EURO 2012

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

Jakby sama ilość piłkarzy z Gran Derbi była jutro niewystarczająca, to Szpaniele z Portugalią, jak to z sąsiadami bywa, przyjaźnią się raczej szorstko co na pewno podgrzeje jeszcze atmosferkę :spiewa:
Przed drugim półfinałem, Niemcy póki co wyglądają na skuteczniejszych od Włochów, a już na pewno bardziej są zdyscyplinowani. Balotelli jak będzie dobrze pilnowany i kilka razy coś schrzani, to zaraz Cassano się z nim pokłóci, przestanie mu odgrywać i będzie sam walił jak tylko będzie miał piłkę pod nogami :lol2:
ALE :>
Może nie schrzani i wtedy Niemcy będą mieli problem :jupi:
Ja właściwie nikomu specjalnie nie kibicuję, czekam na widowisko 8)
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

Mój wymarzony finał (pomimo wielkiej sympatii dla Hiszpanów) to Portugalia-Włochy. Cristiano zaraz strzeli parę goli, a i mam nadzieję, że skuteczność takich piłkarzy jak Balotelli, Cassano, di Natale, de Rossi czy Diamanti będzie wysoka, tak by odesłać Niemców do domu - daleko nie mają :)
O formę Buffona i Pirlo prosić nie muszę - są to tak doświadczeni i niesamowici piłkarze, że i z Podolskim, czy Gomezem sobie poradzą.
Szkoda mi trochę Anglików, ale jak to już bywa "ktoś musi odpaść". Sorry guys, but FORZA ITALIA ;) I to co Adrea Pirlo zrobił z Hartem... :brawa:

Mam nadzieję, że przed finałowym meczem będę miała problem, czy śpiewać Força Portugal czy Forza Italia. Chyba stawiam na Portugalię i CR7 :D
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

Nic z tego, CR7 posyłał piłki w trybuny, a swojego karnego nie doczekał :spiewa:
ale w przeciwieństwie do Hiszpanii, przez 90 minut Portugalczycy starali się coś grać, dopiero w dogrywce się to odwróciło
Ogólnie pierwszy półfinał zawiódł :stop:
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

Hiszpanie przejęli dowodzenie w dogrywce tylko dla tego, że Portugalczycy dawali z siebie przez 90 minut maksimum, później we znaki dawało się zmęczenie i to oni zasłużenie powinni wygrać to spotkanie. Wiemy jednak, że rzuty karne nie są sprawiedliwe. Wielka szkoda, że Bruno Alves trafił w poprzeczkę, a Fabregasowi piłka jednak wpadła do bramki. No cóż, za wyeliminowanie CR7 Hiszpanie mają ode mnie minus, zobaczymy jak dzisiaj Niemcy-Włochy. Oby to Włosi byli lepsi i zwyciężyli.
Jeżeli będzie finał Hiszpania-Włochy stawiam na tych drugich, jeżeli Hiszpania-Niemcy (odpukać :P) to chyba na Hiszpanię.

CR7, Pepe, Nani - u r the best :)
This is not the end, this is not the beginning.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

Coś w tym jest...

http://dwunasty.wp.pl/wid,14710224,aktualnosc.html

A już niedługo eliminacje do Mundialu 2014...
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

Większość z tych rzeczy wcześniej tutaj napisaliśmy, to nas nazwałaś "kibicami" przez których trzeba emigrować :nie:
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

Chyba wiem, co wcześniej czytałam i pisałam :) I nie martw się, z twojego wyłącznie powodu nie wyjadę z kraju.
Napisałam "coś w tym jest", a więc z częścią tego artykułu się zgadzam (na pewno kibicować nie przestanę), a część jest obca moim przekonaniom. I tyle :roll:
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

raczej się zastanawiam nad zdecydowaniem tych przekonań, niż martwię o wyjazd :devil:
ja sam jak miałem 20 lat to na czas jakiś wyjechałem, więc mogę cię jedynie przyagitować :D22
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

Ja zdania nie zmieniam - jeżeli o to ci chodziło. ;)
Zgłoszę się może za parę lat :D11

Dzisiaj ostatni mecz EURO'12 w Polsce - mam wielką nadzieję na kontynuację tej jakże pocieszającej nas tradycji, a mianowicie na kolejną wygraną Włochów nad Niemcami :tanczy:
PIRLO, DE ROSSI, BALOTELLI, CHIELLINI, BONUCCI, BUFFON, DI NATALE, CASSANO, MONTOLIVO, MARCHISIO, ABATE :tanczy:
FORZA ITALIAAAA!
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

Mario B. jednak nie zawiódł :D
I bardzo dobrze :brawa:
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

FORZA ITALIAAA!
Włochom należy się ten tytuł najbardziej (mieli w ogóle nie przyjechać), ciężko na to pracują i wierzę, że Balotelli, Pirlo i reszta pokonają Casillasa :D
This is not the end, this is not the beginning.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: sybic »

Ja też kibicuje Włochom, ale nie zgadzam się, że stwierdzeniem, że należy im się tytuł, bo… z grupy w sumie ledwo wyszli. W ćwierćfinale wygrali w kiepskim stylu, bo w rzutach karnych. Obawiam się, że przegrają z Hiszpanami.
Szkoda, że nas w finale nie ma, ale cóż… nasza drużyna do dziady. Wstyd, obciach i żenada.
Lepiej wypadli Irlandczycy, bo zawsze mogą powiedzieć, że trafiliśmy na grupę z finalistami i nie mogliśmy wygrać.
My trafiliśmy na grupę w której ci co wygrali zaraz potem dostali łupnia.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

Co tu po finale napisać, Włosi chcieli zagrać otwartą piłkę, po swojemu - z dwójką napastników i zostali rozpykani. A po kontuzji Motty reszta meczu była formalnością i Hiszpanie tylko dobijali brameczki (wiadomo - to nie Polacy, żeby w przewadze nagle dostali gola i jeszcze sami złapali czerwoną kartkę)
Nie ma się co potem dziwić, że często w meczach mają po 70% posiadania piłki, wymieniając podania, skoro rywale wolą zamknąć się na własnej połowie i liczyć na kontry.
Z innej puchy, Szpaq od początku meczu na Balotelliego mówił "Super Mario" - do wąsatego hydraulika to on zupełnie niepodobny :shock: :nie:
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: EURO 2012

Post autor: Amy »

Euro, euro i po euro ;(
Hiszpanie zasłużyli na tytuł, ale to samo mogę powiedzieć o Włochach. Zadecydowały technika, nastawienie i... zmęczenie. Niestety, ale to prawda.
Iniestę wybrali najlepszym piłkarzem turnieju, tu postąpiłabym inaczej - moim zdaniem to Pirlo powinien być wyróżniony. Jeszcze jak zobaczyłam łzy na policzkach Włochów... Płakałam razem z nimi, choć Hiszpania także mi bliska.
Zawsze podobały mi się przejazdy zwycięzców, dzisiaj w Madrycie, ach mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczymy to na ulicach Warszawy :D

W 2014 mundial w Brazylii, ale w 2016 euro bliżej - we Francji, kto wie, może się wybiorę, będę dopingować naszych :) Będą wtedy już nie 16 zespołów, ale 24... Czy to dobrze? Z jednej strony tak - w państwach, które mają słabsze drużyny, wzrośnie zainteresowanie tym sportem, ale poziom rywalizacji może się obniżyć. Co sądzicie?
Pozostaje nam czekać, ale takie ciągłe kombinowanie, może w końcu nie wyjść wszystkim na dobre.
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: EURO 2012

Post autor: nouze »

Amy pisze:Będą wtedy już nie 16 zespołów, ale 24... Czy to dobrze? Z jednej strony tak - w państwach, które mają słabsze drużyny, wzrośnie zainteresowanie tym sportem, ale poziom rywalizacji może się obniżyć. Co sądzicie?
Średniacy pokroju Irlandii zwykle z najlepszymi wiele nie pokazują, ale jak mają rywala kategorii "ani to średniak, ani elita", to upatrują swoją szansę i dają z siebie wszystko. Właśnie Irlandia-Chorwacja to był jeden z ciekawszych meczów moim zdaniem w fazie grupowej. Inny przykład to Ukraina-Szwecja, gdzie było sporo emocji.
A jak wejdą takie zespoły jak Serbia, Bośnia, Turcja, Izrael to będzie się tam gotować między nimi i nudą wiać nie powinno.
No i poprzez zainteresowanie, wpływy dla UEFA też się nie zawężą, więc Platini wie co robi :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości