale powiem: TVN to nie jest obiektywna telewizja
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: matik »

Noc wyborcza była przez kogoś prowadzona, czy to był zlepek różnych materiałów?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: sybic »

~ pisze:Kuźniar chyba się obawia Korwina-Mikke. Robi wszystko żeby nie wypowiedzieć słów "Nowa Prawica" mimo że obok niego stoi słupek z wynikiem Nowej Prawicy.
Wszyscy boją się Korwina-Mikke. Ja czekam na wniosek do SN o unieważnieniu wyborów :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: sybic »

Czy ktoś wie jakie prognozy przedstawił Polsat?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wieczór Wyborczy 2011

Post autor: epsztajnek »

sybic pisze:Czy ktoś wie jakie prognozy przedstawił Polsat?
Rozumiem, że chodzi tobie o pierwsze podejście :D
- różnica z OBOP była taka, że na trzecim miejscu było SLD , a JP plasował się na samym końcu razem z PJN .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości