Serwisy internetowe stacji TVN - temat zbiorczy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No nie! Ten temat za³o¿y³em, aby dyskutowaÌ o telewizji tvn w internecie, ale nie zamierza³em wywo³ywaÌ kolejnych k³ótni, które po Twoim poœcie napewno wynikn¹. Ka¿dy wie, o jak¹ stronê Ci chodzi³o, a nasze posty (moja i Krasu) by³y czyst¹ ironi¹, o czym zapewne wiesz, wiêc nie wiem po co prowokujesz niepotrzebne wymiany zdaù, które ju¿ nie raz mia³y miejsce!
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Hmmm.... W Twoich ostatnich postach FILIPIE! zauaÂżyÂłem jakies zdenerwowanie... Nie prowokuje awantur! Alez absolutnie! KtoÂś zeszedÂł z tematu wiĂŞc i ja siĂŞ wypowiedziaÂłem. Skoro nie podoba ci siĂŞ moje zdanie to co siĂŞ czepiasz?
TwĂłj ton wypowiedzi (wiele wykrzyknikĂłw) wskazuje na to, Âże to Ty mnie prowokujesz.... I nie omieszkam siĂŞ wypowiedzieĂŚ... A na temat strony TVN24 w internecie takÂże siĂŞ wypowiedziaÂłem...
Nie wiem wiĂŞc o co chodzi. To Forum to wyraÂżania swoich opinii. Ja to zrobiÂłem a ty odrazu masz pretensje... :roll:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

kaseta89 pisze:Na oficjlanÂą strone chĂŞtnie proponowaÂłbym stronĂŞ konkurencyjna o ktĂłrej nie mogĂŞ wspomnieĂŚ, bo regulamin tego zabrania. Tam niezaleÂżnie od pory roku, dnia itd. wszystko jest w najlepszym porzÂądku...
Wybacz, ale u nas nie doœÌ, ¿e zosta³o do uzupe³nienia ju¿ napradê ma³o dzia³ów to s¹dzê, ¿e te, które s¹ ju¿ gotowe stoj¹ na wy¿szym poziomie ni¿ konkurencji. Szczególnie podobaj¹ mi siê ostatnie 2 aktualizacje. A co do strony Maniaka to mo¿e i wszystko jest w najlepszym porz¹dku, ale tylko dlatego, ¿e zosta³o coœ napisane dawno temu, a teraz o aktualizacjach siê trochê zapomina. U nas aktualizacje s¹ na bie¿¹co i ca³y czas coœ do strony jest dodawane, a jeœli chodzi o wybór strony oficjalnej to kierowa³bym siê tak¿e wygl¹dem, a w stronie Maniaka trochê ra¿¹c¹ jest (przynajmniej jak dla mnie) zbyt du¿a iloœÌ animacji i innych bajerów. Strona tutajszego forum jest bardziej stonowana i w wg mnie czytelniejsza. Koùczê, bo zauwa¿y³em, ¿e zacz¹³em za bardzo coœ chwaliÌ, a tego nie lubiê. :roll:
filip pisze:nasze posty (moja i Krasu)
PamiĂŞtam, Âże jakiÂś czas temu ciĂŞ tego uczyÂłem, ale przypomnĂŞ:
posty: czyje :?: Krasa :idea: :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Dobrze, Krasa, a ty kaseta jesteÂś jakiÂś dziwny. Po pierwsze wykrzykniki sÂą tylko dwa, a po drugie, co to ma znaczyĂŚ i do czego odnosi sie Twoje stwierdzenie:
W Twoich ostatnich postach FILIPIE! zauaÂżyÂłem jakies zdenerwowanie...
To jest jakies niedorzeczne, daj mi choc jeden przykÂład!
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wow, nawet Medialink daÂł informacjĂŞ o "Tajemniczych programach":
Kilk!
Ciekawi mnie tylko czy gdybym ja tego nie znalazÂł to ta informacja by siĂŞ tam znalazÂła... A Tak narzekajÂą na WirtualneMedia, Âże kradnÂą informacje :twisted:
:?
:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

jakby mial kopiowac to juz dawno....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Najgorsza strona internetowa

Post autor: Marcin »

Myœlê, ¿e absolutnie najgorsza jest strona TVN 24 - to prawdziwa nieaktualna ¿enada. Na drugim miejscu kwalifikujê TVN Meteo, a wg mnie zaraz za nim spokojnie mo¿e siê uplasowaÌ TVN 7. ITVN mog³oby popracowaÌ nad jak¹œ inn¹ grafik¹...
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:28 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Najlepsza strona internetowa

Post autor: Marcin »

Moim zdaniem najlepszÂą stronĂŞ internetowÂą ma TVN. DobrÂą ma rĂłwnieÂż TVN Turbo. Aktualna jest teÂż strona ITVN, choĂŚ grafika seriwsu http://www.itvn.pl nie przypadÂła mi do gustu. TVN style strony jeszcze nie ma :( A reszta nadaje siĂŞ do tematu najgorsza strona internetowa. Zapraszam do dyskusji.


PS. Wiem, Âże gdzieÂś tam na forum byÂła taka dyskusja, ale nie byÂło ankiety, a ponadto sÂądzĂŞ, Âże warto otworzyĂŚ takie wÂątki. NajwyÂżej je moderator skasuje :?
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:27 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

TrochĂŞ gÂłupio siĂŞ tak dzieliĂŚ. WystarczyÂło poprosiĂŚ, a do wybranego tematu mogÂłem dodaĂŚ ankiety :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A to moÂżna dodaĂŚ 2 ankiety na raz :D Skoro tak, to moÂżesz skasowaĂŚ i dodaĂŚ do tamtego, ale do tego potrzebny jest chyba osobny wÂątek. ZresztÂą zrĂłb jak uwaÂżasz. :wink:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Te niech ju¿ zostan¹, ale na przysz³oœÌ wysy³ajcie komuœ z administracji na PW link do tematu, do którego chcecie ankietê. Ew. inne zmieny :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OK :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

zdecydowanie tvn24, moze chociaz teraz we wrzesniu cos sie zmieni?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

moim zdaniem tvn.pl jest najlepszy, ale powinien by bardziej "odkryty" (np. serwis coordination.tvn.pl) i pelniejszy
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wg. mnie najlepsz¹ stronê internetow¹ wg. ogó³u ludzi na forum mo¿na wybraÌ dzieki jednej sondzie a nie dwóm. Automatycznie strona, która dostanie najmniej negatywnych g³osów np. w temacie "Najgorsza strona internetowa" jest stron¹ teoretycznie najlepsz¹.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości