Nasze propozycje programów i seriali

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

nightking pisze:

A teraz bĂŞdzie trochĂŞ off-topic nie pisze o Âżadnych serialach gdyÂż wg. mnie TVN powinien zrobiĂŚ osobny kanaÂł na seriale :twisted: :twisted:.
I tam wrzuciĂŚ Przyjaciele, Lost, Desperate Housewifes, Smallville, Cold Case itd. :D
Takim osobnym kanaÂłem na seriale i filmy jest z zaÂłoÂżenia TVN7
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

nika pisze: Takim osobnym kanaÂłem na seriale i filmy jest z zaÂłoÂżenia TVN7
Nie powiedzia³bym TVN7 to raczej powtórki z TVN-u jedynie Friends to u nich nowoœÌ :(
TVN - i wszystko jasne
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

nightking pisze:
Nie powiedzia³bym TVN7 to raczej powtórki z TVN-u jedynie Friends to u nich nowoœÌ :(
Niekoniecznie powtórki, np "Kochane k³opoty" czy te¿ "Pogoda na mi³oœc" nie by³y emitowane nigdzie przedtem, ale rzeczywiœcie zgodzê siê, ¿e nei ejst to tez kana³ na którym sa puszczane zupe³ne nowoœci typu "Niania", "Magda M." itp , no ale gdyby za³ó¿my tak jak mówisz mia³by powstaÌ taki osobny kana³, na któym by³yby emitowane nowoœci i mo¿e tez powtórki innych seriali to co wówczas by w miejscu tych seriali emitowa³ TVN ?

A co do Friends to chyba poza Canal + nikt jeszcze nie emitowaÂł sezonu 9 i 10, ciekawe czy TVN 7 wykupi ...
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

- KrĂłlestwo
- Taniec z gwiazdami 4
- Polska edycja Brainiaca (po prostu musi byĂŚ polska edycja tego rewelacyjnego programu)
- Polska edycja Fear Factor (po kiepskiej edycji wyprodukowanej przez Polsat TVN powinien wzi¹Ì siê za ten program)
- Jakiœ nowy, ciekawy, nieiteraktywny teleturniej (coœ z po³¹czenia Milionerów i np. Jeden z Dziesiêciu)
- Rzym (co prawda mam HBO i ÂśledzĂŞ dokÂładnie ten serial, ale powinien byĂŚ w TVN)
- Nowe KoÂło Fortuny

i to by byÂło na tyle
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

ratraciak pisze: - Polska edycja Brainiaca (po prostu musi byĂŚ polska edycja tego rewelacyjnego programu)
Czy to program z Discovery Channel czy jakiÂś inny?
[/quote]
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

W Polsce moÂżna oglÂądaĂŚ jego oryginaÂł z Wielkiej Brytanii na Discovery Channel ale w WB emitowany jest na Sky One
Kamil_gazeta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 03 maja 2006, 09:47
Kontakt:

co to jest super niania. ?!

Post autor: Kamil_gazeta »

co to jest super niania chyba niania a nie superniania ? :D
Zycie jest piękne ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: co to jest super niania. ?!

Post autor: pawell »

Kamil_gazeta pisze:co to jest super niania chyba niania a nie superniania ? :D
"Superniania" :] szczegó³y na temat tego programu s¹ w tym temacie >>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 60&start=0 :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą?

Post autor: zadra »

kubasz pisze:Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą? MoÂżna pisaĂŚ nawet marzenia niemozliwe do zralizowania . Zapraszam do dyskusji!
- dobry talk-show albo jakiÂś inny program, gdzie Kazimiera Szczuka miaÂłaby wreszcie pole do popisu. to obecnie najwiĂŞksze marnotrawstwo TVN.

- "AnioÂły w Ameryce"! nie wiem jakim cudem ten mini-serial, zdobywca ZÂłotych GÂłobĂłw i Emmy, z Meryl Streep i Alem Pacino nie byÂł pokazywane jeszcze w Âżadnej ogolnodostĂŞpnej stacji. :shock:

- "Queer as folk" - odwagi! ;-)

- "The L World" - jak wyÂżej ;-)

- 5 i 6 seriĂŞ "Seksu w wielkim mieÂście", ktĂłre nie byly pokazywane w TVP

- kolejnÂą seriĂŞ "SzeÂściu stĂłp pod ziemiÂą"

- dobry polski serial, ale nie lukierkowe g...o jak "Magda M.", ani nudy typu "na wspĂłlnej", tylko coÂś z pomyslem, w typie HBO.

- 4 seriĂŞ "TaĂąca z gwiazdami" z prawdziwymi gwiazdami, bez mÂłodocianych gwiazdek, ktĂłrych jedynym osiÂągniĂŞciem jest jedna rola w ciÂągnÂącym sie latami serialu ani badziwnych przedstawicieli jednego z najbardizej stereotypowych programĂłw w telewizji ("Europa da siĂŞ lubiĂŚ).

Nie chcĂŞ oglÂądaĂŚ:

- kolejnych filmĂłw ani seriali o byÂłym papieÂżu!!!!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Re: Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą?

Post autor: alexander89 »

zadra pisze:
kubasz pisze:Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą? MoÂżna pisaĂŚ nawet marzenia niemozliwe do zralizowania . Zapraszam do dyskusji!
- dobry talk-show albo jakiÂś inny program, gdzie Kazimiera Szczuka miaÂłaby wreszcie pole do popisu. to obecnie najwiĂŞksze marnotrawstwo TVN.

- "AnioÂły w Ameryce"! nie wiem jakim cudem ten mini-serial, zdobywca ZÂłotych GÂłobĂłw i Emmy, z Meryl Streep i Alem Pacino nie byÂł pokazywane jeszcze w Âżadnej ogolnodostĂŞpnej stacji. :shock:

- "Queer as folk" - odwagi! ;-)

- "The L World" - jak wyÂżej ;-)

- 5 i 6 seriĂŞ "Seksu w wielkim mieÂście", ktĂłre nie byly pokazywane w TVP

- kolejnÂą seriĂŞ "SzeÂściu stĂłp pod ziemiÂą"

- dobry polski serial, ale nie lukierkowe g...o jak "Magda M.", ani nudy typu "na wspĂłlnej", tylko coÂś z pomyslem, w typie HBO.

- 4 seriĂŞ "TaĂąca z gwiazdami" z prawdziwymi gwiazdami, bez mÂłodocianych gwiazdek, ktĂłrych jedynym osiÂągniĂŞciem jest jedna rola w ciÂągnÂącym sie latami serialu ani badziwnych przedstawicieli jednego z najbardizej stereotypowych programĂłw w telewizji ("Europa da siĂŞ lubiĂŚ).

Nie chcĂŞ oglÂądaĂŚ:

- kolejnych filmĂłw ani seriali o byÂłym papieÂżu!!!!
Proponuje ci kupiĂŚ HBO bo tam sÂą takie seriale jakie cie interesujÂą a "Magda M." napewno nie jest gĂłwnem, bo jest Âświetnie zrobiona i naprawde moge siĂŞ przy niej odprĂŞÂżyĂŚ bo to wspaniaÂła historia. A "Na WspĂłlnej" to jeden z najlepszych polskich seriali.
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

nika pisze: Niekoniecznie powtórki, np "Kochane k³opoty" czy te¿ "Pogoda na mi³oœc" nie by³y emitowane nigdzie przedtem, ale rzeczywiœcie zgodzê siê, ¿e nei ejst to tez kana³ na którym sa puszczane zupe³ne nowoœci typu "Niania", "Magda M." itp , no ale gdyby za³ó¿my tak jak mówisz mia³by powstaÌ taki osobny kana³, na któym by³yby emitowane nowoœci i mo¿e tez powtórki innych seriali to co wówczas by w miejscu tych seriali emitowa³ TVN ?

A co do Friends to chyba poza Canal + nikt jeszcze nie emitowaÂł sezonu 9 i 10, ciekawe czy TVN 7 wykupi ...
TVN mĂłgÂłby emitowaĂŚ swoje produkcje a TVN Serial zagraniczne
TVN - i wszystko jasne
aldek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Sieradza
Kontakt:

Co chcielibyscie zobaczyc w TVN jesieniÂą?

Post autor: aldek »

a chciaÂłbym zobaczyĂŚ w TVN jesieniÂą
Nianie
MagdĂŞ.M
Agencie
Taniec z gwiazdami
Big Brater
Fakty TVN
Fakty popuÂłodniowe
W-11
Detektywi
Detekktyw
Kawa na ÂławĂŞ
DzieĂą dobry TVN
Rozmowy w toku
Co za tydzieĂą
jakies ciekawe filmy
Telnewela MeksykaĂąskie i braziliskie
uwaÂżam teÂż Âże o 12 godz. powiny byĂŚ nadawane Fakty na antenie TVN i TVN24 i iTVN
czyli normalny serwiz i nformacyjny.
UwaÂżam tez Âże Kamil Durczok i Grzegorz Kajdanowicz powiny prowadziĂŚ jakiÂś program pupliczystyczny.
RownieÂż uwaÂżam Âże na antenie TVN powinien byĂŚ poranek TVN24.
Hej
Fakty TVN o 19.00 na TVN i iTVN zapraszają Justyna Pochanke,Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak oraz gwiazda polskiej telewizj KAMIL DURCZOK
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Chcesz zobaczyc wlasciwie wszystko to samo co leci teraz, nic konstruktywnego.
PS Postaraj sie robic mniej bledow :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Wielu z Was chciaÂłoby zobaczyĂŚ "KrĂłlestwo", ale ja jakoÂś nie - przynajmniej w TVN-ie. Ta produkcja jest naprawdĂŞ sÂłaba - tam nic siĂŞ ciekawego nie dzieje. Jak juÂż, to TVP moÂże to zrobiĂŚ - bĂŞdÂą mieli drugie "Miasto MarzeĂą" - tyle, Âże w Âśredniowieczu :D

A gdyby ktoÂś chciaÂł zobaczyĂŚ, jak wyglÂąda pierwsza konkurencja w tym programie zapraszam na http://www.riket.republika.pl , gdzie w dziale *Konkurencje* znajduje siĂŞ filmowa pereÂłka :)
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Podmark dobra reklama nigdy nie jest zÂła :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości