Zmiany na stronie: Formularz kontaktowy

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Zmiany na stronie: Formularz kontaktowy

Post autor: Łukasz »

Wiecie co ja wymyœli³em? ¯e doœc pisanie g³upiego FAQ, doœÌ odpowiadania na 50 idiotycznych maili dziennie. Nie mam na to czasu. I dlatego rozwa¿am mo¿liwoœÌ wprowazenie p³atnego Biura Obs³ugi Klienata na stronie. Po prostu jak ktoœ wysy³a maila z formularza kontaktowego to musi wpisaÌ kod który otrzyma jak wyœle smsa za 1 z³. To by³aby innowacja w polskim internecie. W gazetach by pisali jakie metody stosuj¹ na tvn.tivi.pl ¿eby skontaktowaÌ siê z autorem.

Co Wy na to? :D :D :D :D :D :D :D

OczywiÂście dla forumowiczĂłw po staremu.
Ostatnio zmieniony niedziela 12 gru 2004, 13:52 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Re: ZwaaaarrriiioooowaÂłem :d

Post autor: Anonymus »

ÂŁukasz pisze:
OczywiÂście dla forumowiczĂłw po staremu.
tzn? Âże forumowicze za darmo... :?:

No nawet spoko pomys³, tym bardziej, ¿e odpowiadaÌ na tyle maili to nie przyjemnoœÌ
Sam wiem, jak czasami przychodziÂło do mnie po 5. maili dziennie z Allegro dot. pytaĂą o jednÂą aukcjĂŞ i to mnie wkurzaÂło a co dopiero tyle maili co ÂŁukasz dostaje dziennie dot. strony i forum
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Fajny pomysÂł, jestem na tak. W ten sposĂłb moÂżesz np. zdobyĂŚ pieniÂądze na lepsze serwery tudzieÂż inne udogodnienia! :D :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Szczerze mĂłwiÂąc, wolaÂłbym ÂżyĂŚ w nieÂświadomoÂści niÂż wydawaĂŚ 1,22zÂł za odpowiedÂź, ktĂłra i tak mogÂłaby mnie nie usatysfakcjonowaĂŚ, no ale luzz... :D
JeÂżeli znajdÂą siĂŞ jednak ludzi skÂłonni do takich 'poÂświĂŞceĂą' - to nie jest taki gÂłupi pomysÂł, ale moÂże zamiast 1,22zÂł to SMS mĂłgÂłby kosztowaĂŚ 0,61zÂł?
PóŸniej mo¿na by³oby zrobiÌ podwy¿kê... :twisted:
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale mi nie chodzi o to Âżeby zarobiĂŚ. To tak przy okazji. Ja chcĂŞ mieĂŚ po prostu ÂświĂŞty spokĂłj, czas dla Kasi, a nie odpisywaĂŚ codziennie na tak samo idiotyczne pytania.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Na przykÂład jakie pytania? :D
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przynajmniej 15 razy dziennie: "Jak moÂżna dostaĂŚ/kupiĂŚ od Was te gaÂżety TVNu". Albo: "PozdrĂłwcie JustynĂŞ Pochanke ode mnie, bo jÂą bardzo lubiĂŞ", lub: "ChcĂŞ pracowaĂŚ w TVN, co mam zrobiĂŚ?". Debile, nieprawdaÂż?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

czemu debile od razu? moze po prostu nieÂświadomi tego co to jest nieoficjalna strona :? :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

MoÂżesz siĂŞ pobawiĂŚ w odpowiadanie :D

Jak moÂżna dostaĂŚ/kupiĂŚ od Was te gaÂżety TVNu:
Obecnie mozna u nas kupiĂŚ smycz firmowÂą TVN w cenie 48zÂł na 10cm.

PozdrĂłwcie JustynĂŞ Pochanke ode mnie, bo jÂą bardzo lubiĂŞ:
Pozdrowiliœmy pani¹ Jutrynê, bardzo siê ucieszy³a. A na znak podzieùkowaù pomacha ona do kamery zielon¹ wst¹¿k¹ na koniec "Faktów" w poniedzia³ek. Prosimy nie przegapiÌ!

itd... :D
:)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no ale nie jest powiedziane, Âże na kaÂżdy z tych maili musisz odpowiadaĂŚ...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No wÂłaÂśnie - po co odpowiadasz na te, jak to napisaÂłeÂś, "debilne" pytania? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

moze by zrobiĂŚ 0-700 :) i ta pani od czytania postĂłw by odpowiadaÂła :) 4.99 za min :)
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To byÂłby dopiero hicior. :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://www.tvn.tivi.pl/kontakt.php to bêdzie najwiêkszy show w tej bran¿y. Kiedyœ bêd¹ o nas pisaÌ w ksi¹¿kach do historii. :D Na razie trwa wprowadzanie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Szczerze mĂłwiÂąc nie wiem, czy to dobry pomysÂł :? MoÂże poprostu pogrubionÂą czcionkÂą napisaĂŚ coÂś w stylu:
JesteÂśmy nieoficjalnÂą stronÂą o TVN i nie bĂŞdziemy odpowiadaĂŚ na listy typu: proszĂŞ pozdrowiĂŚ JustynĂŞ Pochanke, proszĂŞ przysÂłaĂŚ swojego reportera do Pacanowa, bo sÂąsiad krzywo postawiÂł pÂłot, proszĂŞ mi natychmiast przysÂłaĂŚ smycz firmowÂą, chciaÂłbym poprowadziĂŚ najsÂłabsze ogniwo...

Ponadto wydaje mi siĂŞ, Âże cena 2,44 jest zbyt wygurowana. A po za tym nie kaÂżdy ma telefon komĂłrkowy :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości