TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Szymon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: piątek 22 lis 2013, 19:23

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Szymon »

00012krzychu pisze:Może zasugerowałem łatwe, proste i ciekawe logo. Więc zdecydowali się na tą wersję. Bo dlaczego najpierw pojawiło się w necie studio a potem logo? a powinno być odwrotnie.

Co do wyglądu: ja bym wrócił do starej oprawy tvn cnbc biznes (amatorskie logo)

Obrazek
Obrazek

Te dwie oprawy są trochę podobne. Kolorki co prawda są odwrotnie, ale ogólny zarys podobny.
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: pkp »

Ciekawe czy po lewej stronie będzie przewijał się program jak w TVN24.
TiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 16:19

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: TiM »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

żródło:forum.media2.pl
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: 3405t »

Niedawno w DDTVN był spacer po studiu. Oprowadzał Marek Techman, ale mówił z pasją :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Przed chwilą w TVN24 również Jarek Kuźniar i Rafał Wojda zrobili sobie spacer. To tak naprawdę wygląda jak za czasów starego studia, z tym, że jest nowy stół, nowy bim, nowe tapety i oświetlenie. To tylko podrasowanie poprzedniego wyglądu.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: avatar »

Jak na pierwszy rzut oka jest dobrze. Daję 5/6. :)
Nie wiem dlaczego ale to studio trafia do mnie lepiej niż (r)ewolucja faktowa. :lol:
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: pkp »

Ruszyła już strona tvn24bis.pl
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Peter Parker »

TiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 16:19

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: TiM »

Śmiem twierdzić, że jest O WIELE lepiej niż po fatalnym liftingu 24 :brawa: Tylko mam nadzieję, że podczas startu oświetlenie będzie normalne, a nie takie "kolorowe"
TiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 16:19

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: TiM »

Pozwolę sobie nabić posta, bo mam nowe zapy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Obrazek
fot. Bartosz Węglarczyk
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: wafel »

Studio wygląda bardzo dobrze.
Jednak nie zgodzę się z tym, że jest to "lepsza wersja liftingu studia TVN24", chociażby dlatego, że kilka elementów takich jak oba stały czy sam videowall starano się skopiować do BiSia ... wyszło to troszkę nieudolnie. :?
Jak już tak wzorowali się na studiu piętro wyżej (jeśli mylę się, to mnie poprawcie), to mogli jeszcze zasugerować się podestami i samą podłogą, która, moim zdaniem, źle wygląda w połączeniu z resztą studia.

Poza tym nie za bardzo wiem, jak mam rozumieć, tak często powtarzane, przez dziennikarzy słowa: (...)to studio daje możliwości, żeby TVN24 BiŚ był takim medium, w którym obraz, słowo wypowiedziane przez prezentera i grafika współgrają w jednym przekazie.
Wcześniej nie dawało?

Mimo wszystko jestem (wstępnie pozytywnie zaskoczony ramówką, studiem i dziennikarzami.
Pamiętając o tym, że ten kanał będzie miał dość wąską grupę docelową, można śmiało stwierdzić, że wszystko jest na bardzo wysokim poziomie i słowa Pieczyńskiego o tym, że TVN24 BiŚ będą stanowiły wzór na polskim rynku są w pełni uzasadnione i słuszne.
TiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 16:19

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: TiM »

wafel pisze:...to mogli jeszcze zasugerować się podestami i samą podłogą, która, moim zdaniem, źle wygląda w połączeniu z resztą studia.
BROŃ BOŻE, podest i podłoga to najgorszy element w TVN24. Ten materiał, którego użyli do wyłożenia podłogi wygląda lepiej.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: wafel »

TiM pisze:
wafel pisze:...to mogli jeszcze zasugerować się podestami i samą podłogą, która, moim zdaniem, źle wygląda w połączeniu z resztą studia.
BROŃ BOŻE, podest i podłoga to najgorszy element w TVN24. Ten materiał, którego użyli do wyłożenia podłogi wygląda lepiej.
tylko odbicie obrazu wyświetlanego na bimie bardzo dekoncentruje - mimo, że podkreśla krystaliczną czystość podłogi.
poza tym przez to, że studio jest dość niskie w podłodze odbijają się wszystkie zapalone światła.
TiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 16:19

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: TiM »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości