Wiosna 2012 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: felek »

Woli & Tysio - program będzie trwał 30 minut, o 23.05 w poniedziałki Mentalista.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

Konferencja ramówkowa odbyła się 9 lutego w studiu telewizyjnym - w którym na codzień nagrywany jest program "Kuba Wojewódzki".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

Trzeciak pisze:Konferencja ramówkowa odbyła się 9 lutego w studiu telewizyjnym - w którym na codzień nagrywany jest program "Kuba Wojewódzki".
źr: Co za tydzień
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: a-j-p »

"Pierwsze zwiastuny wiosny" .... jeśli taka ma być oprawa w przyszłyści TVN to już widzę denny wpływ francuzów na to.
Ta oprawa ... muzyczka ... zalatuje tandetą z tvp z lat 90.... masakra
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

Dużo bardziej mi przypomina oprawy TVP z lat 2000-2006.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: r_r16 »

a-j-p pisze:"Pierwsze zwiastuny wiosny" .... jeśli taka ma być oprawa w przyszłyści TVN to już widzę denny wpływ francuzów na to.
Ta oprawa ... muzyczka ... zalatuje tandetą z tvp z lat 90.... masakra
A dlaczego tak ma wyglądać przyszła oprawa tvn? Czołówka zrobiona na szybkości tylko po to, żeby ominąć ustawę ograniczającą autopromocję, dlatego nie przywiązano do jej wyglądu dużej wagi.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: a-j-p »

Czołówka zrobiona na szybkości tylko po to, żeby ominąć ustawę ograniczającą autopromocję, dlatego nie przywiązano do jej wyglądu dużej wagi.
Hmmm może się mylę ale TVn pretenduje do miana najlepszej tv w kraju więc robienie czego na szybkości przez grafików tvnowksich i nie przywiązywanie wagi do tego jak coś wygląda nie powinno mieć miejsca w ITI. Na takie coś może sobie pozwolic nie wiem taki tv puls albo Tele5 :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: adik1148 »

DOBRA INFORMACJA !
Kolejne programy w HD ! Co Za tydzień i Rozmowy w Toku przeszły na HD :) Jeszcze tylko Fakty i cały TVN będzie w hd ! Zapewne na jesień tak się stanie :)
PrzemekM18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 17 sty 2012, 13:04

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: PrzemekM18 »

To jest dobra czołówka Polsat dlaczego tak TVN nie robi?? tamta czołówka TVN nie dobra
najlepsze ma Polsat

http://www.youtube.com/watch?v=Xm8QOjCn ... AAAAAAAAAA
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: felek »

TVN ma pomysły na spoty, a Polsat używa tanich chwytów. Spot Polsatu jak dla mnie słaby... ale jeden z lepszych jakie mieli :)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: felek »

http://www.tvn.pl/news/8336/view
28 lutego TVN wyemituje 2000 odcinek Rozmów w toku.
hmmm może na 2000 poprzestaniemy ? :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:TVN ma pomysły na spoty, a Polsat używa tanich chwytów. Spot Polsatu jak dla mnie słaby... ale jeden z lepszych jakie mieli :)
Nie rozumiem co rozumiesz pod pojęciem "tanie chwyty". Znam wiele osób, dla których jest on nawet lepszy od TVN-owskiego.
felek pisze:http://www.tvn.pl/news/8336/view
28 lutego TVN wyemituje 2000 odcinek Rozmów w toku.
hmmm może na 2000 poprzestaniemy ? :D
Chyba Żartujesz. Produkcja ma stałą widownię, więc rzeczą naturalną jest, że się ją kontynuuje.

Aha - i nie pisz w ciągu minuty bezpośrednio postu pod postem.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:
felek pisze:TVN ma pomysły na spoty, a Polsat używa tanich chwytów. Spot Polsatu jak dla mnie słaby... ale jeden z lepszych jakie mieli :)
Nie rozumiem co rozumiesz pod pojęciem "tanie chwyty". Znam wiele osób, dla których jest on nawet lepszy od TVN-owskiego.
felek pisze:http://www.tvn.pl/news/8336/view
28 lutego TVN wyemituje 2000 odcinek Rozmów w toku.
hmmm może na 2000 poprzestaniemy ? :D
Chyba Żartujesz. Produkcja ma stałą widownię, więc rzeczą naturalną jest, że się ją kontynuuje.

Aha - i nie pisz w ciągu minuty bezpośrednio postu pod postem.
Ale nie denerwuj sie tak, ja nie gryze :)
'Nie rozumiem co rozumiesz...' - masło maślane :P
Rozmowy w toku mają stała widownie to fakt, ale jaki to argument ? Sądy miały też stała widownie i nawet lepsza i udziały wyższe. W czasie emisji TVN jest na 3 miejscu i to sie nie zmieni Skoro tvn juz odświeża ramówke to i Rozmów.. może sie pozbyć i wstawić tam coś nowego.
A Spot Polsatu no cóż.. słaby, ale to moje zdanie, Ty możesz mieć inne, czyż nie ? :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: mojpierwszyraz »

o Polsacie to może i watek nie jest, ale... -dla mnie fatalnie. Coś mi przypomina spot z TVn jesień bodajże 2009 (ogrodowy). Takie jest moje odczucie na ten temat. Muzyka straszna - to na pewno. Jedynie dobrze prezentuje się Kasia Kępka, którą bardzo lubię :)
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2012 w TVN !

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:Rozmowy w toku mają stała widownie to fakt, ale jaki to argument ? Sądy miały też stała widownie i nawet lepsza i udziały wyższe. W czasie emisji TVN jest na 3 miejscu i to sie nie zmieni Skoro tvn juz odświeża ramówke to i Rozmów.. może sie pozbyć i wstawić tam coś nowego.
Taki, że jak jest stała widownia - to program ma stałe przychody reklamowe i program się kontynuuje. Ile by było skarg na TVN, gdyby usunięto "RwT. A co byś dał w zamian za "Rozmowy w Toku"? Jakiśtam program, który zejdzie po 1-2 sezonach?

Poza tym - "RwT" są jedynym społecznym talk-show w polskiej telewizji - i nie porównuj tego do programów sądowych, bo to inna kategoria.
felek pisze:A Spot Polsatu no cóż.. słaby, ale to moje zdanie, Ty możesz mieć inne, czyż nie ?
Nie czepiam się twojego zdania, tylko stwierdzenia, że Polsat nie ma pomysłów na spoty. Gdyby tak było - to byśmy zobaczyli pracę podobną do tej z jesieni 2010. Poza tym muzyka ze spotu - to nie jest stworzony wcześniej utwór muzyczny, tylko piosenka specjalnie została skomponowana dla Polsatu.

A Polsat - jak Polsat - ma inny styl spotów ramówkowych - zamiast pewnej całości - woli eksponować wybrane pozycje programowe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości