Nasze propozycje programów i seriali

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą?

Post autor: zadra »

alexander89 pisze:Proponuje ci kupiĂŚ HBO bo tam sÂą takie seriale jakie cie interesujÂą a "Magda M." napewno nie jest gĂłwnem, bo jest Âświetnie zrobiona i naprawde moge siĂŞ przy niej odprĂŞÂżyĂŚ bo to wspaniaÂła historia. A "Na WspĂłlnej" to jeden z najlepszych polskich seriali.
jasne, jasne, a Âśwista siedzi i zawija te swoje paspierki 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Re: Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą?

Post autor: nightking »

zadra pisze: jasne, jasne, a Âśwista siedzi i zawija te swoje paspierki 8)
JeÂżeli nie podobajÂą ci siĂŞ czoÂłowe produkcje TVN-u to po co rejestrujesz sie na takim forum??
TVN - i wszystko jasne
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Bo ma do tego prawo, tak jak kazdy obywatel i internauta. To nie jest sekta ani ugrupowanie religyjne i kazdy ma prawo wysunÂąc argumenty. Byleby byÂły merytoryczne. Bo to wÂłasnie czesc z "fanĂłw tvn" ma kiepskie podejscie do pisania na forum...
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

Bartek pisze:Bo ma do tego prawo, tak jak kazdy obywatel i internauta. To nie jest sekta ani ugrupowanie religyjne i kazdy ma prawo wysunÂąc argumenty. Byleby byÂły merytoryczne. Bo to wÂłasnie czesc z "fanĂłw tvn" ma kiepskie podejscie do pisania na forum...
Racja

KontynuujÂąc wÂątek myÂślĂŞ, Âże do TVN powinien wejsc BB ale w jakiejs innej odmianie (tj.Bitwa)
Tylko ni BB VIP :x
:x
TVN - i wszystko jasne
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Ja chetnie obejrze: Big Brother - Teen!!

Nasza mÂłodzieÂż jest teraz taka rozbrykana ,Âże pewnie i polacy byliby niezli w BB.

A co do NW to nie musicie sie zgadzac ale naprawde serial dobrze zrobiony i dobry scenariusz, oceniam go na 5+ jak Âżaden z PL seriali.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

A ja teraz nie o tym, co chciaÂłbym zobaczyĂŚ, ale raczej co bĂŞdzie emitowane jesieniÂą:
Media2.pl pisze:Jak dowiedziaÂł siĂŞ "Dziennik", ta sama firma, ktĂłra produkuje dla telewizyjnej DwĂłjki "EuropĂŞ da siĂŞ lubiĂŚ", przygotowuje podobny program dla konkurencji - stacji TVN. Program dla TVN ma prowadziĂŚ WÂłoch Paulo Cozza.

Nowy program TVN-u ma siĂŞ nazywaĂŚ "Appartamento", a do studia - podobnie jak w przypadku TVP2 - majÂą byĂŚ zapraszani obcokrajowcy mieszkajÂący na staÂłe w Polsce, ktĂłrzy majÂą opowiadaĂŚ jak postrzegajÂą PolskĂŞ i PolakĂłw. Program ma prowadziĂŚ Paolo Cozza, gwiazda wypormowana przez TVP2, ostatnio znany takÂże z "TaĂąca z gwiazdami" w TVN.

Jak donosi "Dziennik", w programie bĂŞdzie loÂża szydercĂłw, ktĂłra bĂŞdzie komentowaĂŚ to co siĂŞ bĂŞdzie w studio dziaÂło. W loÂży szydercĂłw zasiÂądÂą: PaweÂł "Konjo" Konnak, Krzysztof Daukszewicz oraz korespondent czeskiej telewizji - MirosÂław Karas.

Jak zapewniaj¹ producenci, TVN-owski program ma siê ró¿niÌ od tego znanego z telewizyjnej Dwójki. Jak mówi¹ "Dziennikowi", "Europa da siê lubiÌ" ma charakter edukacyjny i dydaktyczny, a show w TVN ma byÌ zabawny i w kontrowersyjny sposób pokazywaÌ nasz kraj widziany oczami cudziemców. W programie ma byÌ wiêcej obcokrajowców z spoza Europy - z Ameryki, Azji.


No i oczywiœcie przedstawi¹ to jako ca³kowit¹ nowoœÌ w Polsce (podobnie jak by³o z "SAMW" i "Agencj¹", a podobne programy kilka lat wstecz wyprodukowa³ POlsat - "W imieniu prawa" i "Uwaga ! Hotel")
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:shock: :shock: O nie :!: :!: podobny program do "Europa da siĂŞ lubiĂŚ" w TVN? to jakieÂś wielkie nieporozuminie i jeszcze ten WÂłoch. :hmm: :hmm: DokÂąd zmierza TVN? przecieÂż EDSL jest juÂż maÂłopopularna wiĂŞc w tym przypadku pewnie nie bĂŞdzie inaczej. :? I gdzie oni chcÂą to daĂŚ? moÂże wtedy gdy jest (byÂł) "Taniec z gwiazdami"? GÂłupota moim zdaniem. :hmm:

Jeszcze jak czytam to moÂże byĂŚ fajnie :roll: , ale jak bĂŞdÂą takie same osoby jak w programie TVP 2 to nie. :? Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kiedyœ TVN reprezentowa³ swoimi produkcjami jakiœ poziom, a teraz - szkoda gadaÌ. Sporo userów na tym forum krytykowa³a Polsat za podkradanie pomys³ów konkurecji - a co robi ich ulubiony TVN ?? TO SAMO !!! Coraz bardziej telewizja z Wiertniczej traci swoj¹ presti¿owoœÌ, ale skoro tak chc¹...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

podmark pisze:A ja teraz nie o tym, co chciaÂłbym zobaczyĂŚ, ale raczej co bĂŞdzie emitowane jesieniÂą:
Media2.pl pisze:Jak dowiedziaÂł siĂŞ "Dziennik", ta sama firma, ktĂłra produkuje dla telewizyjnej DwĂłjki "EuropĂŞ da siĂŞ lubiĂŚ", przygotowuje podobny program dla konkurencji - stacji TVN. Program dla TVN ma prowadziĂŚ WÂłoch Paulo Cozza.

Nowy program TVN-u ma siĂŞ nazywaĂŚ "Appartamento", a do studia - podobnie jak w przypadku TVP2 - majÂą byĂŚ zapraszani obcokrajowcy mieszkajÂący na staÂłe w Polsce, ktĂłrzy majÂą opowiadaĂŚ jak postrzegajÂą PolskĂŞ i PolakĂłw. Program ma prowadziĂŚ Paolo Cozza, gwiazda wypormowana przez TVP2, ostatnio znany takÂże z "TaĂąca z gwiazdami" w TVN.

Jak donosi "Dziennik", w programie bĂŞdzie loÂża szydercĂłw, ktĂłra bĂŞdzie komentowaĂŚ to co siĂŞ bĂŞdzie w studio dziaÂło. W loÂży szydercĂłw zasiÂądÂą: PaweÂł "Konjo" Konnak, Krzysztof Daukszewicz oraz korespondent czeskiej telewizji - MirosÂław Karas.

Jak zapewniaj¹ producenci, TVN-owski program ma siê ró¿niÌ od tego znanego z telewizyjnej Dwójki. Jak mówi¹ "Dziennikowi", "Europa da siê lubiÌ" ma charakter edukacyjny i dydaktyczny, a show w TVN ma byÌ zabawny i w kontrowersyjny sposób pokazywaÌ nasz kraj widziany oczami cudziemców. W programie ma byÌ wiêcej obcokrajowców z spoza Europy - z Ameryki, Azji.


No i oczywiœcie przedstawi¹ to jako ca³kowit¹ nowoœÌ w Polsce (podobnie jak by³o z "SAMW" i "Agencj¹", a podobne programy kilka lat wstecz wyprodukowa³ POlsat - "W imieniu prawa" i "Uwaga ! Hotel")
O nie! Mam juz dosyc tego programu, a tym bardziej tego Cozzy. ÂŻadne z nich gwiazdy, przyszli do telewizji powiedzieli cos po polsku i myslÂą , Âże wielkie z nich sÂławy :?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Rozumiem Âże moÂżna mieĂŚ kryzys twĂłrczy ale coÂś takiego wykombinowaĂŚ :?: :!:
No a jak jeszcze ma to prowadziĂŚ Cozza czy jak mu tam to ja chyba ...
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Najciekawsze ze ten program moze sie stac hitem. Swiat jest niezrozumialy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Czy ten program bĂŞdzie emitowany to jeszcze nie jest pewne:
Decyzja o tym kiedy i czy program bêdzie emitowany powinna zapaœÌ w ci¹gu kilkunastu dni - powiedzia³ "Dziennikowi" Wojciech Iwaùski, re¿yser "Appartamento" oraz "Taùca z gwiazdami".
WiĂŞc narazie spokojnie :) moÂże jak Ci z TVN wejdÂą na fora i poczytajÂą co ludzie o tym piszÂą to moze zrezygnujÂą z tego pomysÂłu. :roll: I mam nadziejĂŞ, Âże tak bedzie... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

pawell pisze:Czy ten program bĂŞdzie emitowany to jeszcze nie jest pewne:
WiĂŞc narazie spokojnie :) moÂże jak Ci z TVN wejdÂą na fora i poczytajÂą co ludzie o tym piszÂą to moze zrezygnujÂą z tego pomysÂłu. :roll: I mam nadziejĂŞ, Âże tak bedzie... :roll: :)
No to chociaÂż tyle do pocieszenia :)
TVN - i wszystko jasne
szog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 09 maja 2006, 11:31

Post autor: szog »

Kiedys TVN pusciÂł chyba 3 sezony STARGATE i na tym poprzestaÂł
MĂłgÂłby wyemitowaĂŚ dalsze sezony
Denerwuje mnie gdy siĂŞ coÂś zaczyna i nie koĂączy
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

POT

Post autor: nightking »

MoÂże trochĂŞ off ale to teÂż wnosi coÂś nie coÂś do tego tematu.
WedÂług mnie jeÂżeli TVN (+ kanaÂły tematyczne) chcĂŞ byĂŚ naprawdĂŞ najpotĂŞÂżniejszy w Polsce powinien jak najszybciej podpisaĂŚ koalicjĂŞ z Polsatem - POT wtedy na tunerkach DVB-T byÂły wszystkie programy TVN-u bardziej dostĂŞpne i powinni zrobiĂŚ to juÂż na jesieĂą.
TVN - i wszystko jasne
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości