Czy strona jest obiektywna?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Czy wg Ciebie tvn.tivi.pl faworyzuje:

Anitę Werner
11
46%
Justynę Pochanke
6
25%
Nikogo, strona jest obiektywna
7
29%
 
Liczba głosów: 24

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

doktorfaustus1 pisze: Owszem Anita bezpodstawnie wyleciaÂła z FaktĂłw, ale cĂłz widaĂŚ nie miaÂła tam plecĂłw

I wÂłaÂśnie to jest istota sporu, od tego siĂŞ wszystko zaczĂŞÂło :!:
Jedni to widzÂą, inni nie chcÂą widzieĂŚ :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

To nie chodzi o chĂŞĂŚ czy niechĂŞĂŚ widzenia czegoÂś. Chodzi o przekrĂŞcania/naginanie/kreowanie faktĂłw i wiara, Âże sÂą prawdziwe.
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A ja myœlê bardziej optymistycznie. Z tych k³ótni bêdzie jedna po¿yteczna rzecz. W¹tek o Anicie mo¿e staÌ siê d³u¿szy od w¹tku o Wiadomoœciach - a nie ukrywam, ¿e bardzo mi na tym zale¿y. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Uwa¿aj £ukaszu bo siê jeszcze przeliczysz! J :D :D :D utro swój debiut w g³ównym wydaniu bêdzie mia³a Dorota Gawryluk, wiêc na pewno pojawi siê kilka nowych opinii, w styczniu znwou pracê w TVP zaczyna piotr górecki (nikt nie mówi o tym g³oœno, ale wiadomo, ¿e zajmie miejsce œp W. Milewicza).
Natomiast w¹tek o Anicie powoli wypala sie. Có¿, pani Werner chyba nie pojawi siê w tym roku w g³ównych Faktach, a trudno wci¹¿ snuÌ kolejne teorie. (Oni przeanalizowali ju¿ tam wszystko).


PS zresztÂą nie pozwolĂŞ na taki obrĂłt rzeczy..... :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak - wÂątek o Anicie wypala siĂŞ. Te 89 podstron to tylko efekt ciÂągÂłych postĂłw w stylu:
Ach.... Ech.... Och.... To koniec Anity.... :cry: To koniec FaktĂłw.... :cry: Ta sekta TVN na pewno upadnie :cry: Anitki nie byÂło w Faktach popoÂłudniowych... :cry: Ach.... Och.... ZostawiajÂą jej tylko poranki... :cry: Ach... Och.... Ech... DyskrymiujÂą jÂą.... Teraz czci siĂŞ Pochanke i a*tomata... :cry: Ach... Och... Straszne...

:D :D :D

Tam praktycznie nic wiĂŞcej nie ma...
Ostatnio zmieniony piątek 17 gru 2004, 20:41 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Facet Anity W. jest prodcentem w TVN Turbo
a m¹¿ Pochanke w TVN 24...
Jeszzce raz siĂŞ pytam: czy zwrĂłcenie uwagi na czyjeÂś braki/niedostatki to chamstwo Ciekawe, nigdy tak nie myÂślaÂłem...
Kazdy myÂślÂący czÂłowiek wiedziaÂł by Âże nie chodzi o to co napisaÂłeÂś ale w jaki sposĂłb...
CzêstotliwoœÌ pojawiania sie na wizji to raczej nie wyznaczik sukcesu...
nie masz pojĂŞcia o czym mĂłwisz... Owszem ma i to wielkie dlatego udaje siĂŞ wypromowaĂŚ niektĂłre osoby... Patrz A*tomat na poczÂątku wszyscy widzieli jego braki i ewidentny brak profesjonalizmu miaÂł jednego fana - ÂŁukasza a teraz ??? nagle wszyscy go uwielbiajÂą... DopĂłki Anita byÂła gwiazdÂą nikt by siĂŞ nie powaÂżyÂł na atak na niÂą ale teraz moÂżna po Werner jechaĂŚ jak po burej suce...
Taka dygresja: nie chciaÂłbym ÂżyĂŚ w Âświecie w ktĂłrym wszyscy zgadzajÂą siĂŞ ze sobÂą, wszyscy nawzajem chwalÂą swojego faworyta itp.
BARDZO SÂŁUSZNIE :)
W podanych przez Ciebie kamuii postach Kubsa nie dopatrzyÂłem siĂŞ obrazy A. Werner. DopatrzyÂłem siĂŞ jedynie krytyki i wÂłasnego zdania Kubsa.
MiaÂłes Blac racje nie zrozumieli.... Marcin sam chciaÂłeÂś krytyki wiĂŞc jÂą przedstawiÂłam... a niektĂłre posty sÂą chamskie... inna sytuacja byÂła by gdybym ja napisaÂła o Justynie Âże jest nieprofesjonalna i nagrywaÂła fimy do puszki...
A ja ceniê obie panie - tj Justynê Pochankê (na pewno dostanie Wiktora) oraz Anitê Werner. I trochê œmiesz¹ mnie Wasze k³ótnie. Owszem Anita bezpodstawnie wylecia³a z Faktów, ale cóz widaÌ nie mia³a tam pleców, jak np pewien A__utomat.
100 % racji :) ja te¿ ceniê obie ale nie przeszkadza mi to uwarzaÌ ¿e Anita jest lepsza... wiem te¿ ¿e na pewno Anita ju¿ nie dostanie Wiktora i wiadomo czemu...A z A*tomatem to ju¿ wogóle nie ma dyskusji bo jego pojawienie siê w g³ównych to obraza dla ka¿dego...
NiezrozumiaÂłeÂś tego tematu, ani jego sensu.
pewnie ciekawe Âże nagle nikt niczego nie rozumie...
Natomiast w¹tek o Anicie powoli wypala sie. Có¿, pani Werner chyba nie pojawi siê w tym roku w g³ównych Faktach, a trudno wci¹¿ snuÌ kolejne teorie. (Oni przeanalizowali ju¿ tam wszystko).
To jeden aspekt a o drugim sam siĂŞ niebawem przekonasz ÂŁukasz ...
Tam praktycznie nic wiĂŞcej nie ma...
a moÂżna coÂś wiĂŞcej dodaĂŚ ???
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

£ukasz pisze:Z tych k³ótni bêdzie jedna po¿yteczna rzecz. W¹tek o Anicie mo¿e staÌ siê d³u¿szy od w¹tku o Wiadomoœciach - a nie ukrywam, ¿e bardzo mi na tym zale¿y. :D

That's mission impossible :!:
I doskonale wiesz ÂŁukasz, kto jest winien takiemu powolnemu rozwojowi wydarzeĂą w wÂątku o Anicie.

Moglibyœcie zaj¹Ì sie w¹tkami o p. Pochanke i au+omacie, wystawiÌ ich na pojedynek z w¹tkiem wiadomoœci :!: :lol: :lol: :lol:

Ja z przyjemnoÂściÂą bĂŞdĂŞ obserwowaÂł :smile:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości