[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Teleexpress" pojawi³ siê w nowej oprawie. :roll: Ju¿ myœle³em, ¿e nie zmienili, bo na pocz¹tku powita³ siê na tle staredo studia. :> No có¿ zmiany. :mhm: Czo³ówka jest OK - ³adna, ale muzyka w ogóle do niej nie pasuje. :neutral: Scenografia taka sobie. :> Czy¿by przed ekranami by³a jeszcze jakaœ przezroczysta "œciana"? :roll: Tak to wygl¹da. :mhm: Belki ma³e i dla mnie niestety nieczytelne. :(

Podsumowuj¹c - czo³ówka lepsza, muzyka gorsza, a scenografia te¿ lepsza od poprzedniej. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Fajnie wyglÂąda nowa scenografia i czoÂłowka... a napewno lepiej.. bardzo fajnie OrÂłoÂś zapowiedziaÂł zmiany w teleexpresie... :lol: OgĂłlnie daje 4+!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wreszcie nowa oprawa programu o 17. Wg mnie to taka bardzo œrednia-napewno nie jakas najgorsza, ale te¿ ¿adna rewelacja. Czo³ówka Ok :!: podniecenie i zachowanie Or³osia na nie :!: reszta na tak.
OgĂłlnie dobrze, Âże wreszcie zmiany wprowadzili a tak naprawdĂŞ to sa mi one obojĂŞtne bo bardzo rzadko Teleexpress oglÂądam. A zmiany oceniam na 4 - . :D
ZIMA
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

PoniewaÂż poprzedniego posta pisaÂłem jeszcze nie widzÂąc kadrowania i belek, wiĂŞc teraz napiszĂŞ swojÂą opinie na ich temat.
W kadrze wyglÂąd tej scenografii jest znacznie gorszy niÂż wyglÂąd caÂłego "studia". :/ Przypomina mi to trochĂŞ serwis biznesowy w starym wydaniu, tam teÂżz byÂły monitorki za takÂą ÂściankÂą ze szkÂła mlecznego(czy co to tam jest).
A co do belek to nie wiem, czy w ogóle jest sens o nich pisaÌ. Powiedzenie, ¿e s¹ brzydkie i nieczytelne to doœÌ delikatny komentarz. Dla mnie wygl¹daja , jakby ktoœ je robi³ w Paincie u¿ywaj¹c funkcji wytnij. S¹ takie jakby "posklecane" z kilku kawa³ków. :nie:

Ale porównujac ta scenografiê i poprzedni¹ mo¿na powiedzieÌ, ze jest to ogromny krok :devil:, a wrêcz wkroczenie w XXII wiek :devil: A mianowicie g³ównym motywem nie s¹ ju¿ kochane telewizorki. :devil: Zast¹piono je plazmami lub LCD(nie wnikam czym) urytymi za przepiêkn¹ bia³¹ œciank¹. :devil:

Ale kompletn¹ pomy³ka jest dla mnie ta czo³ówka. ju¿ stara by³a lepsza, tam by³ przynajmniej jakiœ przewodni motyw muzyczny, tu natomiast jakieœ szmery. :neutral:

Ocena ogĂłlna 2+( to tak w ramach amnestii) :D

I jeszcze specjalna ocena dla OrÂłosia =1 I tu nawet amnestia nie pomoÂże. :lol:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Tu jest link z dzisiejszym teleexpresem
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jednak zasÂłoniĂŞte tymi "Âścianami" te monitory. Ja tylko nie rozumiem po co? :neutral: PrzecieÂż bez tego obraz byÂłby lepszy, a nie taki rozmazany. :/

Taaa OrÂłoÂś siĂŞ tak podniacaÂł jakby nie wiem co siĂŞ staÂło, a to tylko zmiana oprawy "Teleexpressu". :? A na koniec rĂłwnieÂż pytanie do widzĂłw "Czy podobaÂło siĂŞ paĂąstwu? Mi tak" - coÂś takiego. :? Niestety wyciĂŞli ten moment z filminku na stronie TVP. :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mi siê podoba³o.Czo³ówka jest o wiele lepsza,bardziej przestrzenna i ten zmodernizowany intercity ;) Takie to na razie chyba tylko w Japonii je¿dz¹ :mhm: I te telewizory z napisem Teleexpress,no noo - to musia³o kosztowaÌ.mo¿e w Media Markcie takie s¹,w koùcu to nie dla idiotów...
OrÂłoÂś zachwycony,ale ja zbytnio nie.jakoÂś tam ciemno.trochĂŞ klaustrofobiczne studio.to wszystko na mocnÂą 4. :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Takie to na razie chyba tylko w Japonii jeÂżdzÂą
Takie to u mnie w Pabianicach je¿d¿¹! :devil: Nie ¿artujê. :>

Foto kmlodz.pl

Jak w Teleexpressie...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Potwierdzam! JechaÂłem! :P

A teleexpress jeszcze bardziej biesiadny nieÂż dawniej :arrow:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

WyglÂąda na to,Âże Pabianice to druga Japonia,czyli - miasto kwitnÂącej wiÂśni? :D
No Âładna ta ciuchcia na zdjĂŞciu,ale czy pĂŞdzii tak szybko jak w Teleexpressie :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Czo³ówka ujdzie, reszta to dno. Temu programowi ju¿ nic nie pomo¿e. Mieszanie informacji z rozrywk¹ (w¹tpliwej jakoœci) zawsze wychodzi kiepsko. Teleexpress jest po prostu niestrawny.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

To specyficzny program utrzymany w swojej stylizacji,w³aœciwie jedyny taki pr.informuj¹cy o mieszance ³ami¹cej zasadê czystoœci etyk w TV.Istnieje od wieelu lat,dziêki temu w³aœnie,¿e jest INNY,oryginalny.wiêcej rozrywki ni¿ informacji,skierowany do osób,które ³ykaj¹ wiadomoœci o polityce itd tylko na weso³o.takie ma³e znieczulenie.Teleexpressu nie mo¿na traktowaÌ jako stricte programu informacyjnego,pó³ ¿artem,pó³ serio :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

--

Post autor: magda992 »

'Teleexpress mo¿e znikn¹Ì z anteny'
Ostatnio z niepokojem ogl¹dam kolejne wydania Teleexpressu, nie wiem czy zanosi siê na jakieœ ciêcia, czy kultowy Teleexpress mo¿e znikn¹Ì z anteny? - pisze w swoim blogu Maciej Budzich. Zazwyczaj tak jest, ¿e najpierw ogranicza siê bud¿et programu, potem przesuwa siê go na inn¹ godzinê, a potem œci¹ga siê z anteny, bo s³upki ogl¹dalnoœci za ma³e. Co siê dzieje z Teleexpressem, tego nie wiem, ale prawdopodobnie jakieœ ciêcia bud¿etowe nasta³y, albo trzeba oszczêdzaÌ po szarpniêciu siê na now¹ czo³ówkê i scenografiê ( pisa³em o tym ostatnio). Prowadz¹cy Maciej Or³oœ od kilku dni wystêpujê w tym samym charakterystycznym fioletowym sweterku skrojonym w serek. Zmiana godziny emisji raczej nie wchodzi w rachubê - nie wyobra¿am sobie Teleexpressu o 23:30 :-), wiêc po zmniejszeniu funduszy na kostiumy, mo¿e ju¿ mu groziÌ tylko usuniêcie z anteny. Jedyne, co mnie mo¿e uspokoiÌ, to pojawienie siê Macieja Or³osia w nowej kreacji (mo¿e Szymon Majewski coœ móg³by po¿yczyÌ? On zmienia kostium co program).

CaÂły wpis w blogu, ktĂłry Maciej Budzich prowadzi w wortalu Wirtualnemedia.pl

ÂźrĂłdÂło: http://wirtualnemedia.pl/document,,1886 ... nteny.html
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Budzich gÂłupoty pisze - jak moÂżna niby wyrzucic program o takiej ogladalnoÂści 8)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ale myÂślenie! :devil: Jak przez fioletowy sweter OrÂłosia moÂżna mĂłwiĂŚ o upadku Teleexpresu? Jezu! :rydzyk:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości