[TVP2] Bitwa na głosy

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Trzeciak »

Trzeba przyznać, że ten skład ekspertów jest najlepszym w historii "Bitwy na głosy". Cieszę się, że rozszerzono skład do 4 osób i wraca do niego "Wampir" Jagielski. Jak widać - TVP2 chce jeszcze swoim show porywalizować z "Mam Talent". Szkoda tylko, że TVP zaniedbało zupełnie promocję zewnętrzną programu.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Ksero »

Nie oglądałem poprzedniej Bitwy na głosy, ale czasami przełączając na Dwójkę zauważyłem że Zamachowski kompletnie nie nadaje się do roli jurora. Nie wiedział co ma powiedzieć, nie miał jakiejś swojej opinii...
KKK
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Pavloo »

Powiało świeżością w Bitwie :)
4 jurorów, 2 prowadzących :)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Bitwa na głosy

Post autor: ktos »

Zielińska i ta Węgorzewska czy jak jej tam są beznadzieje, zobaczymy jak się 2 panów sprawdzi 8)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Trzeciak »

Węgorzewska oceniała już w pierwszych dwóch edycjach "Bitwy..." - to będzie i w trzeciej - a Zielińska na pewno wydaje mi się lepsza od Szapołowkiej.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Greg Haus »

http://www.youtube.com/watch?v=UeWUxQfmlS4

Według mnie ta reklama najgorsza z wszystkich 3, ale ujdzie :)
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Pavloo »

A mnie się właśnie podoba! W tym sezonie Bitwa zapowiada się naprawdę ciekawie :)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Ksero »

Tak, tylko co tam robi Jula? Nagrała dwie pioseneczki i już mentorka grupy.
KKK
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Bitwa na głosy

Post autor: ktos »

Ksero pisze:Tak, tylko co tam robi Jula? Nagrała dwie pioseneczki i już mentorka grupy.
w Polskich realiach to już wielka gwiazda dla tego ją wzięli 8)
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Ksero »

No tak, po co ja się pytam. Taka Natalia Siwiec nic nie zrobiła i jaka wylansowana na ''celebrytkę''.
KKK
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Trzeciak »

Ksero pisze:Tak, tylko co tam robi Jula? Nagrała dwie pioseneczki i już mentorka grupy.
Producenci w jednym z wywiadów powiedzieli, że chcieli sprawdzić co stoi za "fenomenem" Juli - stąd zaprosili ją do udziału w tej edycji "Bitwy".
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Ksero »

A to jest jakiś fenomen? Pierwsze słyszę, ale może dlatego że nie słucham Eski czy innej Vivy i po raz setny ''Za każdym razem''.
KKK
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Trzeciak »

Ja też nie uważam tego za fenomen, dlatego te słowo ująłem w cudzysłowie.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Pavloo »

Pierwszy odcinek oceniam bardzo dobrze. Według mnie 3. edycja będzie miała najlepszych mentorów. Piaseczny skompletował bardzo ciekawą grupę, różnorodność głosów bardzo duża (wiem z prób w Kielcach). Baron i Tomson oraz Ewa to wg. mnie najciekawsze postacie tej edycji. Ewa pomimo tego, że jest młoda świetnie już zna scenę i dobiera bardzo ciekawe piosenki. Rubik nieco mi tu nie pasuje, ale to tylko moje skromne zdanie.

Prowadzący. Ech... Tu chyba najgorzej. Szulim kompletnie tu nie pasuje, to nie jest program dla niej ! O wiele, wiele bardziej pasowałaby tu Mielcarz.
Kędzior chyba już się wypala, bynajmniej takie jest moje odczucie. Na jego miejsce wprowadziłbym Szymkowiaka, lecz niektórym mógłby przeszkadzać przesyt jego osoby w TVP.

No i jurorzy na deser. Wg. mnie to jest dno i wodorosty. Węgorzewska to już nie ta sama osoba co w pierwszej edycji. Jagielski na siłę próbuje zabłysnąć nietrafionymi i chamskimi żarcikami typu "Cnotka niewydymka...:. Zielińska wielce udaje, że się zna na choreografii, a tak nie jest. Jej komentarz do grupy Piasecznego był wypowiedziany na siłę. Odnoszę wrażenie, że sama do końca nie wiedziała o czym mówiła. No i czas na największą zagadkę programy, czyli Tytusa. Jak dla mnie jest on jedynym plusem w jury, jednakże często było tak, że nie do końca rozumiałem co on mówi.

To dopiero pierwszy odcinek. Poczekajmy na resztę :)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Ksero »

Ja bym tak nie przesadzał z tym przesytem Szymkowiaka - owszem jest go dużo, ale jeszcze nie za dużo. ;) Zgadzam się również, że mógłby współprowadzić zamiast Kędziora. Szulim nie cierpię (te jej sztuczne teksty) - Mielcarz byłaby lepsza. Zgadzam się również, co do mentorów - naprawdę ciekawe osobowości Dwójka wyłapała do swojego programu. Moim zdaniem najgorzej z doborem mentorów było w drugiej edycji.
KKK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości