[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Radziszewski zajmowa³ siê chyba sportem, ale g³owy sobie za to uci¹Ì nie dam. Fani TVN-u bardziej powinni wiedziec skoro on teraz tam pracuje.

RadziszewskÂą pamiĂŞtam jako ta prowadzÂącÂą "WiadomoÂści" (te popoÂłudniowe).
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak tak, teÂż jÂą pamiĂŞtam - byÂła bardzo sztywna, ciagle siĂŞ myliÂła i strasznie Âźle wypadaÂła przed kamerÂą. Dopiero w TVN siĂŞ wyluzowaÂła i zaczeÂła prowadziĂŚ w miarĂŞ pozytywnie Fakty.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

WyglÂąda na to, Âże Piotr Radziszewski rzeczywiÂście prowadziÂł Teleexpress. Nie pamiĂŞtam tej twarzy, ale znalazÂłem takÂą opiniĂŞ na internetowym forum sprzed ponad roku. Oto jego zdjĂŞcie z Wirtualnych MediĂłw:
Obrazek


Poni¿ej zamieszczam zestawienie prezenterów Telexpressu. KolejnoœÌ mniej wiêcej chronologiczna. W nawiasie info gdzie teraz pracuj¹.

Wojciech ReszczyĂąski (TV Puls?)
?
Magda MikoÂłajczak (dziÂś Olszewska) (Kawa czy Herbata", program "Bez etatu")
SÂławomir ZieliĂąski (stanowisko kierownicze TVP)
Piotr Radziszewski (TVN)
Maciej Gudowski (lektor)
Kuba Strzyczkowski (PR3)
Anna F. RybaÂłtowska (Deutsche Bank)
Magdalena Jaworska (Miss Polonia '84, nie Âżyje)
JarosÂław Kret (Pogoda TVP3)
BoÂżena Targosz (tylko depesze) (lektorka, czasami TVP1)
Wojciech Nowakowski (wczeÂśniej takÂże depesze) (TV Polonia)
Jolanta Fajkowska (wczeÂśniej takÂże depesze) (TVP2)
ZdzisÂław Krajewski (wczeÂśniej takÂże depesze) ("Lato z Radiem" i lektor Sportu TVP1)
Adriana Niecko (potem Niecko-Rej, a dziÂś Niecko) (PZU ÂŻycie SA)
Hanna Smoktunowicz (Dziennik TV4)
Urszula Boruch (Eurotel TVP3)
Patrycja Hryniewicz-Nowak (Pogoda TVP3)
Piotr Gembarowski (GoœÌ Jedynki)
Jan Suzin :) - 25.10.2002

I do dziÂś:
Maciej OrÂłoÂś
Beata Chmielowska (dziÂś Chmielowska-Olech)
MaÂłgorzata WyszyĂąska

Po ReszczyĂąskim jest znak zapytania, poniewaÂż ma tam byĂŚ prezenter, ktĂłrego wizerunek mam w pamiĂŞci i byÂł drugim po ReszczyĂąskim prowadzÂącym. ProwadziÂł bardzo dÂługo i pojawiÂł siĂŞ w filmiku z okazji 18-lecia zaraz po Annie RybaÂłtowskiej. PamiĂŞtam teÂż jeszcze jednÂą mÂłodÂą prezenterkĂŞ, ktĂłra prowadziÂła jednak bardzo krĂłtko i nie kojarzĂŞ nazwiska.

Jeden internauta twierdziÂł teÂż, Âże Teleexpress prowadziÂł Tomasz Kamel, ale zostaÂł skrytykowany, Âże Âściemnia.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja mam potwierdzon¹ wiadomoœÌ (sam widzia³em), ¿e w okresie (lub zaraz po) emisji "Teleexpressu Juniora" program kilka razy poprowadzi³ £ukasz Kardas (prowadz¹cy take "TJ") który chyba w dalszym ci¹gu pracuje w redakcji "Teleexpressu". Wydaje mi siê, ¿e abo to by³o jakieœ zastêpstwo albo zwyczajnie sprawdzali czy ch³opak bêdzie sie nadawa³ na prowadz¹cego "g³owne wydanie".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

brakuje mi jednak tego programu, zawsze mozna bylo spojrzec
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ArO pisze:A ja mam potwierdzon¹ wiadomoœÌ (sam widzia³em), ¿e w okresie (lub zaraz po) emisji "Teleexpressu Juniora" program kilka razy poprowadzi³ £ukasz Kardas (prowadz¹cy take "TJ") który chyba w dalszym ci¹gu pracuje w redakcji "Teleexpressu". Wydaje mi siê, ¿e abo to by³o jakieœ zastêpstwo albo zwyczajnie sprawdzali czy ch³opak bêdzie sie nadawa³ na prowadz¹cego "g³owne wydanie".

teÂż widziaÂłem, zresztÂą Beata Chmielowska teÂż zaczynaÂła w teleexpresie junior, czemu juÂż wlasciwie nie ma tego programu?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

za mala ogladalnosc albo za duze koszty- obie rzeczy absurdalne
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Podobno trwajÂą pracĂŞ nad programem informacyjnym dl a mÂłodzieÂży w TVP1, ale nie wiem, czy powrĂłcÂą do marki Teleexpres junior. ZresztÂą jest to jeden z obowiÂązkĂłw TVP, ktĂłra powinna zachĂŞcaĂŚ mÂłodych ludzi do czynnego udziaÂłu w Âżyciu kraju etc. Ale tak jak mĂłwiÂłem na Woronicza wciÂąz brakuje dobrych programĂłw dla dzieci i mÂłodziezy (nawet dobry byÂł Rower BÂłaÂżeja, ale nie wiem, czy powrĂłci na antenĂŞ po wakacyjnej przerwie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

michal pisze: Magdalena Jaworska (Miss Polonia '84, nie Âżyje).
MoÂże mi ktos o niej wiecej powiedzieĂŚ??

PS> Wiecie Âże MaÂłgorzata WyszyĂąska kiedyÂś prowadziÂła PogodĂŞ w TVP 1 (studio z ÂławkÂą na Âśrodku i dekoracja zmieniajacÂą sie w zaleÂżnosci od pory roku)!!!
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze:
michal pisze: Magdalena Jaworska (Miss Polonia '84, nie Âżyje).
MoÂże mi ktos o niej wiecej powiedzieĂŚ??
Niestety za bardzo jej nie pamiĂŞtam, ale zamieszczam jej zdjĂŞcia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

O jej œmierci by³o bardzo g³oœno. Zmar³a 26.07.1994 w straszny sposób. K¹pa³a siê w wannie w swoim domu i wpad³a jej do wody w³¹czona suszarka do w³osów...
kwiatek pisze: PS> Wiecie Âże MaÂłgorzata WyszyĂąska kiedyÂś prowadziÂła PogodĂŞ w TVP 1 (studio z ÂławkÂą na Âśrodku i dekoracja zmieniajacÂą sie w zaleÂżnosci od pory roku)!!!
Tak, PogodĂŞ i Teleexpress miaÂła w tym samym okresie. Raz pojawiaÂła siĂŞ tam, raz tam. Jeszcze wtedy nie miaÂła Bezpiecznej Jedynki. W tym czasie byÂło aÂż szeÂścioro prezenterĂłw Pogody - Âśrednio jeden na kaÂżdy dzieĂą tygodnia :). Potem zredukowali do czterech i tak jest do dzisiaj. A studio, o ktĂłrym piszesz z ÂławkÂą i zmieniajÂącÂą siĂŞ scenografiÂą byÂło bardzo krĂłtko. NiepeÂłny rok.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

lochocho naprawe okropnie
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

straszn asmierc... niedawno niedaleko mojego miasta, rolnik podczas zniw prasowal zboze, prasa go wciagnela i prasowala pol godziny...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Jak dla mnie to Radziszewska jest tak samo Âświetana jak Danuta Kondratowicz z TVN24 czy Holecka z TVP.Prawzdiwa koobieta, a przy tym profesjonalna prezenterka, a takie osoby musza miec osobowoÂśc i maja.Te jej poÂżegnanie 30sierp2003 byÂło imponujÂące.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

baryla pisze:straszn asmierc... niedawno niedaleko mojego miasta, rolnik podczas zniw prasowal zboze, prasa go wciagnela i prasowala pol godziny...
Nie Âżebym byÂł chamski, czy bardzo lubiÂł czarny humor ale dosÂłowanie wczoraj czytaÂłem:
Dwaj kumple spotykajÂą siĂŞ w barze:
- SÂłyszaÂłeÂś najnowsze wieÂści? Staszek nie Âżyje!
- MĂłj BoÂże! A co mu siĂŞ staÂło?
- PrzejeÂżdÂżaÂł tÂą drogÂą obok mojego domu, nie zahamowaÂł wÂłaÂściwie i bum! - uderzyÂł w chodnik. Samochodem trzepnĂŞÂło w gĂłrĂŞ, Staszek wyleciaÂł przez szyberdach, zrobiÂł dwa salta w powietrzu i rozbijajÂąc szybĂŞ wpadÂł do mojej sypialni na piĂŞtrze.
- Rany, jaka okropna ÂśmierĂŚ...
- Ale¿ sk¹d, nie zabi³ siê! Wyl¹dowa³ w mojej sypialni i le¿a³ taki zakrwawiony w pot³uczonym szkle. Wtedy zauwa¿y³ du¿¹ star¹ zabytkow¹ szafê, która sta³a w pokoju. Siêgn¹³ w górê i chwyci³ za ni¹ próbuj¹c wstaÌ. I nagle huk! Masywna szafa przewróci³a siê na niego, przygniot³a go i pogruchota³a mu koœci.
- Psiakrew, strasznie zgin¹³.
- Nie, nie, utrzyma³ siê przy ¿yciu. Jakimœ cudem zdo³a³ wydostaÌ siê spod szafy i podpe³zn¹Ì do porêczy. Próbowa³ siê na niej podci¹gn¹Ì ale pod jego ciê¿arem porêcz z³ama³a siê i Staszek spad³ z piêtra. W powietrzu wszystkie po³amane
czĂŞÂści porĂŞczy tak siĂŞ obrĂłciÂły, Âże spadajÂąc na niego, przypiĂŞÂły go do podÂłogi.
- O¿esz w mordê! Straszny sposób by odejœÌ z tego œwiata.
- No co Ty, to go nie zabiÂło. SpadÂł tuÂż obok kuchni. WpeÂłzÂł
do œrodka, próbuje podci¹gn¹Ì siê na kuchence, ale zahaczy³ o du¿y garnek z gotuj¹c¹ siê wod¹, i chlust! cz³owieku, ca³y wrz¹tek wyl¹dowa³ na nim i popali³ mu prawie ca³¹ skórê.
- O rany! Okropne tak umrzeĂŚ...
- Nie, nie, teraz te¿ prze¿y³! Le¿a³ tak na ziemi, poparzony wrz¹tkiem, gdy zauwa¿y³ telefon. Próbowa³ siêgn¹Ì s³uchawkê, by wezwaÌ pomoc, ale zamiast tego wyrwa³ gniazdko elektryczne ze œciany. W po³¹czeniu z wod¹ wysz³a mieszanka piorunuj¹ca, potê¿na dawka woltów strzeli³a przez niego i facet pad³ pora¿ony pr¹dem.
- Cholera! Diabelnie przeraÂżajÂąca ÂśmierĂŚ.
- Ale¿ nie, wcale wtedy nie zgin¹³...
- To, do groma jasnego, jak wÂłaÂściwie umarÂł?
- ZastrzeliÂłem go!
- ZastrzeliÂłeÂś go??? A czemu do diabÂła go zastrzeliÂłeÂś?!
- Kurcze, cz³owieku, przecie¿ on rozpieprzy³by mi ca³¹ cha³upê...!!!
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No co ty Krasu, to nie byÂło chamskie. TobyÂło zabawne :D .
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości