[Polsat] Dancing With The Stars - Taniec z gwiazdami

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: prze_kw »

Zapowiedź / prawdopodobna czołówka: http://www.youtube.com/watch?v=Sk_y4SPE0Es

Oficjalny skład:
• Stefano Terrazzino i Aneta Zając,
• Izabela Janachowska i Rafał Brzozowski,
• Krzysztof Hulboj i Viola Arlak,
• Magdalena Soszyńska-Michno i Jacek Rozenek,
• Jan Kliment i Natalia Siwiec,
• Kamila Kajak i Anetek Królikowski,
• Andrej Mosejcuk i Karolina Szostak,
• Paulina Biernat i Jacek Lenartowicz,
• Tomasz Barański i Klaudia Halejcio,
• Janja Lesar i Dawid Kwiatkowski,
• Rafał Maserak i Joanna Moro,
• Nina Tyrka i Piotr Gruszka
Liczą się tylko Fakty.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: prze_kw »

Już jutro o 20:05 wielka premiera, a tak prezentuje się studio:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Orkiestrą pokieruje, jak i w wersji TVN, Tomasz Szymuś.

Pierwszy odcinek otworzy wspólny występ Kamili Kajak, Andreja Mosejcuka, Stefano Terrazzino, Pauliny Biernat, Magdaleny Soszyńskiej-Michno, Rafała Maseraka, Niny Tyrki, Tomasza Barańskiego, Izy Janachowskiej, Jana Klimenta oraz Janji Lesar i Krzysztofa Hulboja. Pod koniec programu zaśpiewa Dawid Kwiatkowski, prawdopodobnie na parkiecie pojawi się również juror programu, Michał Malitowski, wraz z Joanną Leunis.
Liczą się tylko Fakty.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: SevenUP »

Dawid Kwiatkowski... Polsat dalej chce być mistrzem w organizowaniu wiejskich festynów...
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: wafel »

Jeszcze to wiejskie studio ...

Studio TVN dodawało klasy temu programowi.
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: patryk19 »

Tu już troszeczkę przesadziłeś. Takie studio jest w Wielkiej Brytanii (tam jest nieco większe), a to UK wyznacza wzór do naśladowania przez inne kraje. Studio w TVN może nadawało klasy temu programowi, ale 3 lata temu i było po prostu przestarzałe. Studio DWTS:TzG jest nowoczesne i cały program taki będzie. Miejmy nadzieję, że w Polsacie będzie się go oglądać tak, jak w TVN z zapartym tchem :)
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Greg Haus »

Mimo mojego poprzedniego sceptycyzmu, muszę powiedzieć, że zapowiada się dobrze! Studio w końcu wygląda nowocześnie, tvn przez tyle edycji nie zrobił praktycznie nic z formatem, o ile początkowo były choć specjalne edycje programu, tak potem był już tylko gorzej. Myślę, że format został przez Polsat nieźle dofinansowany bo wiadomymy było, że zawsze będą porównuwany do TzG TVN.

Co do wiejskiego studia... No to dla mnie symbolem wiejskiego studia jest studio Mam Talent, gdzie od początku formatu w Polsce nie zmieniło się nic, a część scenografii składają się z takich elementów, że można policzyć każdy piksel z którego złożony jest słupek czy ekran w tle...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Greg Haus »

Na fejsie DWTS TzG pojawiło sie zdjęcie z Skrzynecką i Gąswoskim - coś czuje, że będzie lekki przytyk dla tvn :D
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: kamico7 »

Oj słabo.. :/ miałem nadzieje ,że będzie dobrze , ale jest strasznie , w ogóle mi się nie podoba . Studio zapowiadało się fajnie , takie nowoczesne a tu lipa wyszło jak jakiś teleturniej . Wiedziałem że Polsatowi ogólna realizacja się powinna udać , ale okazało sie odwrotnie . To co było 2 lata temu wydaje się bardziej nowoczesne i fajne . Wersja TVN dużo dużo dużo lepsza
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Greg Haus »

Takiej wpadki jeszcze nie widziałem by posłuchy prowadzących były słyszalne na wizji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: kamico7 »

Też to słyszałem , zanim prowadzący powiedział kto odpadł to już widzowie to wiedzieli od kilku sekund . Te ruszania kamerą też przeszkadzały . nie podoba mi się ta wersja Polsatowska kojarzy mi się z takim programem co mieli na swojej antenie "Gwiezdny Cyrk" czy jak to tam szło
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: Isadora »

kamico7 pisze:nie podoba mi się ta wersja Polsatowska kojarzy mi się z takim programem co mieli na swojej antenie "Gwiezdny Cyrk" czy jak to tam szło
Też miałam takie skojarzenie, szczególnie jak się pokazała Popielewicz, a efekt wzmocnił Bilguun :lol:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: rogi »

A ja bym nie skreślał tego projektu. Po pierwszym odcinku oczywiście do kilku rzeczy można się doczepić, ale prywatnie cieszę się, że format wrócił.
Bardzo się ucieszyłem, gdy lektor zapowiedział Skrzynecką i Gąsowskiego na początku. Miałem nadzieję, że ktoś poszedł po rozum do głowy i zrezygnował z Ibisza i Głogowskiej. Niestety. Na plus mogę ocenić skład jury i studio.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: prze_kw »

Myślę, że za bardzo krytycznie oceniacie nowe show. Na planie panowały ogromne emocje - 1. Debiut nowego programu, 2. Przejęcie show od TVN - większość oczu tego wieczora było skierowane na Polsat.

Studio na żywo wygląda bajecznie. Jest nieco za małe, ale w kamerze prezentuje się moim zdaniem bardzo dobrze. Na plus ekrany za orkiestrą i jury. Pokój gwiazd wygląda jak wnętrze cygańskiego taboru, irytuje kadr z podwieszanej kamery. Opening nie zachwycił, trąciło "Gwiazdami na lodzie". Fajnie zejście par ze schodów, na plus to, że lektor nie mówi "Para numer 1...", a niektóre gwiazdy były przedstawiane w dość zabawny sposób ("Jego wysokość Piotr Gruszka" :D ). Jury - o ile Grabowski mnie rozczarował na plus i jego komentarze podobały mi się, tak Malitowski mnie zawiódł. Jeśli Pavlović używa terminologii tanecznej, to tłumaczy czym jest dana figura. Michał rzucał nazwami, których nikt nie rozumiał - poza tancerzami. Bardzo fajne stroje Wędzikowskiej - było z rozmachem, nieco turniejowo, ale bez kiczu Doroty Williams. Ibisz poprawnie, Głogowska jest tragiczną prezenterką. Wpadkę przy głosowaniu przemilczę, ale zrzucam to kark debiutu. Pary póki co są "letnie", kontrowersje wzbudza jedynie plastikowa Natalka. Szkoda że Szymuś serwuje odgrzewane kotlety muzyczne, wielokrotnie używane w show TVN, i tylko Siwiec dostała nową piosenkę. Żal, że odpadła pozytywna Arlak, która bardzo dobrze rokowała, a została biuściasta pani od sportu...

Podsumowując - wszyscy byli przyzwyczajeni do TVNowskiej wersji, wzorowanej latami na pierwszy edycjach SCD i DWTS. Polsat, zarówno przy scenografii, czy nawet muzyce w czasie wyników, czerpie z nowej odsłony formatu BBC, która w Wielkiej Brytanii jest od 3 lat. Show się zmieniało, a TVN stał z TZG w miejscu. Mam nadzieję że program się rozkręcił, bo polska telewizja potrzebuje takiego show.

Moja ocena w skali szkolnej - mocne 4.
Liczą się tylko Fakty.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: lukaszbialas »

Wszystko byłoby okej gdyby nie Głogowska - @czerk ma rację - tragiczna, a ja bym dodał jeszcze oprócz tego sztuczna z łamiącym się głosem - coś okropnego. Natomiast Skrzynecka nie jest od niej dużo lepsza. Zmiana Gąsowskiego na Ibisza na +. Do pary dałbym mu jednak Cichopek, albo każą inną tancerkę, która występowała w "Tańcu", ale nigdy nie postawiłbym na Głogowską.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: [Polsat] Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami

Post autor: felek »

Dla mnie powiewało nieco kiczem, ale nie było najgorzej. Fakt, że program robiony jest nieco po 'polsatowsku' ujmuje mu klasy. Studio moim zdaniem trochę przesadzone. Z minusów to prowadzący. Ibisz bardzo sztywny, myślałem, że porazi sobie lepiej. Głogowska - tu bez komentarza. Z Jury pozytywne zaskoczenie Panem Grabowskim - jest nawet zabawny. Obejrzałem sobie dziś parę odcinków TVNowskiego Tańca z Gwiazdami i jak dla mnie - dla widza przyzwyczajonego do starej wersji show (a przez długi okres gorącego fana formatu :D ) nowe wersja może się schować, ale nie było źle jak na pierwszy odcinek. Być może w nastepnych odcinkach program się rozkręci :P
PS, Miszczak i całe szefostwo TVNu musi sobie pluć w brodę... Biorąc pod uwagę, że Polsat trzyma na antenie programy przy oglądalności 2, 5 mln. widzów to TzG w Polsacie może zagościć na baaaardzo długo. A jeśli chodzi o oglądalność wczorajszego odcinka to obstawiam 3.5 mln, ale tak naprawdę możemy spodziewać się wszystkiego (Kto wie - może 4 mln?) :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości