Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W najnowszym numerze TeleÂświat, Morozowski i Sekielski w artykule pod tytuÂłem: "ZwierzĂŞta informacyjne"(str.62/63) PrzytoczĂŞ najciekawsze wypowiedzi:

TeleÂŚwiat:
Obaj nie kryjÂą, Âże sÂą uzaleÂżnieni od pracy, choĂŚ nie koniecznie od maÂłego ekranu."-Bez telewizji pewnie daÂłoby siĂŞ ÂżyĂŚ. Ale bez dociekania prawdy to juÂż niekoniecznie-mĂłwi Andrzej Morozowski. - Jestem zwierzĂŞciem informacyjnym i nie bĂŞdĂŞ ukrywaÂł, Âże nie potrafiĂŞ funkcjonowaĂŚ bez informacji. Nawet na urlopie muszĂŞ dorwaĂŚ siĂŞ do internetu i sprawdziĂŚ co w trawie piszczy.(...) Najbardziej odpowiadajÂą mi media elektroniczne, bo one sÂą najszybsze. Dlatego tak kocham TVN24. to miejsce, gdzie natychmiast mozna sprzedaĂŚ informacjĂŞ i byĂŚ pierwszym. Nie ma tej obawy, Âże ktoÂś nas wyprzedzi."
WspĂłlne zajĂŞcie sprawia, Âże spĂŞdzajÂą ze sobÂą wiĂŞcej czasu niÂż ze swoimi Âżonami." -Niestety to prawda- potwierdza Tomasz Sekielski- Praca zajmuje nam Âśrednio 12 godzin na dobĂŞ. Ja dodatkowo udzielam siĂŞ w Faktach, a Andrzej w TVN24. Mieszkamy blisko siebie, wiĂŞc czĂŞsto wracamy do domu jednym samochodem."[/i]
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

presserwis pisze:Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski, autorzy programu "Teraz my!" emitowanego w TVN-ie, bĂŞdÂą publikowaĂŚ na Âłamach tygodnika "Newsweek Polska" (Axel Springer Polska).
Ich pierwsze materiaÂły pojawiÂą siĂŞ juÂż w najbliÂższym wydaniu tygodnika, a kolejne bĂŞdÂą publikowane co tydzieĂą. BĂŞdÂą to dwa felietony w formie dwugÂłosu w tej samej sprawie. Dla Sekielskiego i Morozowskiego zarezerwowano w kaÂżdym wydaniu tygodnika jednÂą kolumnĂŞ.
No to nastĂŞpni dziennikarze TVNu w Newsweek'u. Ciekaw jestem jak bĂŞdÂą wyglÂądaĂŚ te felietony, jeÂśli chodzi o tematy czy styl pisania.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Moze byĂŚ ciekawie ,chociaÂż lepiej poczekaĂŚ gdyÂż nie pamiĂŞtam zadnych publikacji obu panĂłw .
Napewno ciekawa informacja ,dziĂŞki ze o niej poinformowaÂłeÂś :brawa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W³¹czcie TOK FM - Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski s¹ w³aœnie goœÌmi Kamila D¹browy w "Wieczorze". Zapowiada siê bardzo ciekawa, godzinna rozmowa.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Sekielski i Morozowski rezygnuja z programow w TVN24

Ciekawe kto przejmie Bohatera Tygodnia :rozglada:

ZrĂłdlo:wirtualnemedia.pl
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Bardzo szokujaca, a zarazem niespodziewana decyzja :shock:
Ciekawe, czy Panowie teraz beda sie jedynie skupiac na programie ''Teraz my!'' czy tez zajma sie rĂłwniez jakims nowym wyzwaniem :uhh:
maxxx pisze:Ciekawe kto przejmie Bohatera Tygodnia
No i Skaner polityczny bo sama Malgorzata Laszcz ze sporadycznym wsparciem Anity Werner nie da rady :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Ciekawe, czy Panowie teraz beda sie jedynie skupiac na programie ''Teraz my!'' czy tez zajma sie rĂłwniez jakims nowym wyzwaniem
Z tego co czytalem w 'Dzienniku' chca sie skupic tylko na 'Teraz My!' :roll: Moze wymysla jakies nowinki zeby skuteczniej rywalizowac z nowym programem Lisa :spiewa:
kamilo pisze:No i Skaner polityczny bo sama Malgorzata Laszcz ze sporadycznym wsparciem Anity Werner nie da rady
'Skaner' chyba poprowadzi do konca lutego,a potem ktos musi dolaczyc do grona Skanerowcow :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Z tego co czytalem w 'Dzienniku' chca sie skupic tylko na Teraz My!
Bardzo dobra decyzja, by polepszac (bo tak rozumiem pojecie ''skupiac sie'') i tak rewelacyjny program :brawa:
maxxx pisze:'Skaner' chyba poprowadzi do konca lutego,a potem ktos musi dolaczyc do grona Skanerowcow
'Bohatera tygodnia' rĂłwniez popowadzi do konca lutego i z pewnoscia do tego programu bedzie trudniej znalezc nastepce. Zadne nazwisko, ktĂłre mogloby sie tam pojawic nie przychodzi mi teraz na mysl. Moze tez znajda jednego nastepce do obu programĂłw. Pytanie: kogo? :uhh:
ROLA'S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 18:47

Post autor: ROLA'S »

Mo?e by? cienko zw?aszcza, ?e 24 jest raczej zdominowane przez panie i wyrazistego Pana, ktĂłry da?by rad? zast?pi? Morozowskiego - trudne. No chyba, ?e Jacek Pa?asi?ski, ale on jest wsz?dzie :)
jelo?sabmarin
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

ROLA'S pisze:No chyba, ?e Jacek Pa?asi?ski
Jacek Palasinski zajmuje sie tematami zagranicznymi, a nie polska polityka :nie:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Jacek Palasinski zajmuje sie tematami zagranicznymi, a nie polska polityka
Hmmm moze Porada,bo jest wszedzie prawie :spiewa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Moze tez znajda jednego nastepce do obu programĂłw. Pytanie: kogo? :uhh:
Ja mam pewna cicha opcje :D Poczekamy do konca lutego!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Hmmm moze Porada,bo jest wszedzie prawie
No i wlasnie dlatego, ze jest wszedzie to tu byloby juz go za duzo - niech pozostanie tylko, albo az w Poranku i weekendowym Raporcie wieczornym. Poza tym on sie raczej nie nadaje do publicystyki, a tymbardziej jeszcze za Morozowskiego. Za wysoka poprzeczka :P
Nika pisze:Ja mam pewna cicha opcje Poczekamy do konca lutego!
A ja sie nawet domyslam co to za opcja :aniol:
Jednak i ona nie wydaje mi sie bardzo prawdopodobna :rozglada:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Szkoda, ?e nie b?d? ju? pojawia? si? w roli prowadz?cych w TVN24, bo uwielbia?em "Skaner..." z Andrzejem, ktĂłry ostatnio i tak cz??ciej pojawia? si? w "Dniu na ?ywo" jako komentator. W "SP" zast?pi go pewnie Werner, Grass lub Miecugow, a "Bohatera Tygodnia" b?dzie prowadzi? Ma?gorzata ?aszcz - tak przynajmniej bym chcia?.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze: W "SP" zast?pi go pewnie Werner
Werner pewnie bedzie dalej prowadzila ''Skaner'', choc watpie, by za Andrzeja. We wszystkich wywiadach zaznacza ostatnio jak jest zapracowana :spiewa:
Grass
Kolidowaloby za bardzo z magazynem ''Polska i swiat'' :rozglada:
Miecugow
Tez byloby to za duzo. Miecugow prowadzi ''Szklo'' i ''Goscia porannego'' oraz ma jeszcze inne obowiazki w TVN24 :)
"Bohatera Tygodnia" b?dzie prowadzi? Ma?gorzata ?aszcz - tak przynajmniej bym chcia?.
Malgosia nie wiem czy nie chce czy tak wypada, ale nigdy nie prowadzi rozmĂłw z politykami, tylko z komentatorami, a szkoda, bo dalbym jej szanse - niekoniecznie w ''Bohaterze'' :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości