[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kamel musi jeszcze trochĂŞ poĂŚwiczyĂŚ. Jedynka nie zrezygnowaÂła z funkcji prezenterĂłw i podejrzewam, Âże T. K. bĂŞdzie pracowaÂł na obu stanowiskach - tj jednego dnia w Teleexpresie, drugiego w redakcji oprawy TVP1.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:Kamel musi jeszcze trochĂŞ poĂŚwiczyĂŚ. Jedynka nie zrezygnowaÂła z funkcji prezenterĂłw i podejrzewam, Âże T. K. bĂŞdzie pracowaÂł na obu stanowiskach - tj jednego dnia w Teleexpresie, drugiego w redakcji oprawy TVP1.
Nie tylko nie zrezygnowa³a, co zwiêkszy³a ich obowi¹zki, bo jednego dnia pracuje dwóch prezenterów. Do Teleexpressu dy¿ur mia³a Schymalla i przeprowadza³a jakieœ tam wywiady z goœÌmi.

A prezenterĂłw jest tylko czterech... (ChylewskÂą juÂż liczĂŞ :evil: ).
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jutro po raz pierwszy Teleexpres poprowadzi Tomasz Kamel. Ciekawe, czy uda mu siê odnaleŸÌ w nowej sytuacji? Jedno wiem, jutro o 17.00 ogl¹dam...
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ. LubiĂŞ Kamela, ale jakoÂś nie mogĂŞ go sobie wyobraziĂŚ jako prowadzÂącego Teleexpress. :x
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:Jutro po raz pierwszy Teleexpres poprowadzi Tomasz Kamel.
marcin_pabianice pisze:TeÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ. LubiĂŞ Kamela, ale jakoÂś nie mogĂŞ go sobie wyobraziĂŚ jako prowadzÂącego Teleexpress. :x
PragnĂŞ zauwaÂżyĂŚ, Âże on siĂŞ nazywa juÂż od jakiegoÂś czasu Tomasz Kammel. :twisted:

PoniewaÂż nie uzyskaÂłem odpowiedzi, a ciÂągle nie znamy nazwiska drugiego w historii prezentera Telexpressu, dlatego umieszczam jego zdjĂŞcie. MoÂże ktoÂś z przyszÂłych uÂżytkownikĂłw zauwaÂży i ktĂłregoÂś piĂŞknego dnia nam odpowie :D

Obrazek
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Z jednej strony program informacyjny, z drugiej "Randka w ciemno", jak dla mnie trochĂŞ za duÂżo zamieszania.
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Wed³ug mnie Kamel wogóle nie nadane siê na prezentera informacji, tym bardziej w Telexpresie. Telexpres uwa¿am za jeden z najbardziej fachowych i rzetelnych programów informacyjnych a widok Kamela o 17.00... có¿, nie wiem czy mam siê œmiaÌ , czy p³akaÌ... :? :? :? :? :?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Bez przesady.. Ja rozumiem dyrekcjĂŞ Jedynki, ktĂłre chce nieco "odmÂłodziĂŚ" program miĂŞdzy innymi w taki sposĂłb. :idea:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Przypominam, Âże Tomasz nazywa siĂŞ terraz Kammel przez dwa "m". Jest to jego powrĂłt do korzeni bo tak nazywaÂła siĂŞ jego rodzina jakiÂś czas temu. To nowe nazwisko ma juÂż w dowodzie.

Nie uwazam zeby Kammel wypadÂł jakoÂś wyjÂątkowo Âźle. Ostatnio co prawda trochĂŞ siĂŞ myliÂł, ale jego pierwszy i drugi dyÂżur uwazam za bardzo udany.
8)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Nowe nazwisko w dowodzie, nowe wyzwanie - serwis informacyjny...
Pan Tomasz chyba "wydoroÂślaÂł" :) :) :)
crede, quod habes, et habes
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak, jest ca³kiem niez³y. A jego ksi¹¿ka (wspólnie z Piotrem Karœko) te¿ bardzo mi siê podoba³a. Ogólnie znacznie wzros³o moje mniemanie o Tomku Kammelu. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

SpĂłjrzcie jak sie zmieniÂły MaÂłgosia WyszyĂąska i Beata Chmielowska-Olech przed i po zmianie studia Teleexpresu

BETATA CHMIELOWSKA - OLECH

PRZED :
Obrazek

PO:
Obrazek


MA£GORZATA WYSZYÑSKA
PRZED:
Obrazek

PO:
Obrazek
Żartowałem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Obydwie zmieniÂły siĂŞ na duÂżo, duÂżo lepsze. A ta WyszyĂąska bardzo Âładna! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.Nie wiem czy ktoœ juz tu pisa³ ale w zeszly pi¹tek Tomasz Kammel zosta³ zwolniony z TVP 1 nie jest ju¿ na kontrakcie , który opiewa³ na 23 tyœ z³otych miesiêcznie (no comments) Jest jedynie wspó³pracownikiem wiêc dostaje hajs za prowadzenie swoich programów....

2.Wczoraj oglÂądaÂłam po raz pierwszy od dawna teleexpress i zauwaÂżyÂłam pod reportaÂżem o Ramallach albo Iraku w podpisach reporterĂłw M.WyszyĂąska.... Czy to Gosia WyszyĂąska ? myslaÂłam ze ona na staÂłe do K czy H przeszÂła ???
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

WyszyĂąska to popularne nazwisko, ale faktycznie moze to byĂŚ Ona. Tak w ogole to ma siostre ktĂłra tez z tego co wiem pracuje w TVP, ale nie pamiĂŞtam jak ma na imie.

Gosia mia³¹ przejœÌ do K czy h i przestaÌ prowadzic "Teleexpress", ale wtedy Mo³ek mia³a tak¿e go prowadzic. Jak do tej pory Wyszyùska pojawia sie i tu i tu.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 70 gości