[TVN] MasterChef

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Masterchef

Post autor: r_r16 »

Z programami talent show jest tak, że zwykle ten talent w telewizji widać. Niestety nasza technika nie pozwala jeszcze na przekazanie przez satelitę smaku. I niestety musimy wierzyć jurorom na słowo. Przez co program mnie nie poruszył wogóle. Może też dlatego, że po prostu nie przepadam za programami o gotowaniu (choć Ugotowanych oglądałem).
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Masterchef

Post autor: lukaszbialas »

Bardzo lubię Panią Anię Starmach.:)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Masterchef

Post autor: prze_kw »

Nie wiem, czy zauważyliście, ale ta chuda dziewczyna, która płakała jak zobaczyła Gessler, to Monika Goździalska (wcześniej Brochacka), brała udział w "Big Brother Bitwa" i w "Big Brother Vip" :D
Liczą się tylko Fakty.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Mnie ta scena ubawiła. Zrobiła z Gessler nie wiadomo jakiego bożka.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

"Masterchef" - 3,1 mln widzów
"Must Be The Music. Tylko muzyka" - 2,8 mln widzów
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

A KCP ile?
Ludzie byli ciekawi nowego programu. Sądząc po wpisach na forum Masterchef to oglądalność może się obniżyć za tydzień.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Nie zostały opublikowane dane KCP ani Siły wyższej
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Są już dane KCP i Siły wyższej. Podam to tu, bo dotyczy to poniekąd Masterchefa:
-"Siła wyższa" - 4,04
-"Masterchef" 3,15
-"MBTM" - 2,77
-"Czas honoru" (już po masterchefie) - 2,53
-"KCP" -1,50
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

Pierwszy odcinek niezły, ale czasem nie rwało tyłka. Dla przeciętnego widza irytujące mogły być "nagłe" reklamy, które wskakiwały, gdy program się dopiero rozkręcał. Poza tym - program nie trwa z reklamami nawet godzinę, przez co ma się wrażenie, jakby się szybko kończył.

Podobnie jak poprzednicy - mam duże zastrzeżenia do Ani Starmach - czasem miałem wrażenie, że nie wie, co chce powiedzieć.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Masterchef

Post autor: hothead »

Program lekko mówiąc mnie nie powalił. Nie oglądałem zagranicznych edycji tego formatu, więc poznawałem go wczoraj. Realizacja moim zdaniem jest na całkiem wysokim poziomie. Bardzo ciekawe studio, może bez jakiś nowoczesnych dodatków jednak jest ok. Jury. Magda Gessler- średnio nadaje się do tego programu tak samo jak reszta jurorów. Z całej trójki najlepszy jest Michael Moran- jest stanowczy oraz bardzo inteligentny, jego akcent bardzo fajnie brzmi w jego wypowiedziach. Będę śledził ten program, ale chyba nie zostanę jego wielkim fanem.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Masterchef

Post autor: prze_kw »

W najnowszej gazetce promocyjnej "Makro" znajduje się wielka na jedną stronę reklama "MasterChef". :D
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

Bo to jeden ze sponsorów programu (chyba ten strategiczny). Podobnie było podczas "The Voice of Poland" w salonach Sony - tam (na bramkach wejściowo-wyjściowych) była nakładka z oprawą programu i informacja, że firma wspiera uczestników tego programu.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Ale z tym, że program mógł się wydawać (i tak się wydawało) krótki to racja. Z reklamami zakończył się gdzieś 20:53. W ogóle nie odczuwałem budowania emocji - to już nie ten poziom, że Gessler powie ''to danie jest do d...''.
KKK
frugo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2012, 14:46

Re: Masterchef

Post autor: frugo »

Program głupi jak but. A już główna nagroda to w ogóle żart. Wydać książkę kucharską można bez talent show o gotowaniu.
Z jurorów tylko Gessler jest na miejscu.
Ten monsieur le kucharz jest beznadziejny. Pan specjalista. Ciekawe co by powiedział na dania naszych babć..?
A tą laskę panią śliczną to w ogóle pierwszy raz na oczy widzę. Co ona ma w ogóle wspólnego z gotowaniem??
Sztuczne gwiazdki produkcji DDTVN. Niedługo Natalia Siwiec będzie gotować. Znani z tego,że są znani z DDTVN.
Wolałbym faktycznie zobaczyć Okrasę i Brodnickiego. Przynajmniej opatrzeni i wzbudzający pozytywne emocje specjaliści.
Zapomniałem,że na Polsacie leciał "Must be..", bo mimo że już format ograny to jednak ciekawszy jako niedzielny odmóżdżacz.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

frugo pisze:Program głupi jak but. A już główna nagroda to w ogóle żart. Wydać książkę kucharską można bez talent show o gotowaniu.
A 100 000 zł dasz? ;)
frugo pisze:Z jurorów tylko Gessler jest na miejscu.
Ten monsieur le kucharz jest beznadziejny. Pan specjalista. Ciekawe co by powiedział na dania naszych babć..?
A tą laskę panią śliczną to w ogóle pierwszy raz na oczy widzę. Co ona ma w ogóle wspólnego z gotowaniem??
Przede wszystkim sprawdź życiorys tych osób. Poza tym - szukany jest przyszły kucharz/szef profesjonalnej restauracji, a nie jadalni i stołówki.
W restauracji się je, a posila się i żre w stołówkach i jadalniach (źr: Adam Gessler).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości