Czy strona jest obiektywna?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Czy wg Ciebie tvn.tivi.pl faworyzuje:

Anitę Werner
11
46%
Justynę Pochanke
6
25%
Nikogo, strona jest obiektywna
7
29%
 
Liczba głosów: 24

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Czy strona jest obiektywna?

Post autor: Łukasz »

DokÂładniej: czy serwis tvn.tivi.pl jest obiektywny w sprawie opisĂłw prezenterĂłw, czy nie? Przede wszystkim chodzi o opisywanie Anity Werner i Justyny Pochanke. Czy wg Was ktĂłraÂś z nich jest faworyzowana przez stronĂŞ? Pytam dlatego, bo kiedyÂś Michos zarzucaÂł mi, Âże faworyzujĂŞ PochankĂŞ, Kubs, Âże AnitĂŞ i chciaÂłem wiedzieĂŚ co uwaÂża wiĂŞkszoÂśc. Dla przypomnienia kilka faktĂłw z Âżycia strony:



Anita Werner:
- w rubryce "zaÂłoga tvn" jako pierwsza zostaÂła opisana Anita Werner
- informowaliÂśmy m.in. o wystĂŞpie Anity w programie Mamy CiĂŞ
- w kategorii Fakty w lewym menu znajduje siê zdjêcie Anity, mimo to, ¿e nie jest ona g³ówn¹ prowadz¹c¹
- przeprowadzaÂłem wywiad z AnitÂą Werner
- informowaÂłem o wygranej Anity w rajdach samochodowych (jako jedyny serwis o mediach)
- pisaÂłem teÂż o "przesuniĂŞciu" Anity Werner
- chwaliÂłem jÂą za brawurowe Fakty 3 wrzeÂśnia + filmy

Justyna Pochanke:
- pochwaliÂłem JustynĂŞ w newsie "Kolejny plus dla FaktĂłw TVN" (2 grudnia 2004)
- informowalismy, ¿e znów bêdzie prowadziÌ g³ówne wyd. Faktów
- zdjĂŞcie Pochanke znajduje siĂŞ nad menu "waÂżne relacje"
- jej kariera bĂŞdzie opisana dopiero w lutym ("wkrĂłtce w tvn")

Michos, kogo faworyzujĂŞ? Napisz jeszcze raz kogo chcĂŞ zniszczyĂŚ...

Przy okazji proszĂŞ o propozycje jak rozwiÂązaĂŚ konflikt w temacie o Anicie - propozycje rozwiÂązania konfliktu, a nie kolejny oskarÂżenia!
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ciê¿ko powiedzieÌ. Na pewno strona nie faworyzuje Justyny Pochanke. Uwa¿am, ¿e to w³aœnie ona powinna byÌ po lewo przy dziale o Faktach, bo to ona, a nie Anita Werner jest g³ówn¹ twarz¹ programu. Anita Werner powinna byÌ co najwy¿ej w wa¿nych relacjach (powinniœcie tam dodaÌ 11.09!). Ponadto uwa¿am, ¿e michos w niektórych postach posuwa siê stanowczo za daleko i regularnie obra¿a TVN i Justynê Pochankê. Nikt z pozosta³ych u¿ytkowników tego nie robi, ani w stosunku do TVN, ani do TVP, ani do Anity Werner, ani do Justyny Pochanke. Uwa¿am, ¿e takie posty powinny byÌ edytowane b¹dŸ usuwane. To ju¿ nie jest zwyk³e wyra¿anie opinii.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Mimo i¿ Anitê Werner ceniê i lubiê, i mimo to ¿e w TVN -ie jest ¼le traktowana to podpisze siê jednak pod tym, ¿e to w³a¶nie ona jest faworyzowana. Podobnie jak Marcin z Pabianic uwa¿am, ¿e w dziale FAKTY powinno widnieæ zdjêcie Justyny, która obecnie jest g³ówn± twarz± FAKTÓW :!: Przecie¿ Anita ju¿ g³ownego wydania prowadzi (osobi¶cie uwa¿am, i poraz kolejny to podkre¶lam, ¿e z³± decyzj± by³o jej odsuniêcie, ale FAKTy s± takie ¿e Anita jest degradowana -narazie rz±dzi JUSTYNA :?). Pozatym napewno strona nie jest obiektywna w materiale o Anicie Werner: owszem, materia³ napisali FANI ANity, ale dziwiê siê £ukaszowi, ze opublikowa³ fragment w którym fani ANITY "atakuj±" Kajdanowicza, który zast±pi³ Anitê w g³ownych FAKTACH. Pozatym o tym, ¿e Justyna Pochanke jest ¿on± Pieczyñskiego -o tym te¿ wspomnieli¶my i zasugerowali¶cie jednocze¶nie, ¿e w Faktach zaistania³a tylko dlatego, ze jest ¿on± wiadomo kogo :!: Przecie¿ Justyna te¿ ma talent -jedni j± lubi±, drudzy nie -to samo w przypadku ANITY -jedni j± darz± sympati±, inni nie :!: To te¿ trzeba zrozumieæ.
Na koniec podsumujĂŞ to co napisaÂłem: strona jest za AnitÂą Werner -ÂświadczÂą o tym artykuÂły jakie siĂŞ pojawiajÂą (nie mam nic przeciwko), zdjĂŞcia... Justyna jest mniej "uprzywilejowana"... A powinno byĂŚ obiektywnie... :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

MoÂże i Anita jest faworyzowana jeÂśli chodzi o newsy ale na pewno jeÂśli chodzi o ogĂłlnÂą atmosferĂŞ na forum i posty to znalazÂła siĂŞ w sytuacji podobnej jak w tvn... czyli odrzucona i wystawiona na wylewanie pomyji...
Ma³o tego uwa¿am i tu pewnie mnie poprze michos i¿ niektórzy forumowicze w zwi¹zku z ca³¹ afer¹ Anitow¹ s¹ wystawieni na niepotrzebne ataki...
Btw... OK pisaÂłeÂś o rajdach Mamy ciĂŞ itp... ale kiedy (od wrzesnia) zostaÂła pochwalona za profesjonalizm kiedy jakaÂś jej relacja znalazÂła siĂŞ na forum ??? chyba troche dawno... pisze siĂŞ o niej tylko przy okazji rajdĂłw jak by przestaÂła byĂŚ dziennikarkÂą... :?
A co do tego ze pierwsza byÂła w biografii czy teÂż w opisach to tylko Âświadczy o tym Âże ma bardzo wiernych i aktywnych fanĂłw :)
A nastĂŞpnym razem proponuje robiĂŚ to jednoczesnie i nie bedzie problemĂłw...
I jeszcze jedno co do faworyzowania.... czy to nasza lub Anity wina ¿e by³a w mamy ciê i ze bierze udzia³ w rajdach ??? Justyna te¿ by³a nikt nie broni³ o tym pisaÌ ale poprostu zainteresowanie jej osob¹ by³o mniejsze prawda £ukasz jest taka ¿e o Anicie wygodnie by³o kiedyœ pisaÌ bo podnosi³a ogl¹dalnoœÌ strony a teraz jest na jej miejscu Justyna i to o niej siê rozpisuj¹ gazety....
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:Justyna te¿ by³a nikt nie broni³ o tym pisaÌ ale poprostu zainteresowanie jej osob¹ by³o mniejsze prawda £ukasz jest taka ¿e o Anicie wygodnie by³o kiedyœ pisaÌ bo podnosi³a ogl¹dalnoœÌ strony a teraz jest na jej miejscu Justyna i to o niej siê rozpisuj¹ gazety....
I o to chodzi. Co w tym z³ego? To nie jest strona jakichœ mniejszoœci etnicznych. Piszemy o tym, co czytelników interesuje, co powoduje, ¿e nasze newsy czytaj¹. Ju¿ przeprabia³em nikogo nie interesuj¹ce newsy pisz¹c z szymciem o wejœciu TVN na giê³dê. Kogo to obchodzi³o? Nikogo. Teraz o Anicie nie piszê, bo nie ma o czym piaÌ - nic w okó³ niej siê nie dzieje. Co mam pisaÌ, ¿e ³adnie wygl¹da³a w Poranku albo ¿e w Popoludniowych mia³a fajny kucyk? Czy mo¿e sugerujesz, ¿e powinienem co tydzieù przypominaÌ czytelnikom o odsuniêciu Anity? O tym raz by³o - jak ich to wci¹¿ interesuje to jest forum, demokratyczne forum - ka¿dy mo¿e powiedzieÌ co myœli. I widzicie co kto myœli. A ten temat jest o tym, czy strona opisuj¹c te prezenterki jest obiektywna, czy mo¿e kogoœ wg Was faworyzuje. Chcia³em wiedzieÌ z ciekawoœci. A nie interesuje mnie opinia, ¿e teraz nic o Anicie nie piszê... Bo nie ma o czym.

Ja ze swojÂą stronÂą nie zmieniĂŞ rzeczywistoÂści. MogĂŞ tylko o niej informowaĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kaseta89 pisze: -narazie rzÂądzi JUSTYNA :?).
Zapewniam ciĂŞ - doÂżywotnio :!:

Ja myÂślĂŞ, Âże skoro to jest strona o telewizji tvn, choĂŚ nieoficjalna, to powinna odzwierciedlaĂŚ to, co siĂŞ w niej dzieje.
Wiêc muszê ciê £ukasz pos¹dziÌ o stronniczoœÌ.

A wiĂŞc ÂŁukaszu usuĂą to zdjĂŞcie Anity, ktĂłre umieÂściÂłeÂś nad zdjĂŞciem p. Pochanke.
UsuĂą ten materiaÂł o Anicie, ktĂłry wspĂłlnie napisaliÂśmy.
A w pierwszej kolejnoÂści wyrzuĂŚ AnitĂŞ z dziaÂłu ,,Gwiazdy tvn''.

Bo przecieÂż to, co jest teraz na stronie nie jest adekwatne do aktualnej pozycji Anity w tvn :!:

Wtedy tvn-owski OBIEKTYWIZM na stronie macie 100%-owy :!:

PS A kucyk Anity bardzo sympatyczny :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

powoduje, Âże nasze newsy czytajÂą.
oczywiscie i kto teraz jest stronniczy ??? sugerujesz ze wszyskich interesuj¹ newsy z Justyn¹ w rolii g³ównej a ma ona tu mo¿e 2 takich naprawde zagorza³ych fanów Robina i Kubsa...
Teraz o Anicie nie piszê, bo nie ma o czym piaÌ - nic w okó³ niej siê nie dzieje.
a czyja to wina ?
Co mam pisaĂŚ, Âże Âładnie wyglÂądaÂła w Poranku albo Âże w Popoludniowych miaÂła fajny kucyk? Czy moÂże sugerujesz, Âże powinienem co tydzieĂą przypominaĂŚ czytelnikom o odsuniĂŞciu Anity?
Fajnie sugerujesz wiêc ¿e o niej warto pisaÌ tylko jak coœ siê u niej ciekawego wydarzy ... to poczekaj a¿ zajdzie w ci¹¿e albo wyjdzie za m¹¿ bo przecie¿ to co robi w faktach popo³ódniowych jest niewarte wspominania... jest tak marna ¿e po co o niej pisaÌ za to ka¿de s³owo Justyny czy A*tomata jest warte wspomnienia....

UmarÂł krĂłl niech Âżyje krĂłl... Mamy nowa krĂłlowa FucktĂłw.... o Anicie zapomnijmy....

btw... a propos nieinteresujÂących newsĂłw nie wiem czy zauwaÂżyÂłes ale pod newsem o Marcinie komentarzy brak... czego to dowodzi ? prostej zasady co z oczu to z serca... niestety tak teÂż jest z AnitÂą...
A nie interesuje mnie opinia, Âże teraz nic o Anicie nie piszĂŞ... Bo nie ma o czym.
To nie pytaj....
ChciaÂłem wiedzieĂŚ z ciekawoÂści.
Nie widzisz tu sprzecznoÂści ??? a moze chcesz wiedzieĂŚ tylko to co jest po twojej myÂśli ???
Ja ze swojÂą stronÂą nie zmieniĂŞ rzeczywistoÂści. MogĂŞ tylko o niej informowaĂŚ.
Nikt tego nie oczekuje... strona jest sooper taka jaka jest :) PytaÂłeÂś czy jest obiektywna odpowiedziaÂłam nastĂŞpnym razem nie pytaj jak nie chcesz znaĂŚ odpowiedzi....
A wiĂŞc ÂŁukaszu usuĂą to zdjĂŞcie Anity, ktĂłre umieÂściÂłeÂś nad zdjĂŞciem p. Pochanke.
UsuĂą ten materiaÂł o Anicie, ktĂłry wspĂłlnie napisaliÂśmy.
A w pierwszej kolejnoÂści wyrzuĂŚ AnitĂŞ z dziaÂłu ,,Gwiazdy tvn''.
Tak proponuje te¿ zamkn¹Ì w¹tek Anity bo po co on komu...
UsuĂą ten materiaÂł o Anicie, ktĂłry wspĂłlnie napisaliÂśmy.
JuÂż go nie ma przynajmniej u mnie...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

!). Ponadto uwaÂżam, Âże michos w niektĂłrych postach posuwa siĂŞ stanowczo za daleko i regularnie obraÂża TVN i JustynĂŞ PochankĂŞ.
Ty chyba czÂłowieku nie wiesz co piszesz :!: :!: :!: :!:
ObraÂża i prawie klnie na Anite to kubs a moje posty sÂą bardzo delikatne w porĂłwnaniu do postĂłw kubsa :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A co ci przychodzi do gÂłowy, kiedy myÂślisz o tvn :?: To dopiero wpÂływowa i prĂŞÂżnie rozwijajÂąca siĂŞ sekta :!:
Nie wiem, kto dokÂładnie peÂłni tam funkcjĂŞ guru, ale jednego jestem pewien: czci siĂŞ w niej p. Pochanke.
AÂż do granic przyzwoitoÂści otacza siĂŞ czciÂą - narzuca siĂŞ ludziom jej autorytet.
Teraz Ty podaj przykÂład, gdzie kubs knie na AnitĂŞ :evil: Tu nie chodzi o wyraÂżanie zdania. ProszĂŞ bardzo - wolno Ci mĂłwiĂŚ, ze Pochanke jest be itd. Wolno Ci wyraÂżaĂŚ wÂłasne zdanie, ale sÂą pewne granice, ktĂłrych siĂŞ nie przekracza. Ale Ty widocznie o tym nie wiesz. To co napisaÂłeÂś w powyÂższym poÂście jest ÂżenujÂące i uwaÂżam to za obrazĂŞ J. Pochanke i TVN. To przykÂład jeden z wielu. A teraz Ty raczywie pokaÂż, gdzie obraÂża siĂŞ AnitĂŞ. Ja np. jÂą bardzo szanujĂŞ i inni forumowicze teÂż. Nikt nie napisaÂł, Âże Anita to guru sekty! :?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie ale np. Kubs napisaÂł ze my jesteÂśmy sekciarzami i to byÂła odpowiedz... nie tylko tvn-owcĂłw nie wolno obraÂżaĂŚ forumowiczĂłw teÂż...
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, zgadza siê. Musia³em nie zauwa¿yÌ tego posta. Ale nie zmienia to faktu, ¿e Anity nie obra¿a³. Kubs te¿ absolutnie siê nie powinien do tego podsun¹Ì, ale mi chodzi o przyk³ad obra¿ania Anity.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ale mi chodzi o przykÂład obraÂżania Anity.
Jak ktoÂś tego nie widzi to widaĂŚ Âże jest Âślepy i nirzozumie czytanego tekstu :!:
Dawno nie pisaÂłem nic o pochanke :!: i nie byÂło to obraÂżanie kogokolwiek.
Zacz¹³ siê zmasowany atak forum na Anitkê i na wszystko co siê z ni¹ wi¹¿e.
MoÂże zrĂłbcie ankietĂŞ typu "kto jest za wywaleniem michosa z forum" :!: :?:
Czemu nie bo ptrzecieÂż ostatnio kaÂżdy siĂŞ czepia kaÂżdego postu napisanego przez mojÂą osobĂŞ. JuÂż nawet w wÂątku o Anitce nie moÂżemy o niej dyskutowaĂŚ bo caÂły czas ktoÂś prĂłbuje nami sterowaĂŚ :!:

MoÂże sam admin siĂŞ tym zajmie :?:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Skoro tego jest aÂż tak duÂżo, to podaj Âłaskawie przykÂład!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

KaÂżdy normalnie myÂślÂący czÂłowiek sam by znalazÂł ale jak ktoÂś tego nie zauwazyÂł to nie bĂŞde mu przytaczaÂł masĂŞ przykÂładĂłw z postĂłw kubsa :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wydaje mi siê, ¿e po hebrajsku, to ja nie mówiê, ale có¿... Powtórzê jeszcze raz powoli:

P o d a j
p r z y k Âł a d
o b r a z y
A n i t y
W e r n e r
p r z e z
K u b s a.


Wtedy spokojnie mo¿emy pogadaÌ. Dowody obu stron i wszystko jasne. Ja siê obrazy Anity przez Kubsa nie dopatrzy³em. Nawet krytykê ciê¿ko znaleŸÌ. Kubs zaznacza w swoich postach, ¿e szanuje Anitê W. Ty natomiast stwierdzasz, ¿e Justyna Pochanke to guru sekty, jakim jest TVN i ¿e stacja nakazuje czciÌ Justynê Pochanke. Koleœ, to jest ¿enuj¹ce!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości