EURO 2012

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Źle przekopiowałeś linki, więc pewnie nikt Ci nie pomoże.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: EURO 2012

Post autor: a-j-p »

dzięki za info.
Poprawiam:

http://www.youtube.com/watch?v=ltYituCG ... re=related

CO TO ZA KAWAŁEK ?? Chodzi o muzykę która leci przed ceremonią i po czyli od 1:10 do 3:30 a później od 11:50 do końca... nie chodzi o karmatronika (chyba, że to też jego kawałek tylko inny więc podajcie tytuł)
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

BRAWA dla Portugalii :)
Emocjonujący mecz z Danią i zwycięstwo 3:2!
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

a już pewnie redaktorzy sportowych portali zaczęli wymyślać tytuły, jak to C.Ronaldo mecz zawalił :lol2:
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

Oj, to ja bym już poszła z wizytą do naczelnego... :grozi:
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: EURO 2012

Post autor: Trzeciak »

Jeśli chodzi o muzykę, a tej pierwszej nie kojarzę. A jeśli chodzi o tą, co jest po strzeleniu bramki, to dodam, że w 2004 i 2005 roku ten utwór leciał w reklamie słynnego sprayu antyradarowego Photoblocker na Telezakupach Mango. ;)
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

Niemcy rozbijają Holendrów... Szkoda, wicemistrzowie świata z RPA przejęli chyba złą passę, która dopadła ostatnimi czasy Robena...
This is not the end, this is not the beginning.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: EURO 2012

Post autor: r_r16 »

Ta pierwsza muzyka, która leci przy pokazywaniu sponsorów to ścieżka dźwiękowa z piosenki Oceany "Endless Summer" czyli hymn UEFA EURO 2012 i główny motyw muzyczny tych mistrzostw
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: EURO 2012

Post autor: Trzeciak »

Ale @a-j-p chodziło o muzykę, która jest w filmiku od momentu 1:10.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: EURO 2012

Post autor: r_r16 »

A faktycznie... źle odczytałem post.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

my chceme gol! my chceme gol! - tak se mejte, a ted' drzte hubu :D26
Zespół chyba się zniechęcił po tych niewykorzystanych sytuacjach na początku, a że w mentalności remisy to zwycięstwa, to się chłopaki zapomnieli i czekali :>
A Grecy bez kompleksów - po remisie i porażce, ci dopiero byli na straconej pozycji przed meczem z Rosją...

Padaka :stop:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: sybic »

Ostatnie miejsce w grupie, ale zaraz będzie "Polacy nic się nie stało" :)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

A piłkarze temu zawtórują, powiedzą że się starali, więc się krytycy odpier*** i sami pokażcie jak gracie
I ta sama gadka od 20-tu paru lat...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: EURO 2012

Post autor: maxxx »

Nasi w drugiej połowie grali jak o pietruszkę. Wcale nie jestem zły, bo jakby tak grająca drużyna wysżła z grupa to źle by to świadczyło o mistrzostwach.

Ale cieszmy się, bo jak to powiedział po meczu kilkukrotnie Jerzy Dudek-mamy podwaliny :jupi:

P.S. Niemcy mają autostrade do półfinału.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: EURO 2012

Post autor: Trzeciak »

nouze pisze:A piłkarze temu zawtórują, powiedzą że się starali, więc się krytycy odpier*** i sami pokażcie jak gracie
I ta sama gadka od 20-tu paru lat...
Bo się naprawdę starali. To, że może w głowie zwyciężyły emocje, presja itp, spowodowało, że dziś nie poradziliśmy sobie z Czechami. Może także pogoda zdekoncentrowała
Ja wiem, że jesteśmy ostatnimi w grupie, że wynik jest rozczarowujący dla wielu osób, ale futbol nie jest sam w sobie ani mocno sprawiedliwy, ani logiczny, skoro Rosja także dziś z hukiem pożegnała się z turniejem, a u nas niewiele brakowało, aby było Najważniejsze, że nasi piłkarze tym razem nie żegnają się z turniejem sposób żenujący, tylko po ciężkiej walce i po emocjach (szczególnie pod koniec, kiedy już powinno paść 1:1).
maxxx pisze: Ale cieszmy się, bo jak to powiedział po meczu kilkukrotnie Jerzy Dudek-mamy podwaliny :jupi:
Bo w naszej drużynie jest potencjał. Wiem, że niektórzy może mnie wyśmieją, ale może odrzućmy budowanie drużyny od turnieju do turnieju, a rozpocznijmy budowanie drużyny długofalowo (tak, jak robią to m. in. Niemcy, czy Dania) - na kilka turniejów. Wydaje mi się, że grzechem wołającym o pomstę do nieba byłoby burzenie, niszczenie tego, co już osiągnęliśmy w naszej reprezentacji. Mieliśmy bardziej żenujące lata 90., kiedy do w eliminacjach do ME i MŚ graliśmy w fatalnym stylu. Smuda zapewne odchodzi - w końcu to jego decyzja, mieliśmy z resztą przykład Benhakeera, który kontynuował współpracę po ME w 2008 roku i w żenujacym stylu za jego czasów nasza drużyna przegrała te eliminacje.

Z resztą nie pierwsze Euro i nie ostatnie - tymbardziej, że za 4 lata wezmą udział 24 zespoły, więc łatwiej będzie nam dostać się do tego turnieju.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości