[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ciekawe poczucie humoru...
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

nie mĂłwmy o tej Miss bo mi skĂłra cierpnie!!! A tak w ogĂłle to super KawaÂł
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

A jakich prezenterĂłw pamiĂŞtacie jeszcze z Juniora?

Ja wymieniĂŞ IzĂŞ Bojarewicz, KatarzynĂŞ ObarĂŞ, BeatĂŞ ChmielowskÂą, ÂŁukasza Kardasa i MichaÂła? Stefaniaka.

2 facetĂłw i 3 panny. Chyba byÂł jeszcze wiĂŞc jeden facet...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jeden z Ăłwczesnych prezenterĂłw wydania Junior pracuje obecnie jako lektor w "dorosÂłym" :lol: Teleexpresie. Niestety nie pamiĂŞtam jak siĂŞ nazywa. :roll:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:Jeden z Ăłwczesnych prezenterĂłw wydania Junior pracuje obecnie jako lektor w "dorosÂłym" :lol: Teleexpresie. Niestety nie pamiĂŞtam jak siĂŞ nazywa. :roll:
Tak, to jest Stefaniak (ciekawe czy syn WiesÂława :)). PoczÂątkowo rzeczywiÂście jako lektor, a teraz juÂż chyba nie, lecz czĂŞsto widzĂŞ jakieÂś jego materiaÂły z Warszawy (na wizytĂłwce M. Stefaniak).

RĂłwnieÂż Iza Bojarewicz jest/byÂła pracownicÂą redakcyjnÂą Teleexpressu. KiedyÂś nadawali Teleexspress z podglÂądem na redakcjĂŞ i tam jÂą wÂłaÂśnie widziaÂłem. To byÂło kilka lat temu w wakacje gdzie na zakoĂączenie byÂła jakaÂś gÂłupia zagadka albo dowcip. W jednym z takich scen wystÂąpiÂła Iza Bojarewicz obejmujÂąca wielkÂą gaÂśnicĂŞ, a prezenterka - Smoktunowicz chyba - stwierdziÂła coÂś, Âże atmosfera w redakcji test taka gorÂąca.

Kardas jest w WOT, Obara przeszÂła do Polsatu, a dziÂś jest w TVP2, a Chmielowska wiadomo.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jak podano przed chwil¹ ju¿ we wrzeœniu do prowadz¹cych "Teleexpress" ma do³¹czyÌ Tomasz Kamel.

Buuuuu
:?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
lord BaSzA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 22 lip 2004, 00:37

Post autor: lord BaSzA »

ale pomysÂł :(
juÂż Magde MoÂłek bym wolaÂł od tego pajaca :evil:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

michal pisze:A jakich prezenterĂłw pamiĂŞtacie jeszcze z Juniora?

Ja wymieniĂŞ IzĂŞ Bojarewicz, KatarzynĂŞ ObarĂŞ, BeatĂŞ ChmielowskÂą, ÂŁukasza Kardasa i MichaÂła? Stefaniaka.

2 facetĂłw i 3 panny. Chyba byÂł jeszcze wiĂŞc jeden facet...
Nie pamiĂŞtam Izy Bojarewicz, ale pamiĂŞtam Ize KuÂźmiĂąskÂą (wystÂąpiÂła raz w bardzo ciekawej roÂżowej kamizelce). ByÂła Ona kiedyÂś dziennikarkÂą TVP Katowice, a teraz pracuje jako katowicki korenspondent TVN24 i przedstawia siĂŞ dodatkowo nazwiskiem mĂŞÂża.

----------------------------------------------------------------------
lord BaSzA pisze:ale pomysÂł :(
juÂż Magde MoÂłek bym wolaÂł od tego pajaca :evil:
Ja teÂż. JuÂż myslaÂłem, ze zobacze Madzie w moim ulubionym programie informacyjnym, a tu Kamel. :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jak podajÂą Wirtualne Media Tomek Kamel "Teleexpress" poprowadzi juÂż 6 wrzeÂśnia, a MaÂłgorzata WyszyĂąska ktĂłra do tej pory takÂże go prowadziÂła przechodzi do "Kawy czy herbaty".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A widzieliœcie jak¹ bzdurê napisa³ Adrian G¹bka z medialink.pl? 2 wrzeœnia, pisz¹Ì o zmianach w TVP poinformowa³, ¿e z nieoficjalnych Ÿróde³ wie, i¿ nowym prezenterem Teleexxpresu bêdzie T. Kamel. Zapomnia³ tylko dodaÌ, ¿e oficialnie poinformowa³ o tym M. Or³oœ 1 wrzeœnia w³aœnie w Telexpresie. Ciekawe wiêc kiedy ta informacja stanie siê oficialn¹ - us³ysza³y o niej milony widzów, ale cóz chyab trzeba czekaÌ na potwierdzenie z Superexpresu, pierwszego Ÿródla informacji dla tego grafomana, jakim niew¹tpliwie jest A. G.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja nie wchodzĂŞ na tÂą stronĂŞ bo jakoÂś mi nie pasi, ale skoro tak pisze to faktycznie bzdura. Sam tutaj zaraz po "Teleespressie" napisaÂłem o tym, Âże Tomek siĂŞ pojawi.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Hmnn jak wy lubiice obrazac innych serioo...
gramofan,debil.... no Âświetnie....
ciekawy jestem czy zrobilbybys to lepiej ?
moze jeszce powiecie ze lepszy jest szumichora z wm..?

jak dowiedzial sie portal wm.... jak poiwiedzila portalowi wm..:))
jest jeden problem pan marcin z wm nie potrafiz rozumiec ze to nie jego wortalowi udzielono informacji tylko np GW a wrednie przypisuje ja sobie udajac prestiz swoje serwisu..

wracam do tematu
Jak telexpres zacznie prowadzic Kamel to gwarantowowany jest spadek ogladalnosci,co jak co ale on tam nie pasuje!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

enjoy16 pisze:Hmnn jak wy lubiice obrazac innych serioo...
gramofan,debil.... no Âświetnie....
ciekawy jestem czy zrobilbybys to lepiej ?
moze jeszce powiecie ze lepszy jest szumichora z wm..?

jak dowiedzial sie portal wm.... jak poiwiedzila portalowi wm..:))
jest jeden problem pan marcin z wm nie potrafiz rozumiec ze to nie jego wortalowi udzielono informacji tylko np GW a wrednie przypisuje ja sobie udajac prestiz swoje serwisu..
I có¿ z tego :?: Norm¹ jest, ¿e media siê cytuj¹. Onet bardzo czêsto cytuje cudowny "Fakt" i inne gazety, a jakoœ nikomu to nie przeszkadza.

Ja uwazam, ze zaletÂą WM jest to, ze wszystko mamy w jednym miejscu, a nie trzeba biegac po stronach i szukaĂŚ.

A i czĂŞsto sie zdarza, ze sÂą wypowiedzi specjalnie dla WM choĂŚby np. ostatni wywiad z Lisem.
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

enjoy16 pisze:Hmnn jak wy lubiice obrazac innych serioo...
gramofan,debil.... no Âświetnie....
ciekawy jestem czy zrobilbybys to lepiej ?
moze jeszce powiecie ze lepszy jest szumichora z wm..?

jak dowiedzial sie portal wm.... jak poiwiedzila portalowi wm..:))
jest jeden problem pan marcin z wm nie potrafiz rozumiec ze to nie jego wortalowi udzielono informacji tylko np GW a wrednie przypisuje ja sobie udajac prestiz swoje serwisu..

wracam do tematu
Jak telexpres zacznie prowadzic Kamel to gwarantowowany jest spadek ogladalnosci,co jak co ale on tam nie pasuje!
O Szumichorze mam jeszcze gorsze zdanie.... Chocia¿ jest tam sporo informacji to nie przeczê, ¿e wiêszoœÌ spisana z innych Ÿróde³.

Je¿eli ktoœ decyduje siê pisaÌ artyku³y i wogóle zajmowaÌ prac¹ dziennikarza, to powinnien liczyÌ sie z mo¿³iwoœcia krytyki ze strony czytelników. Wydaje mi siê, ¿e wyraŸnie wymieni³em b³êdy pana A. G. A je¿eli mu siê to nie podoba niech zacznie pisaÌ do szuflady.... :twisted:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

PisaÂło, Âże 6 wrzeÂśnia "Teleexpress" poprowadzi Tomek Kamel, a byÂła Beatka. O tyle to dziwne, ze wczoraj Beata nie mowiÂła, ze spotkamy siĂŞ z NiÂą jutro tak jak zwykle to mowi tylko, ze "Teleexpress jutro jak zwykle o 17:00".

DziÂś zaprosiÂła na jutrzejszy program ktĂłry Ona sama poprowadzi.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości