Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak zamierzacie gÂłosowaĂŚ?

Ja bĂŞdĂŞ gÂłosowaĂŚ tak:

Informacje => Justyna Pochanke
Fakty w jej wykonaniu ogl¹da siê najciekawiej, nigdy nie mo¿na usn¹Ì, ma mi³y g³os, nie j¹ka siê, nadaje siê do tego, jest profesjonalistk¹ i jest moim zdaniem zdecydowanie najlepsza w tej kategorii.

Rozrywka => Szymon Majewski
GÂłosuje na niego tylko dlatego, Âże bardzo lubiĂŞ program "Mamy CiĂŞ". Gdyby nie to mĂłj gÂłos poszedÂłby na MonikĂŞ Richardson.

Publicystyka => Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski
Ostatnio Monika Olejnik mnie kompletnie nudzi... Sekielski i Morozowski ciekawiej to przedstawiajÂą w studio, a ich reportaÂże do FaktĂłw sÂą znakomite. Marcin Wrona teÂż jest dobry, ale wolĂŞ Sekielskiego i Morozowskiego.

Talk show => Piotr Najsztub
Najsztub swój program prowadzi bardzo ciekawie, co jest du¿¹ sztuk¹ w tej dziedzinie. Jest bardzo dociekliwy, nie przynudza i wie co powiedzieÌ. Ewa Drzyzga jest w tym trochê gorsza. Lis jest zbyt stronniczny i mnie wkurza. Realizacja programu jest beznadziejna, a studio wygl¹da jak to z "Zerwanych wiêzi". Durczok mo¿e byÌ, ale Najsztub mimo to lepszy :)

Muzyka => Wilki
JakoÂś mi najbardziej przypadli do gustu :D

Serial => Na wspĂłlnej
The best - najbardziej realne, najfajniejsze. M jak mi³oœÌ te¿ bardzo spoko, jednak Na wspólnej du¿o lepsze.

Aktor => Maciej ZakoÂścielny
Chyba z tej grupy poprostu lubiĂŞ go najbardziej. Pyrkosz teÂż jest fajny, ale wolĂŞ ZakoÂścielnego.

Aktorka => Agnieszka Dygant
Jest the best... Jest najciekawszÂą postaciÂą w "Na dobre i na zÂłe"!
Ostatnio zmieniony sobota 04 gru 2004, 17:17 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

Natomiast ja zagÂłosuje tak:

Informacje :arrow: Justyna Pochanke
Pochanke jest najlepsza ze wszystkich nominowanych, choĂŚ Fakty w jej wydaniu wydajÂą mi siĂŞ za patetyczne i przegadane.... Pewnie OrÂłoÂś zwyciĂŞÂży, no ale walczyĂŚ trzeba ;)

Publicystyka :arrow: Monika Olejnik
Monika nadal w formie - nie zgadzam siĂŞ, Âże wywiady sÂą nudne! ChoĂŚ Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski rzeczywiÂście majÂą dobry program

Talk show :arrow: Kamil Durczok (lub Drzyzga)
Jedynie "Debata" z nowych programĂłw publicystycznych w polskich TV jest w miarĂŞ zjadliwa i rozsÂądnie prowadzona - forma programu Najsztuba jest dla mnie delikatnie mĂłwiÂąc dziwna, zaÂś Lis i Jan Pospieszalski myÂślÂą, Âże pozjadali wszystkie rozumy

Muzyka :arrow: Beata Kozidrak
De gustibus non est disputandum;)

Rozrywka :arrow: Monika Richardson
Po prostu lubiĂŞ jej program i jÂą samÂą ;)

Serial :arrow: Glina
Dawno w polskiej telewizji nie by³o serialu, który by mnie tak wci¹gn¹³

Aktor :arrow: PaweÂł Wawrzecki
Ma to coÂś, wspaniaÂły aktor, niesamowity talent

Aktorka :arrow: Agnieszka Dygant
Zgadam siĂŞ z przedmĂłwcÂą
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Ja zagÂłosuje nastepujÂąco:

Informacje :arrow: Justyna Pochanke.

Publicystyka :arrow: Obojetne mi to, bede gÂłosowaÂła na Olejnik, nie ma nikogo innego...

Talk show :arrow: Naturalnie EWA DRZYZGA!

Muzyka :arrow: Beata Kozidrak

Rozrywka :arrow: Monika Richardson

Serial :arrow: Na wspĂłlnej

Aktor :arrow: (szczerze to aktorzy nieciekawi...) zagÂłosuje na Macka ZakoÂścielnego.

Atorka :arrow: (tylko nie Kozuchowska!!) Dygant lub Przybylska.
Moglibyscie napisac na jaka aktorke gÂłosujemy, tak zebysmy oddali duzo gÂłosĂłw na jedna, wtedy Kozuchowska nie wygra!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli uwaÂżasz, Âże kaÂżdy z forum nie bĂŞdzie gÂłosowaÂł na KoÂżuchowskÂą, to wtedy nie wygra to siĂŞ grubo mylisz. Nie jesteÂśmy w stanie zmanipulowaĂŚ wynikĂłw. W plebiscycie gÂłosuje 1,5 mln osĂłb! :?
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Jednak jest wieksza szansa ze nie wygra! Bo nie wiemy czy ludzie akurat w tym roku tez zagÂłosuja na nia, moze gÂłosy sie podziela, a my doÂłoÂżymy nasze na kogos innego i akurat sie uda!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Wierzysz w to :?: Bo ja nie :arrow: skoro M jak Mi³oœÌ nie spada poni¿ej 10 milionów widzów na odcinek to nie ma bata, ale wygra aktorka i aktor z tego serialu. JAkby jedna z kreowanych tam postaci prowadzi³a serwis informacyjny i ktoœ dla ¿artu wrzuci³ t¹ osobê do kategorii "Informacje" to najpewniej w³aœnie ta osoba by wygra³a. Ludziom czasem miesza siê rzeczywistoœÌ ze swiatem fikcji z serialu. Ludzie s¹ czasem baaardzo g³upi 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A gdyby ktoÂś z serialu wystÂąpiÂł w wyborach prezydenckich, teÂż by wygraÂł :D I taka jest prawda... W sumie z Lisem to podobnie byÂło... WeÂźmy teraz do sondaÂży politycznych HankĂŞ Mostowiak :lol:
aniab pisze:Jednak jest wieksza szansa ze nie wygra! Bo nie wiemy czy ludzie akurat w tym roku tez zagÂłosuja na nia, moze gÂłosy sie podziela, a my doÂłoÂżymy nasze na kogos innego i akurat sie uda!!
To prawie tak, jakby urodziÌ pi¹taczki albo tak, jakby wygraÌ g³ówn¹ wygran¹ w totka. B¹dŸmy realistami! Ja g³osuje na Dygant. Czy wygra nie wiem, ale wiem, ¿e forumowicze nie s¹ w stanie zmanipulowaÌ wyników.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

telekamery

Post autor: zadra »

bojkotujĂŞ, bo te nominacje to kpina!

nie ma nie tylko Szczuki, ale w ogĂłle wielu najciekawszych programĂłw telewizyjnych. tak zreszta byÂło zawsze :?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

spoko. Ten konkurs zawsze byÂł tenedencyjny. Trzeba by zobaczyĂŚ Kto kupuje Tele TydzieĂą i po tym moÂżan oceniĂŚ Czy ludzie z takich programĂłw jak TVN24, MTV, 4.fun.TV mogÂą sie wybiĂŚ. W wiĂŞkszoÂści Ci co kupujÂą tÂą gazetkĂŞ, sÂą ciekawi co siĂŞ wydarzy w kolejnym odcinku ich UlUbionego serialu i kto poprowadzi WiadomoÂści. Nie majÂąwiĂŞkszego wyboru w kanaÂłach, nie wspominajÂąc juÂż iÂż kanaÂły tematyczne w ogĂłle odpadajÂą. A Kto gÂłosuje? MotÂłoch, dajÂący siĂŞ nabraĂŚ i liczÂący jak dziecko naiwne na Nagrody.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie chcĂŞ krakaĂŚ, ale oficjalna strona serialu wziĂŞÂła siĂŞ juÂż do roboty http://www.m-jak-milosc.pl
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak, wziĂŞli siĂŞ do roboty. A efekty tej pracy sÂą bardzo duÂże i zauwaÂżalne. Mnie najbardziej ucieszyÂł fakt, Âże dodano nowe tematy dÂźwiĂŞkowe. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Agnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 15:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Agnia »

A ja zagÂłosowaÂłam bardzo "nie-tefaÂłenowsko":
informacje - Smotkunowicz - za come back
serial: Pensjonat pod Ró¿¹
aktorka: Agnieszka Dygant
aktor: Maciek ZakoÂścielny
publicystyka - Sekieski - Morozowski (no, TVN!)
talk-show - Tomasz Lis.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No, a na poczÂątku tego tygodnia informacja o glosowaniu pojawiÂła siĂŞ na stronie "Na WspĂłlnej" :)

czytaj...
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Szybcy sÂą. :D

Moje gÂłosy:

INFORMACJE
Justyna Pochanke

PUBLICYSTYKA
Monika Olejnik

TALK SHOW
Ewa Drzyzga

MUZYKA
SiStars

ROZRYWKA
Kuba WojewĂłdzki

SERIAL
M jak mi³oœÌ (to chyba najbardziej pewny zwyciêzca)

AKTOR
Witold Pyrkosz

AKTORKA
Agnieszka Dygant, ale uwazam, ze wygra MaÂłgorzata KoÂżuchowska
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Mam nadzieje, ze moge odpowiedzieĂŚ na swojego posta po tak dÂługim czasie.


ChciaÂłem napisac, ze kategorie serial, aktor i aktorka sa juÂż zajĂŞte. Wczoraj w Kulisach serialu czyli tuÂż po emisji odcinka Ilona ÂŁepkowska powiedziaÂła, ze KoÂżuchowska i Pyrkosz sÂą nominowani do Telekamer i, ze ma nadziejĂŞ, ze widzowie nie zawiodÂą bo chciaÂłaby by serial takÂże otrzymaÂł w tym roku nagrode. No choĂŚby namĂłwiÂła maÂły uÂłamek z tej 11 mln widowni do gÂłosowania to juz wygrana jest w rekach serialu i aktorĂłw.

Nie sÂądzicie :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości