[Polsat] Dancing With The Stars - Taniec z gwiazdami

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Przecież Egurrola nie raz już był w "Jakiej to melodii?", a w ostatnich dwóch edycjach "The Voice of Poland" odpowiadał za choreografię do występów, co jesienią nie przeszkodziło mu nawet w byciu jurorem w "Mam Talent".
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Ale Agustin zarówno w Voice jak i JTM? nie firmował obu programów swoją twarzą. Przypomnijcie sobie jego obecność w TZG - wypowiedzi w czasie przygotowań par, choreografia do wspólnych występów, miejsce na widowni w pierwszym rzędzie, główny choreograf programu itd. Dla mnie jego udział w TZG to rozstanie z TVNem. O ile oczywiście doniesienia portalu to prawda.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Ale kto powiedział, że Egurrola będzie teraz swoim wizerunkiem firmował program? Zmieniła się stacja, zmienił się producent, (a znając Rochstar) wiele rzeczy teraz będzie wyglądało inaczej, niż w TVN-ie.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Uważam, że Polsat i Rochstar aż tak nie będą zmieniać programu. Myślę, że będą starali się połączyć stare z nowym, tj. znana wszystkim oprawa muzyczna (która mimo 10! lat jest rewelacyjna i mało który kraj zdecydował się na własne intro), zasady, ogólna koncepcja, z nowymi prowadzącymi, jury i rzecz jasna stacją.

Pokładam duże nadzieje w Rochstarze, bo Rinke pokazał, że potrafi budować świetne show (The Voice of Poland!) i nie boi się czerpać z zagranicznych wersji. Mam nadzieję że polsatowski TZG będzie miał dużo wspólnego z wersjami z Wielkiej Brytanii i USA - studio, oprawa graficzna, mnogość stylów tanecznych w jednym odcinku (przez 13. edycji irytująca była zasada, że przez 5-6 pierwszych odcinków pary tańczą jeden z dwóch tańców) czy zasada, że od któregoś odcinka o tym, kto odpada decyduje jury - dwie najsłabsze, po zsumowaniu punktów i smsów pary ponownie wykonują taniec.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

czerk pisze:Pokładam duże nadzieje w Rochstarze, bo Rinke pokazał, że potrafi budować świetne show (The Voice of Poland!) i nie boi się czerpać z zagranicznych wersji.
W przypadku "TVoP" to też zasługa w dużej mierze twórców i dystrybutorów formatu. Każdy kraj, który decyduje się na emisję "The Voice" - ma dodatkowo opiekę ze strony producentów i twórców show. Dlatego wiele wersji wygląda podobnie, a zmiany są wprowadzane na bieżąco (jak np. "Kradzieże", czy "podwójny Blind").
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Denistvn20 »

Ibisz ma prowadzić tanie z gwiazdami Anie Głogowską jeszcze rozumiem bo wygrała 13 edycje tzg ale Ibisz nie umiem go strowić z 3 powoduw 1.gra w ciemno naciągacz i tyle 2.awantura o kase 3. Pamiętniki z wakacji no to już wogule wtopa dla tego nie lubie Hbisza nie wiem czy będe patrzec 1 odcinek oglądne bo chce wiedzieć jakie gwiazdy będą tańczyć jeśli nie będzie komu kibicować to mie będe patrzeć głuwnie z powodu Ibisza

Sorki za błedy pisze z telefonu a jeszcze chciałem dodać że program może stracic dużo widzów nawet Agnieszka Szulin ostro wypowiedziała się na temat polsatu że polsat kopiuje tvn a jedyny serial jaki ma swuj to pamiętniki z wakacji tak wypowiedziała sie Agnieszka na temat polsatu i ja jej przyznaje racje
Ostatnio zmieniony środa 15 sty 2014, 20:52 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: podmark »

Trzeciak pisze:
czerk pisze:Pokładam duże nadzieje w Rochstarze, bo Rinke pokazał, że potrafi budować świetne show (The Voice of Poland!) i nie boi się czerpać z zagranicznych wersji.
W przypadku "TVoP" to też zasługa w dużej mierze twórców i dystrybutorów formatu. Każdy kraj, który decyduje się na emisję "The Voice" - ma dodatkowo opiekę ze strony producentów i twórców show.
Wszystkie duże formaty mają to do siebie, że producenci pracują z konsultantami reprezentującymi sprzedawcę formatu. I to nie jest tylko przypadek The Voice...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Ależ oczywiście tego nie podważam ;). Tylko jakoś szczególnie sprawnie i bardziej bezpośrednio odbywa się w przypadku "The Voice". Przypomnę tylko, że nowinka "Podwójny Blind" (polegający na tym, że nikt nie zobaczy uczestnika, nawet gdy trenerzy się odwrócą) została wprowadzona w ubiegłym roku na potrzeby holenderskiej (oryginalnej edycji programu) i ta zmiana (jeszcze przed oficjalną premierą telewizyjną) natychmiast została wprowadzona m. in. w niemieckiej no i w naszym "The Voice of Poland". Jako ciekawostkę dodam, że w każdej edycji programu w napisach końcowych jest umieszczone nazwisko międzynarodowego producenta wykonawczego - Johna de Mola, który stworzył format i wprowadza tak szybko kolejne innowacje.
Denistvn20 pisze:Sorki za błedy pisze z telefonu a jeszcze chciałem dodać że program może stracic dużo widzów nawet Agnieszka Szulin ostro wypowiedziała się na temat polsatu że polsat kopiuje tvn a jedyny serial jaki ma swuj to pamiętniki z wakacji tak wypowiedziała sie Agnieszka na temat polsatu i ja jej przyznaje racje
Trzeba było zająć sobie format ;), a teraz wychodzi na to, jak gwiazdy (bez większego potwierdzenia) już szykowały się na parkiet. Chyba pretensję gwiazd z TVN-u nie powinny polecieć w stronę Polsatu, a mediów plotkarskich.
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Denistvn20 »

Ale mi nie oto chodzi trzeciak polsat ma dużą popularność i jeszcze kopiuje
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

Może kopiuje, może nie. Niemniej - jak już wspomnieliśmy - zagrywka Polsatu jak najbardziej świetna - zdobyto w końcu broń TVN-u. Zresztą właścicielem formatu jest BBC Worldwide, a nie TVN o czym też wspomnieliśmy.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamico7 »

Mi się to nie podoba , niech już skończą kopiować i to się tyczy i TVN i szczególnie POLSATU , którego pół ramówki , to tematyka , które do polski sprowadził TVN
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Trzeciak »

A co TVN kopiował? Stacja kupiła licencję na 13 edycji "TzG" z zgodnie z nią musiała na podstawie tzw. księgi formatu odwzorować zasady programu. Nic bez zgody właściciela formatu nie mogła zmieniać wedle widzi misie, bo to groziłoby karami licencyjnymi. Zresztą proponuję się zapoznać z pojęciem "prawa autorskie" i "licencja".
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Eh... Iwona Węgrowska pochwaliła się, że dostała propozycję tańczenia. Słabo to widzę :D
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: matik »

OFICJALNIE: Beata Tyszkiewicz w jury!
Trwają rozmowy z Iwoną Pavlović i Piotrem Galińskim. Zbigniew Wodecki odmówił udziału w show.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: [Polsat] Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Propozycję jurorowania dostała też ponoć Małgorzata Potocka (nie aktorka, tylko dyrektor i właścicielka warszawskiego Teatru Sabat). Zawsze to jakaś nowa twarz, co też powinno odświeżyć program.
Z kolei udział Tyszkiewicz według mnie na plus - dużo lepsza opcja niż Fraszyńska w 13 edycji TVNu.

Jeśli zapraszają już nawet Iwonę Węgrowska to chyba nie jest najlepiej. Chociaż za czasów TVNu też chyba dostawała propozycję z tego, co pamiętam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości