Wiosna 2012 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

PrzemekM18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 17 sty 2012, 13:04

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: PrzemekM18 »

a ta muzyka jak sie nazywa tvn?? co leci teraz http://www.youtube.com/watch?v=6Z7FL9tnOwc
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: felek »

Brakuję mi dobrej propozycji na niedziele o 18.00. Milion w Minute to nie moja bajka, nie przepadam za tym programem. Mam nadzieję, że jesienią pojawi się w tym paśmie ciekawa propozycja, osobiście chciałbym tam jakiś sitcom produkcji własnej np. serial o Wioli Kubasińskiej czy serial o Akademilu (Mógłby zaczynać sie o 18.25). Oczywiście to tylko moja wyobraźnia i pomysły, ale liczę, że przeniosa Milion... na inny dzien i dadzą o 18 coś ciekawszego :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

Akurat niedziela o 18:00 to świetna pora na ten program. W poniedziałek o 21:30 ta produkcja niezbyt sobie radziła chociażby z Tomaszem Lisem mimo świetnej premiery.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:Akurat niedziela o 18:00 to świetna pora na ten program. W poniedziałek o 21:30 ta produkcja niezbyt sobie radziła chociażby z Tomaszem Lisem mimo świetnej premiery.
Niedziela 18 to może i lepszy dzień niż pn 21.30, ale nie wiem czy Milion poprawi wyniki albo chociażby udziały w 4+ z 1 serii
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

Mi się wydaje, że ten teleturniej bardziej jest skierowany do grupy 16-49 niż do ogółu.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: alik79 »

Szkoda że TVN uparł się że w sezonie będzie mieć tylko dwa polski seriale (max. 15 odc.).
Szkoda że nie wprowadzili dodatkowo Szpitalu Alicji myślę że dobrym pasmem dla tego serialu była by sobota po X Factor. Myślę że zatrzymał by widzów X factor.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

alik79 pisze:Szkoda że nie wprowadzili dodatkowo Szpitalu Alicji myślę że dobrym pasmem dla tego serialu była by sobota po X Factor. Myślę że zatrzymał by widzów X factor.
Szpital Alicji będzie jesienią 2012 roku. A to, że po "X Factorze" będzie film, a nie serial - to nawet dobrze. Teraz to nie będzie takie znaczące, ale przy odcinkach "live" - nie będzie potrzeby szybko kończyć programu i spieszyć się z decyzjami jurorów. Ten kto wie jak było rok temu przy live-ach, wie, że trzeba było spieszyć, aby punktualnie wyemitować serial "Przepis na życie" (wtedy 1 serię).
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: adik1148 »

To też był brak profesjonalizmu ze strony produkcji , że wyhaczyli zły czas programu :/
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

Ze strony produkcji oraz tych, co układali ramówkę TVN-u.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: mfdtv4 »

adik1148 pisze:
PrzemekM18 pisze:czemu nie ma Na Wspólnej ramówce ??
W ramówce jest , ale w spocie nie ma , bo to tasiemiec , a nie serial ambitny , którego trzeba byłoby promować :/
PrzemekM18, "Na Wspólnej" nie jest promowane ponieważ podobnie jak np. W11, Detektywi, Co za tydzień, Fakty czy Rozmowy w toku, jest to stała pozycja stacji, a nie chwilowa produkcja.

Adlik1148, nie wiem po czym wnioskujesz, który serial jest ambitny a który nie jest. Akurat tak się składa, że w NW to serial innego pokroju jak PNŻ czy Prawo Agaty. Akurat z tą ambicjonalną stroną to bym się spierał, bo akurat to Na Wspólnej porusza prawdziwe tematy życiowe a seriale typu Przepis na życie to prosty, lekki serial, który raczej ma relaksować a nie edukować czy zmieniać mentalność ludzką. Nie każdy musi lubić tasiemce ;)

Czy tylko ja zauważyłem, że w spocie nie ma "Julii"?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Isadora »

mfdtv4 pisze: PrzemekM18, "Na Wspólnej" nie jest promowane ponieważ podobnie jak np. W11, Detektywi, Co za tydzień, Fakty czy Rozmowy w toku, jest to stała pozycja stacji, a nie chwilowa produkcja.

Czy tylko ja zauważyłem, że w spocie nie ma "Julii"?
Widocznie Julia to już stała poozycja stacji, a nie chwilowa produkcja :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: mfdtv4 »

Isadora pisze:
mfdtv4 pisze: PrzemekM18, "Na Wspólnej" nie jest promowane ponieważ podobnie jak np. W11, Detektywi, Co za tydzień, Fakty czy Rozmowy w toku, jest to stała pozycja stacji, a nie chwilowa produkcja.

Czy tylko ja zauważyłem, że w spocie nie ma "Julii"?
Widocznie Julia to już stała poozycja stacji, a nie chwilowa produkcja :lol2:
Wolałbym żeby Julia zagościła na dłużej niż 1 rok na antenie ;) Zauważyłem, że wszystkie 8 programów to albo show albo seriale sezonowe i wszystkie te produkcje emitowane są w wieczornym paśmie (od 20 wzwyż). Może dlatego zabrakło Julii? Spot na pewno lepszy od kilku z poprzednich lat. Ale w mojej pamięci wciąż tkwią reklamówki z lat 2008 i 2009 ;(
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: r_r16 »

Ja dla mnie spot plasuje się na jednym z najniższych miejsc. Może z fajnym pomysłem, ale zabija go nijaka muzyka, nijak brzmiąca, nijak pasująca do spotu. Najlepsze spoty to te z jesieni 2008, wiosny 2009, kinetyczne domino i pierwszy spot z serii "i tu, i tu", czyli zeszła jesień.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Amy »

Zawiodłam się. Myślałam, że skoro tematem ma być głównie domówka, to cały spot, muzyka, aranżacja będzie na 5 z plusem, a tu szczerze mówiąc trochę klapa wyszła... Może gdyby wszystko działo się w jednym miejscu i byłaby to po prostu jedna, wielka impreza, może wyszłoby lepiej.
Dla mnie chyba najlepszym spotem, jaki zrobili był spot do piosenki Imogen Heap Just For Now, gdzie motywem przewodnim był taniec.
This is not the end, this is not the beginning.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Pavloo »

Jakby ktoś chciał to proszę link do making of'u :)
http://www.youtube.com/watch?v=TXMACdB1 ... ure=relmfu
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości