[Polsat] MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: felek »

Nawet zejście poniżej 4 mln. było sporadyczne.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: SevenUP »

Obejrzałem z ciekawości poziomu finałowy odcinek. Solistki, czyli niewidoma pani i pani Pikułą to koszmar, fałsz na fałszu. A gdzieś przeczytałem że była lepsza od Chylińskiej! :D24 Niestety ludzie są koszmarnie głusi i nie mają pojęcia za bardzo, bo każdy kto znał piosenkę Znalazłam rzuciłby pilotem w TV. Dobrze że w tym programie są jeszcze zespoły.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: musicomaniakk »

No to wiosną 7 edycja Must Be The Music, jezu ile można? :D24
ja już rzygam na samą myśl tego programu...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Warto wspomnieć ciekawostkę, że w dzisiejszym finale "GTD" gościem specjalnym, a właściwie gościnną jurorką była Kimberly Wyatt - była członkini girlsbandu Pussycats Dolls, a także jurorka brytyjskiej edycji "GTD". Trzeba przyznać, że niesamowicie pociągnęła dzisiejszy finał. Prawie, tak, jakby gościnnie (choć wiem, ze szanse oscylują ok. 1%) produkcja naszego "X Factora" zaprosiła Nicole Scherzinger, która razem z Kimberly Wyatt i kilkoma dziewczynami do 2010 roku tworzyła ten girlsband.

Warto także dodać, że także "GTD" doczeka się kontynuacji wiosną.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: musicomaniakk »

No i trzeba także wspomnieć, że 4 edycję wygrał finalista 2 edycji "Mam Talent" - KACZOREX! :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Już gdzie indziej napisałem, że wygrał - jak to powiedziała Kimberly "The Best Dance Act" tej edycji programu. Stawiałem bardziej na Dopytalskiego, ale jego finałowy występ mnie nie porwał (czerwona gwiazda Kimberly tutaj była nie przypadkowo). Dobrze, że chociaż dostał nagrodę specjalną w postaci warsztatów od Michała Malitowskiego - tak samo, jak rodzeństwo Pursów, które dostało od jury 20 000 zł. Tak więc przegranych nie było :).

P. S.: Poprzednią edycję wygrali tancerze - ale z "YCD" ;).
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: adik1148 »

katastrofalna oglądalnośc FINAŁU MBTM w nd ! tylko 2,58 mln , a The Voice aż 2,68 mln :D

http://muzyka.interia.pl/pop/news/the-v ... voted=true
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: SevenUP »

Trudno się dziwić, bo The Voice to całkiem dobry program. A tym bardziej, że sobota to teoretycznie mniejsza oglądalność i rywalizacja z Mam talent. A każda edycja MBTM wygląda tak samo i odbywa się za często. Program na TVP 2 co prawda ma niższy poziom niż 2. edycja ale mimo wszystko jest co oglądać, chociaż rozczarował mnie wybór finalistów, szczególnie żal mi Marzeny Ugornej, która była niesamowita, miała taki x factor w sobie i jako jedyna ma szanse na rynku. Szkoda tylko, że w jury jest Sadowska.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Tylko "The Voice" to nie "X Factor". Prawie Ci się programy poplątały :P.

Tak poza tym - wcale nie uważam, że w tym sezonie "The Voice of Poland" ma niższy poziom uczestników, niż w drugiej edycji (szczególnie sądzę po tym, co było na "Przesłuchaniach w ciemno"), tylko może nie ma tak niepowtarzalnych osobowości jak Dorota Osińska, czy Natalia Sikora - które tutaj we dwie już na początku - nadały i "poprowadziły" rywalizację tego programu aż do finału. Tutaj - prawdziwi faworyci wyszli dopiero w pierwszym programie na żywo.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: SevenUP »

Wiem, że to nie te programy, ale moim zdaniem ci, którzy zostali w finale kariery nie zrobią. Ziółko miał już szanse, poza tym on coveruje te piosenki w kólko i to identycznie z orginałem. Może i śpiewa dobrze, ale on nic odkrywczego nie nagra. Już większe szanse ma Ernest, tu stawiam niewiadomą. Ten cały Aro to w ogóle nie rozumiem jego fenomenu i zachwytu jury. Śpiewa na ścisku ze śmiesznym akcentem, co prawda może to się komuś podobać, no ale talent na skalę światową (wg Górniak!) to to zdecydowanie nie jest. No i Jagoda Kret, która niczym za bardzo się wyróżnia. Ja wiem, że tu chodzi o najlepszy głos, ale przynajmniej połowa finału to nie są najlepsze głosy tej edycji.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Tylko zależy co rozumiemy pod pojęciem "kariera", bo to nie to samo, co sława. Zwykle taki jest sens programów talent-show, że jedni uczestnicy wnoszą coś na scenę muzyczną - inni - zabierają coś dla siebie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: adik1148 »

tymczasem kora odchodzi z MBTM ;p teraz to już wgl oglądalność poleci bez niej xd
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: Trzeciak »

Poleci albo i nie. Wiele zależy od poziomu najbliższej edycji.
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: qba5000 »

I od nowej jurorki/jurora. Jeśli będzie to gorące nazwisko, oglądalność podskoczy.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: MBTM Tylko Muzyka / GTD Tylko Taniec

Post autor: SevenUP »

A akurat to, kto będzie jurorem ma największe znaczenie. 99% widzów nawet nie będzie wiedziało, że nie ma Kory aż do 1 odcinka. Oglądalność będzie podobna do tej na wiosnę, ew. niższa, dochodzi Ranczo i X Factor w sobotę + za dużo programów muzycznych.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości