[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

A ja zamieszczam coÂś dla fanĂłw Beaty Chmielowskiej-Olech. Tylko w "Teleexpressie" moÂżna zobaczyĂŚ prezenterkĂŞ z taaaaakim grzybem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A ja nie oglÂądam TeleExpressu, bo w poniedzialek i ÂśrodĂŞ o 17 oglÂądam FirmĂŞ- najlepszy program o zakÂładaniu firm :D (Wam teÂż polecam obejrzec, moze zaloÂżycie jakiÂś wlasny biznes :D :D ), a w pozostale dni, kiedy nie ma Firmy oglÂądam NjasÂłabsze ogniwo :)
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie koniecznie Aro. Czasem w jakis programach na TVN'ie typu uwaga powiedzÂą o kobiecie ktĂłra ma grzyba... a raczej grzybice :D .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wow dzisiejszy "Teleexpress" by³ wyj¹tkowy. :D Skoùczy³ 18 lat, a z tej okazji pokazali masê archiwalnych kawa³ków, czo³ówek. "Teleexpress' dosta³ prawdziwy dowód osobisty. Pokazali wszystkich prowadz¹cych. Sk³adano programowi zyczenia na ulicy. By³y tez zyczenia z Rosji i z Nowego Jorku. Na koniec w studio odegrano "na ¿ywo" sto lat na...pile. Program by³ wyj¹tkowy. Co dziwne ja pamiêtam wszystkie te czo³ówki, a przeciez nie mog³em ogl¹daÌ programu od pocz¹tku jego istatnia bo mia³em 4 latka jak powsta³.

Tu mozecie sobie œci¹gn¹Ì dzisiejsze wydanie http://tvp.pl/video/2004/06/27/19070/film.asf

lub wchodzÂąc na strone http://www.wiadomosci.tvp.pl/


Sto lat dla "Teleexpressu"!!!
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

W TVP zostaÂło jeszcze kilka programĂłw, ktĂłre liczÂą sobie wiecej niÂż 15 lat. Ciekawe, czy wiecie jakie. :-) Oczywiscie "Panorama", "Pegaz" (o ile jeszcze jest ;)), ale takÂże magazyn rolniczy "TydzieĂą", a nawet... haha... :D "5-10-15".

JuÂż sciÂągam jubileuszowe wydanie TE. :-)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja ju¿ œci¹gn¹³êm i w³aœnie ogl¹dam. Potem pozostanie zgraÌ na p³ytkê i mieÌ pami¹tkê.

ZapomniaÂłem jeszcze dodaĂŚ, Âże pojawiÂł sie takÂże balet za prowadzÂącym MaĂŚkiem OrÂłosiem. :wink:


Dodajmy, ¿e by³o ponad 6 i pó³ tysi¹ca wydaù programu.
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

rzeczywiœcie dzisiejsze wydanie by³o wyjatkowe - mia³em w³aœnie o nim pisaÌ ale widzê ¿e najwiêkszy fan Teleexpresu na tym forum, szanowny kolega Aro, ju¿ mnie ubieg³. To fajnie kiedy mo¿na zobaczyÌ czo³ówkê programu któr¹ pamiêta siê z dzieciùstwa, a i widok prezenterów poprawi³ moje samopoczucie - Hanna Smoktunowicz w tym rózowym kostiumie wygl¹da³a ca³kiem ca³kiem

a polecam jeszcze to http://ww2.tvp.pl/tvppl/132,20040627104637.strona




Ps Aro coÂś dla specjalnie dla Ciebie - moÂżesz dowiedzieĂŚ siĂŞ kto zaprojektowaÂł scenografiĂŞ Teleexpresu http://ww2.tvp.pl/tvppl/View?Cat=2&id=43467
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

doktorfaustus1 no ba musiaÂłem byĂŚ pierwszy :D

DziĂŞki za linki. To o scenografii juÂż wyszukaÂłem kiedyÂś.
:wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ArO pisze:Skoùczy³ 18 lat, a z tej okazji pokazali masê archiwalnych kawa³ków, czo³ówek. "Teleexpress' dosta³ prawdziwy dowód osobisty. Pokazali wszystkich prowadz¹cych.

Tu mozecie sobie œci¹gn¹Ì dzisiejsze wydanie http://tvp.pl/video/2004/06/27/19070/film.asf
A w ktĂłrym momencie na tym filmie widaĂŚ Piotra Radziszewskiego, ktĂłry chyba kiedyÂś prowadziÂł Teleexpress. ByĂŚ moÂże siĂŞ mylĂŞ... MoÂże nie prowadziÂł, ale jeÂśli prowadziÂł to czy go tu nie pokazali, czy ja go nie poznaÂłem?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja Go nie pamiĂŞtam przyznam szczerze.

Oni pokazali tylko tych najbardziej znanych (nie pamiĂŞtam tej kobiety i tego faceta na tym czarnym tle z kolorowymi lampkami, pamietam tylko, ze odnawiali wtedy reÂżyserkĂŞ i dlatego nie bylo widac obrazu monitorĂłw).

ByÂł ZieliĂąski, Fajkowska, Smoktunowicz, facet z radiowej "Jedynki", Adrianna Niecko. Nie pokazali np. BoÂżeny Targosz ktĂłrÂą pamiĂŞtam z tego programu. Nie pokazali tez dwĂłch mÂłodych prezenterek ktĂłre caÂłkiem niedawno (w przeciÂągu ostatnich 3 lat) prowadziÂły "Teleexpress", a teraz je widze w TVP 3.

Jak widzisz nie byÂło tam caÂłej ekipy. Pewnie nie starczyÂło czasu na to.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ArO pisze:Pokazali wszystkich prowadzÂących.
ArO pisze:Oni pokazali tylko tych najbardziej znanych.
To siĂŞ wreszcie zdecyduj. :D :D :D

MoÂże ktoÂś inny wie, czy Piotr Radziszewski prowadziÂł "Teleexpress"?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Bo ja miaÂłem na myÂśli tych ktĂłrych wszyscy kojarzÂą. I wÂłaÂściwie tak byÂło bo tylko tych pokazali.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

ÂŁukasz pisze:
ArO pisze:Pokazali wszystkich prowadzÂących.
ArO pisze:Oni pokazali tylko tych najbardziej znanych.
To siĂŞ wreszcie zdecyduj. :D :D :D

MoÂże ktoÂś inny wie, czy Piotr Radziszewski prowadziÂł "Teleexpress"?
Ja Ci bardzo chĂŞtnie odpowiem, ale muszĂŞ zobaczyĂŚ najpierw jak on wyglÂąda, bo tak po nazwisku nie kojarzĂŞ.

...i na pewno nie pokazali wszystkich prowadzÂących.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

PoprawiÂłem, Âże pokazali tylko tych najbardziej znanych.

Ja sam nie wiem jak ten Radziszewski wyglÂąda. PamiĂŞtam tylko, Âże z ÂżonkÂą uciekli z TVP. ByÂł skandal bo Iwona zamĂłwiÂła u kogoÂś bardzo znanego sukniĂŞ ÂślubnÂą i w ostatniecj chwili (gdy suknia byÂła gotowa) zmieniÂła zdanie. Ale to zupeÂłnie inna historia. :D

Obrazek


PozwoliÂłem sobie zamieÂściĂŚ caps z wczorajszego programu. :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

ArO pisze:PoprawiÂłem, Âże pokazali tylko tych najbardziej znanych.
Racja, napisaÂłeÂś, przepraszam. :)
ArO pisze:
Ja sam nie wiem jak ten Radziszewski wyglÂąda. PamiĂŞtam tylko, Âże z ÂżonkÂą uciekli z TVP. ByÂł skandal bo Iwona zamĂłwiÂła u kogoÂś bardzo znanego sukniĂŞ ÂślubnÂą i w ostatniecj chwili (gdy suknia byÂła gotowa) zmieniÂła zdanie. Ale to zupeÂłnie inna historia. :D
W zesÂłym roku na gazeta.pl robiliÂśmy zestawienie wszystkich prezenterĂłw, ale jego nazwisko siĂŞ nie pojawiÂło. WiĂŞc prawdopodobnie raczej nie. A czym Radziszewski siĂŞ zajmowaÂł w TVP? JakiÂś etacik w TAI?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości