[TVP2] Bitwa na głosy

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVP2] Bitwa na głosy

Post autor: Adrian ;P »

Na początku marca ruszy 2 edycja programu. Lista gwiazd chyba lepsza niż w przypadku 1 edycji. Stawiam, że w pierwszej trójce będą Kukulska, Górniak i Bednarek.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Adrian ;P »

http://www.youtube.com/watch?v=cVvSBUtL ... ature=plcp

Jest już spot promujący 2 edycję. Skład dużo lepszy niż w 1 edycji. Może to byc spory konkurent dla X Factora.
Nie rozumiem, dlaczego są 2 ekipy z Warszawy :ech:
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Pavloo »

Ja również się nad tym zastanawiałem... Przecież mogliby dać na przykład Andrzeja Piasecznego z Kielc, który związany jest z TVP... Ale cóż...
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Bitwa na głosy

Post autor: adik1148 »

Edyta górniak wyglada fenomenalnie ! i najlepiej zaspiewala ! reszta strasznie zmasakrowala te piosenke !
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:http://www.youtube.com/watch?v=cVvSBUtL ... ature=plcp

Jest już spot promujący 2 edycję. Skład dużo lepszy niż w 1 edycji. Może to byc spory konkurent dla X Factora.
Nie rozumiem, dlaczego są 2 ekipy z Warszawy :ech:
Może każda z warszawskich drużyn będzie reprezentować różne dzielnice. Z resztą "BnG" jest skierowana do innego odbiorcy niż "X Factor".
Pavloo pisze:Przecież mogliby dać na przykład Andrzeja Piasecznego z Kielc, który związany jest z TVP... Ale cóż...
Piaseczny dostał propozycję od TVP2, ale ją odrzucił. Z resztą bycie trenerem w obu programach - to już byłoby za dużo.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Pavloo »

Wiele zmian szykuje nam TVP 2 w Bitwie na Głosy. Mianowicie nowi jurorzy: Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski no i ze starego składy Alicja Węgorzewska. Po każdym odcinku Bitwy będzie after party. Poprowadzi je Agnieszka Szulim.
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Bitwa na głosy

Post autor: r_r16 »

A co Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski mają wspólnego z muzyką, że zostali jurorami programu MUZYCZNEGO?
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Bitwa na głosy

Post autor: felek »

Tyle samo co Grażyna Szapołowska :D
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Amy »

Najbardziej to mi będzie chyba szkoda Zamachowskiego, nie wiem, czy odnajdzie się w tym całym show-biznesowym bałaganie. Nie lubię patrzeć na to, jak ktoś na siłę próbuje z siebie uczynić celebrytę, którym nie był (wielki plus). No cóż, poczekamy, zobaczymy...
Co do Węgorzewskiej to oczywiście była ona i będzie zapewne nadal moja ulubioną osobą z jury. Zna się świetnie na muzyce i do tego potrafi sensownie mówić.
A jeżeli chodzi o Sonię, to nie za bardzo wiem, czego mam się spodziewać. Dziwię się jednak, że przyjęła tę posadę akurat teraz, kiedy już w miarę niedługo będzie rodzić.

Może okazać się, że będzie to fajne, zgrane jury, ale czuję już pewien niesmak - znacznie wolałabym, gdyby oprócz Alicji znalazły się tam osoby (albo chociaż jedna), które mają z muzyką jednak więcej wspólnego.
This is not the end, this is not the beginning.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sądzę, że Zamachowski już tyle osiągnął, że wcale nie musi czynić z siebie celebryty.
r_r16 pisze:A co Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski mają wspólnego z muzyką, że zostali jurorami programu MUZYCZNEGO?
W każdym show jest ktoś, kogo ni przypiął, ni przyłatał do reszty.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re:

Post autor: Amy »

Camilo pisze:Sądzę, że Zamachowski już tyle osiągnął, że wcale nie musi czynić z siebie celebryty.
Ja też cenię Zamachowskiego, ale chodziło mi raczej o to, że nie pasuje mi on do takiego telewizyjnego show, jakoś nie widzę go w próbie oceny grupy osób pod przewodnictwem np. Rynkowskiego. Nie chcę, żeby się zbłaźnił. Ale to takie moje zastrzeżenia.
Mam nadzieję, że zmienię zdanie po odcinkach live.
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Trzeciak »

W "Bitwie" rola jurorów (a właściwie ekspertów) jest dużo mniejsza niż np. w "X Factorze". Jak powiedziała Bohosiewicz wraz z Zamachowskim będą komentować, czyli "grać dziadków z Muppet Show" :D. A co do Zamachowskiego, to nie on chciał znaleźć się w programie - tylko program jego chciał.

Niemniej - skład ekspercki z pierwszej edycji był zdecydowanie lepszy od nowego.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Bitwa na głosy

Post autor: sybic »

Zamachowski musi być w tym programie, bo potrzebuje kasy na alimenty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa na głosy

Post autor: Trzeciak »

Od dziś "Bitwa na głosy" podczas programów na żywo będzie miała nową scenografię, która jest bardziej futurystyczna od ubiegłorocznej:
http://muzyka.onet.pl/inne/bitwa-na-glo ... -mala.html
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Ponadto - udało mi się zobaczyć wczorajsze próby na necie - i muszę przyznać - że nowe studio "Bitwy" poziomem wizualnym nawet dorównuje scenografii programów na żwyo w "X Factorze". Duża w tym zasługa tego, że program jest nadawany w nowym miejscu - nie już w hali w Ursusie, a nowoczesnym ATM Studio.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Bitwa na głosy

Post autor: ktos »

podstawowy minus tego programu to utwory z taśmy tylko soliści śpiewają na żywo reszta już jest nagrana i to bardzo razi program jest bitwa na głosy a powinien być bitwa na wykonanie z taśmy :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości