[TVN] MasterChef

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

czerk pisze:Niedzielna pora jest dobra, ten dzień będzie strzałem w stopę nie dla show z Gessler, a dla programu Kurzajewskiego.
Dokładnie tak samo uważam - tymbardziej, przy słabej promocji TVP, jaka się ostatnio zdarza i co jest przyczyną kolejnych porażek ramówkowych.

Teleturniej z udziałem gwiazd, a duże show kulinarne, czy muzyczne albo serial komediowy to jednak całkiem inna kategoria.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Masterchef

Post autor: ktos »

Podczas realizacji jednego z odcinków, pojawi się sam Joe Bastianich, który będzie oceniał uczestników polskiej edycji programu. Szerszej publiczności znany z amerykańskiej edycji programu MasterChef, gdzie u boku Gordona Ramseya ocenia adeptów sztuki kulinarnej.
http://www.tvn.pl/showbiz/teraz-ocenia- ... 1,0,0.html
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Masterchef

Post autor: adik1148 »

pierwszy odcinek show nie będzie konkurował z MBTM , więc będzie wysoka oglądlność ;d fajnie ! ;)
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Masterchef

Post autor: rogi »

adik1148 pisze: więc będzie wysoka oglądlność ;d fajnie ! ;)
Nie wiem z czego się tu cieszyć, że będzie wysoka oglądalność - przecież na tym zarobi TVN a nie my.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

To lepiej by była niska oglądalność i program nie doczekał się kolejnej serii :?:
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Masterchef

Post autor: rogi »

matik pisze:To lepiej by była niska oglądalność i program nie doczekał się kolejnej serii :?:
Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to czy będzie kolejna seria czy nie. Cały czas mam przed oczami "Taniec z gwiazdami" i "Mam talent". Ten pierwszy z edycji na edycję stawał się coraz gorszy. No ale przecież oglądalność była. A co do "MT" to po drugiej edycji już ten cały talent się skończył - zostali tylko wokaliści, a dla nich jest już masa programów.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Masterchef

Post autor: hothead »

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Masterchef

Post autor: ktos »

adik1148 pisze:pierwszy odcinek show nie będzie konkurował z MBTM , więc będzie wysoka oglądlność ;d fajnie ! ;)
Polsat przyspieszył premierę MBTM także będzie oglądalność mniejsza

Z powodu, że TVP1, TVP2 i TVN swoje ramówki wprowadzają już w pierwszy weekend września, także i Polsat postanowił o tydzień przyspieszyć nadawanie niektórych swoich programów. Dlatego czwartą serię sztandarowego show „Tylko muzyka. Must be the music” stacja pokaże już w niedzielę 2 września br. o godz. 20.00.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ty ... w-polsacie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Wystartowała strona programu
http://masterchef.pl/
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Zobaczymy co z tego wyniknie i czy program okaże się sukcesem...
KKK
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś innego. Dla mnie odcinki kastingowe są nudne - wiem, że dalej jest lepiej. Dlatego mam pytanie - ile jest odcinków kastingowych?
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Myślałem, patrząc na inne wersje, że będzie to inaczej wyglądać, ale źle nie jest. Nutka oryginalności przynajmniej jest ;) Mi program się podoba, tylko Anna Starmach trochę jest za łagodna.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Może po prostu jest dobrze wychowana i nie chce ostro oceniać (patrz na: uwagi Gessler).
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

No ale, jak jednego dania w ogóle nie spróbowała i była na tak (wzięła tylko kompot) to jednak, mnie coś takiego razi.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Dała szansę, a może następnym razem będzie lepiej? ;)
KKK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości