Serwisy internetowe stacji TVN - temat zbiorczy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Multiwortal TVN

Post autor: kamiiloo »

no niech juz zmienią ta stronę, bo ta tvn-u jest troche...lipna :P
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Multiwortal TVN

Post autor: qmate »

Lipna... W zasadzie jest to samo co było, tylko kolory zmienione no i to farbowanie nie wyszło dobrze. Natomiast gdzieś czytałem (możliwe nawet, że na tym forum, chociaż nie pamiętam), że strona tvn'u jest jedną z najlepiej zaprojektowanych stron na świecie (czytaj: była).

Zauważyliście pewnie, że wiele nowych stron programów TVN ma wspólne elementy jak np. system głosowania przy materiałach (albo "ptaszek" albo krzyżyk i na procenty przeliczane) oraz to, że na stronie każdego programu eksponowane wyraźnie jest duże logo tvn oraz data i godzina emisji programu. Tak jest przynajmniej na stronie Clevera, Milionerów i 39ipół. Ponadto na stronie 39,5 i milionerów jest u góry taki ekran z przyciskami jakby z odtwarzacza multimedialnego. Widać więc pewną konsekwencję i elementy scalające. Być może i nowy wortal stacji będzie miał podobne cechy.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Multiwortal TVN

Post autor: r_r16 »

Obecna strona jest tylko przejściowa, chwilowa, dlatego nie została zrobiona "od podstaw". Widać elementy poprzedniej oprawy, ale jak pisałem - to przejściowe, do czasu startu Multiwortalu TVN. :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pop »

@r_r16, start multiwortalu nie oznacza zmiany layout'u strony. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Multiwortal TVN

Post autor: r_r16 »

Ale na pewno strona nie będzie wyglądać tak jak teraz...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pop »

Niekoniecznie, bo ciągle jest mowa o multiwortalu - platformie, na której dostępne będą seriale, programy itd., a nie o nowej stronie. Chociaż jedno drugiego nie wyklucza, to radzę się nie nakręcać tak, jak było w przypadku nowej oprawy TVN.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pawell »

Media Link pisze:W marcu wystartuje wortal rozrywkowy telewizji TVN, nad którym pracuje Karolina Korwin-Piotrowska.

- To będzie coś, czego jeszcze na polskim rynku internetowym nie było - zachwala nowy projekt Karolina Korwin-Piotrowska. Nie zdradza na razie jego dokładnej formuły, ani nazwy.

Według wstępnych zapowiedzi, nowy wortal ma mieć charakter rozrywkowy i informować o życiu znanych osób. - Nie będziemy publikować zdjęć z toalet - zapowiada Korwin-Piotrowska, która uważa, że w tej kwestii projekt będzie się różnić od serwisów plotkarskich.

Wortal telewizji TVN pojawi się w internecie już w marcu.
Jeżeli to będą sprawdzone informacje to czemu nie. :roll: Jednak mnie bardziej interesują "inne części" tego wortalu, bo chyba nie będzie tylko o życiu znanych osób. :spiewa: No cóż żeby to ogarnąć trzeba to zobaczyć. Mam nadzieję, że marzec to już ostateczny termin. :)

I z tych zapowiedzi wynika, że to jednak będzie oddzielna witryna, niepołączona ze stroną - wizytówką - TVN.pl .
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Multiwortal TVN

Post autor: qmate »

pawell pisze:I z tych zapowiedzi wynika, że to jednak będzie oddzielna witryna, niepołączona ze stroną - wizytówką - TVN.pl
No właściwie może być i tak. Chociaż pamiętamy, jak kilkanaście miesięcy temu zastąpiono taką właśnie taką 'wizytówkę' tvn24 portalem informacyjnym.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Multiwortal TVN

Post autor: r_r16 »

qmate pisze:No właściwie może być i tak. Chociaż pamiętamy, jak kilkanaście miesięcy temu zastąpiono taką właśnie taką 'wizytówkę' tvn24 portalem informacyjnym.
I mam nadzieję, że tak będzie również w przypadku TVN. W jednej witrynie mogłaby się znaleźć i część "wizytówkowa", rozrywkowa i informacyjna.
DOMINIK3001
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 13 mar 2008, 12:46

Re: Multiwortal TVN

Post autor: DOMINIK3001 »

Mam potwierdzone informacje że nowa oprawa faktów i multiwortal TVN wystartują po świętach wielkanocnych 25.03.2008r
http://WWW.TENTOP.BLOX.PL - PIERWSZY BLOG O TEN TOP
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Multiwortal TVN

Post autor: Greg Haus »

DOMINIK3001 pisze:Mam potwierdzone informacje że nowa oprawa faktów i multiwortal TVN wystartują po świętach wielkanocnych 25.03.2008r
Można wiedzieć skąd te info?
DOMINIK3001
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 13 mar 2008, 12:46

Re: Multiwortal TVN

Post autor: DOMINIK3001 »

mam znajomego w tvn .
http://WWW.TENTOP.BLOX.PL - PIERWSZY BLOG O TEN TOP
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Multiwortal TVN

Post autor: adner »

A ja dwóch, świętego MIkołaja i Zajączka:-)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Multiwortal TVN

Post autor: r_r16 »

DOMINIK3001 pisze:mam znajomego w tvn .
:lol: :lol: :lol: No chyba nie myślałeś, że ktoś Ci uwierzy???
DOMINIK3001
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 13 mar 2008, 12:46

Re: Multiwortal TVN

Post autor: DOMINIK3001 »

przekonamy się 25 marca!!!
http://WWW.TENTOP.BLOX.PL - PIERWSZY BLOG O TEN TOP
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości