[TVN] Surowi rodzice

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVN] Surowi rodzice

Post autor: Adrian ;P »

Póki, co trwają zgłoszenia do programu. Trochę jestem zdziwiony, myślałem, że to będzie program Doroty Zawadzkiej. Tymczasem szykują się dwa podobne programy.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Surowi rodzice

Post autor: rogi »

Adrian ;P pisze:Póki, co trwają zgłoszenia do programu. Trochę jestem zdziwiony, myślałem, że to będzie program Doroty Zawadzkiej. Tymczasem szykują się dwa podobne programy.
Również byłem przekonany, że to Zawadzka będzie w roli głównej.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Surowi rodzice

Post autor: matik »

O ile program typu "Superniania" z udziałem małych dzieci, jest jeszcze w miarę prosty do zrealizowania, to niepokoją mnie losy tego programu z nastolatkami w roli głównej. O ile brytyjska wersja powstała, w niektórych przypadkach z mniejszymi lub większymi problemami, co było widać w programie, to było to jednak parę lat temu, a wiadomo, że młodzież pod wpływem internetu szybko się zmienia. Bardzo ciekawi mnie efekt tego programu, bo jednak spodziewałbym się efektu całkowicie odwrotnego do przewidywanego.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Surowi rodzice

Post autor: Adrian ;P »

Mam obawy, że to może przebić ostatnie ''hity'' Polsatu (Trudne Sprawy itd.). Obym się mylił.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Surowi rodzice

Post autor: matik »

Adrian ;P pisze:Mam obawy, że to może przebić ostatnie ''hity'' Polsatu (Trudne Sprawy itd.). Obym się mylił.
Nie no, patrząc na brytyjską wersję nie powinno być tak źle, no chyba, że celowo spartolą ten program.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Surowi rodzice

Post autor: matik »

Jak podał serwis Wirtualnemedia nie wiadomo jeszcze czy program wystartuje wiosną, czy dopiero jesienią.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Surowi rodzice

Post autor: felek »

matik pisze:Jak podał serwis Wirtualnemedia nie wiadomo jeszcze czy program wystartuje wiosną, czy dopiero jesienią.
Media2 podały, że program na pewno będzie w wiosennej ramówce TVN
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Surowi rodzice

Post autor: Trzeciak »

Wirtualne Media są dużo bardziej wiarygodnym źródłem niż Media2.pl. To, że planują program, nie znaczy, że wyrobią się ze zdjęciami do wiosny.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Surowi rodzice

Post autor: r_r16 »

Zaś z tego, co pisze media2.pl, program "Na kłopoty Zawadzka" nie pojawi się na antenie TVN, a TVN Style. Także dwóch podobnych programów nie będzie na jednej antenie.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Surowi rodzice

Post autor: felek »

Jesli program będzie nadawany 1 w tygodniu to obstawiam niedzielę 18.00, niedawno jednak TVN ogłosił castingi do 3 serii Ugotowanych, więc może być tak, że Ugotowani będą w niedziele o 18.00, a Surowi Rodzice w sobote o 18.00... ale to tylko moje domniemania, wszystkiego dowiemy się 10 lutego :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Surowi rodzice

Post autor: mojpierwszyraz »

http://www.tvn.pl/news/8227/view

Od marca, w niedziele o 20.00
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Surowi rodzice

Post autor: adik1148 »

Wygląda na to , że to najważniejszy program w ramówce :P Nie mogę ........
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Surowi rodzice

Post autor: podmark »

A kto Ci powiedział, że najważniejsze programy trzeba wrzucać w niedzielę o 20:00 ?!
Skoro przenieśli "X Factor" na sobotę, to musieli dać zapchajdziurę na niedzielę. Drogiego serialu nie dadzą na starcie z "Ranczem" i "Must Be The Music", wrzucają tani reality show, a serial za jakieś 500-600 tys. za odcinek dopiero po zakończeniu "Rancza".
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Surowi rodzice

Post autor: ktos »

program zapowiada się ciekawie widziałem zagraniczną wersję i była bardzo fajna
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Surowi rodzice

Post autor: mojpierwszyraz »

To samo miałem powiedzieć. Jak to ujęła Foremniak - ma być krew, wg Chylinskiej - cycki mają opaść. A ten program wbrew pozorom jest bardzo niepokorny. A chyba o to chodzi w telewizji XXI wieku?
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości