LONDYN 2012

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: LONDYN 2012

Post autor: Trzeciak »

Z drugiej strony może to i dobrze, bo przynajmniej nasi przed ćwierćfinałem dostali porządne lanie i nie zdekoncentrują się przed kolejnym meczem (tym razem już o być albo nie być).
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Taaaa i teraz czeka na nas Brazylia albo Rosja. Nie wiem, co gorsze, a co lepsze. Rosja silna, ale wcześniej przegrała z Brazylią 0:3. To jednak o niczym jeszcze nie świadczy. :mhm:
Bułgarzy wygrali z Włochami 3:0 i są pierwsi w grupie.

We środę wszystko będzie jasne. Ćwierćfinały są o 15:00, 17:00, 20:30 i 23:00 (polskiego czasu). Dobrze, że nie rano :hmm: :D7 :D
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: LONDYN 2012

Post autor: Trzeciak »

Mamy dwa nowe brązowe medale - zapaśnika - Damiana Janikowskiego i sztangisty - Bartłomieja Bonka. Szkoda Anny Rogowskiej i Marcina Dołęgi. Szkoda, że nasi siatkarze plażowi nie wygrali z Brazylijczykami (a nasi mieli nawet piłkę meczową), ale jest czym się cieszyć, bo zbliżamy się do 10 medali ;).
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Wczoraj wieczorem nawet ci, którzy nie darzą zbyt wielką sympatią podnoszenia ciężarów czy zapasów, oglądali naszych poddenerwowani :D
Super, nasi chłopcy znają się jednak na rzeczy :brawa:

Co do siatkówki: naszych czeka jutro o 20:30 starcie z Rosją. A Bułgarzy spotkają się z Niemcami...
Amy pisze:I bezcenne słowa rosyjskiej prasy: Trzeba ich unikać w ćwierćfinale.
Oj trzeba :lol2:
Haha, biedni rosyjscy dziennikarze :D
This is not the end, this is not the beginning.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: LONDYN 2012

Post autor: maxxx »

Pamietajcie, że na ostatnich IO w Pekinie znaleźlismy patent na Rosję. Może to i dobrze , że gramy już teraz-wóz albo przewóz. Jak wygramy to gramy z Bułgarią albo Niemcami. Wtedy będzie duża szansa na finał. A jak przegramy to odpadamy i zasłużenie, bo wtedy przy 3 porażkach na turnieju nie będzie mogło być mowy o pechu czy porannej godzinie rozgrywania meczu.

Jest jeden pozytyw z małej ilości medali- wszyscy zdobywcy zostana zapamiętani mniej lub bardziej w świadomości Polaków. w Chinach czy USA medalista jest jednym z ..
Chyba, że się nazywa Phelps. ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

I mamy już 8 medali!

Do grona medalistów dołączyli Przemysław Miarczyński i Zofia Noceti-Klepacka. Oboje są reprezentantami Polski w windsurfingu i zdobyli brązowe medale. Przemek w dzisiejszym wyścigu był 4. i dzięki słabszej pozycji Niemca uplasował się na podium. Zosia w fenomenalnym stylu dzięki znakomitemu manewrowi w końcówce awansowała w klasyfikacji generalnej na 3. miejsce.

Brawo!

Dzisiaj jeszcze półfinały na 800 m z udziałem Adama Kszczota i Marcina Lewandowskiego.

Mamy już 8 medali - miejmy nadzieję, że powiedzie się siatkarzom, Piotrowi Małachowskiemu i reszcie naszych zawodników.

@maxxx - masz rację, wygraliśmy Ligę Światową i teraz powinniśmy to udowodnić :)
This is not the end, this is not the beginning.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: LONDYN 2012

Post autor: maxxx »

Rosja to nie tyle, że wygrała, ale wręcz nas zmiażdżyła. Przykro było na to patrzeć. Ani przez moment nie widziałem jakiegokolwiek kontaktu z nimi w tym meczu. :stop: Kolejny raz z dużej chmury, mały deszcz.
Trzeba chwalić za Ligę Światową, ale to IO było celem numer jeden. Ktoś to powiedział, że to tak jakbyśmy przyszli do restauracji objedli się zupą(Liga światowa-złoto), a zabrakło miejsca na deser(Igrzyska Londyn).
Mecz totalnie beznadziejny, bez historii. Jakby grała 8b na 3c.Bywa.
Poczekajmy pare dni, to się to wtedy wszystko całościowo podsumuje.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

No cóż, mogłabym napisać w tej chwili tylko jedno czteroliterowe słowo, które oddawałoby to, co w większości działo się wczoraj na boisku.
Bułgaria wygrała z Niemcami i spotka się z Rosją, a Brazylia z Włochami. Mogliśmy być w tym pierwszym półfinale, gdybyśmy wygrali z Australią.

Na podsumowania, tak, przyjdzie czas, ale już możemy podziękować. Chociaż za te chwile, kiedy tryumfowaliśmy, za wolę walki i za to, że w przeciwieństwie do innych polskich drużyn (e.g. piłka nożna), na nich można liczyć.
This is not the end, this is not the beginning.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Ale ekscytujący finał! Anita Włodarczyk rzuciła właśnie młotem na ponad 78 m, ale rzut był poza promieniem... Czekam i mam nadzieję, że go powtórzy, ale bardziej celnie!
This is not the end, this is not the beginning.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

MAMY SREBRNY MEDAL! :brawa:
This is not the end, this is not the beginning.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

Marta Walczykiewicz 5. w finale 500 m. I tak należą się brawa, że z bardzo dobrym czasem awansowała do finału, niestety tu zabrakło sił, by zdobyć medal.
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

A oglądał ktoś gimnastykę artystyczną? Nie mogłem się oderwać od TV jak to leciało :spiewa:
Moja ulubiona konkurencja z kwalifikacji to chyba ta "kula" którą zawodniczki toczyły między nóżkami - rosjanki były w tym genialne :D20
Nasza urodziwa Joanna Mitrosz była świetna w występie ze wstążką :plus:
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: LONDYN 2012

Post autor: Amy »

A ja oglądałam :)

A teraz jestem zawiedziona, bo gimnastyka miała się rozpocząć o 14:30, a tu pokazują tylko kolarstwo... Gdyby była Maja, to ok, ale nasze dwie zawodniczki biorące udział w tym wyścigu przegrywają u mnie z chęcią obejrzenia gimnastyczek. Nawet Eurosport mnie zawiódł :(
This is not the end, this is not the beginning.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: LONDYN 2012

Post autor: nouze »

No właśnie, ja też liczyłem na Eurosport - ale pewnie chcą każdego dnia pokazać coś innego :ech:
dokładnie ma się zacząć o 14.45, więc jak dojdzie do Mitrosz to TVP powinno pokazać
Ale lepiej byłoby obejrzeć wszystkie panie :D22
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: LONDYN 2012

Post autor: Efcia »

Gimnastyka jest nadawana na TVP Sport
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości