[TVN] Mali Giganci

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Skoro już czepiamy się definicji w SJP, to dla mnie słowem-kluczem w nim jest pojęcie "sprawozdanie", a te dość jasno powinno się trzymać danego wątku. Ten, kto kiedyś takie prace przygotowywał na ocenę, czy to w szkole, czy w uczelni, albo kiedyś miał styczność np. ze sprawozdaniem finansowym - wie o czym piszę. ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mali Giganci

Post autor: Camilo »

:D A później młodzi z takim podejściem płaczą, że nie mogą znaleźć pracy po studiach, niespełnione ambicje przenoszą na swoje dzieci i mamy to co mamy - okładkę "Newsweeka" i program "Mali Giganci" chociażby.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mali Giganci

Post autor: ktos »

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” średnio 3,28 mln widzów przy udziale wynoszącym 20,96 proc. Z kolei dotychczasowy lider oglądalności widowisk - pokazywany w TVN w sobotę o 20.00 program „Mali Giganci” zgromadził minimalnie mniej widzów - obejrzało go 3,27 mln osób (udział wyniósł 20,91 proc.)
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ta ... c-na-czele
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mali Giganci

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:P.S.: O absurdzie związanym z oznaczeniem wiekowym +12 wspominałem już na początku grudnia zeszłego roku na innym forum. Widać, że TVN (zbyt) twardo trzyma się pewnej polityki dotyczących takich widowisk.
Absurd ten związany jest z rynkiem reklamowym - przy pozycjach dla widzów młodszych nie można reklamować m.in. niezdrowej żywności. Przy oznaczeniu +12 nie ma takich obostrzeń.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Camilo pisze::D A później młodzi z takim podejściem płaczą, że nie mogą znaleźć pracy po studiach, niespełnione ambicje przenoszą na swoje dzieci i mamy to co mamy - okładkę "Newsweeka" i program "Mali Giganci" chociażby.
Akurat na swój los nie narzeka. A kończąc prywatę i OT - myślę, że pojęcia "raport" i "sprawozdanie" czy to w języku polskim, czy to w praktyce (np. w różnych dokumentach) jest na tyle jednoznacznie określone, że chyba cała ta dyskusja była wręcz niepotrzebna.

A wracając do wątku - to, że "Mali Giganci" powstali w Meksyku w celu realizacji niespełnionych ambicji rodziców jest chyba dość kontrowersyjnym argumentem, bo to samo można zarzucić każdemu innemu programowi talent-show, gdzie biorą udział dzieci. Zresztą historia uczestnictwa osób małoletnich w tego typu przedsięwzięciach jest chyba niemal tak samo długa, jak sama historia gatunku programów talent-show. Zresztą jak to dobrze Kora powiedziała kilka lat temu w "MBTM" - na całym świecie odbywają się różne przedstawienia z udziałem dzieci.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mali Giganci

Post autor: SevenUP »

Mali Giganci pobili XF o 1,1 miliona (średnia z 3 pierwszych odcinków), wydaje się że dużo. Ale w udziałach 16-49 o...UWAGA... 2,4%!!! :lol: 23,8 zamiast 21,4.

Rzeczywiście ogromny sukces.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Nie 2,4 proc., a 2,4 pkt. procentowego - to różnica. Poza tym gdybyś zdawał sobie sprawę jak trudno w dzisiejszych czasach podwyższyć udziały w paśmie nawet 2-3 pkt. proc. udziałów w grupie komercyjnej, to nie wiem, czy byś się tak śmiał. :/
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mali Giganci

Post autor: SevenUP »

Trzeciak pisze:Nie 2,4 proc., a 2,4 pkt. procentowego - to różnica. Poza tym gdybyś zdawał sobie sprawę jak trudno w dzisiejszych czasach podwyższyć udziały w paśmie nawet 2-3 pkt. proc. udziałów w grupie komercyjnej, to nie wiem, czy byś się tak śmiał. :/
Ja nie kwestionuję tego, ale zauważ że XF miał konkurencję w postaci Voice. Zatem wynik MG przy powiedzmy np. Voice Kids też nie byłby taki różowy.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Jednak łączna widownia "Małych Gigantów" i "Celebrity Splash" jest większa od ubiegłorocznej łącznej widowni "X Factora" i "TVoP". A to, czy przy "The Voice Kids" wyniki "MG" nie byłby taki różowy - to już sobie możemy gdybać.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mali Giganci

Post autor: musicomaniakk »

Oglądalność Małych Gigantów spadła do 2 820 983.
Być może spowodowane było to świętami, ale tego dowiemy się za tydzień.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Mali Giganci

Post autor: michal_borkowski »

Podobno winni są jacyś rolnicy - ale może to plotki;)
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mali Giganci

Post autor: matik »

Jeżeli nie zauważyłeś, to "Rolnik szuka żony" był w niedziele a nie w sobotę.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Mali Giganci

Post autor: michal_borkowski »

Post był pisany pół żartem, pół serio ("Podobno winni są...") i nawiązywał do tej informacji: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ro ... 0-tygodnia
To tylko moje skromne zdanie
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mali Giganci

Post autor: SevenUP »

Oglądalność MG w 16-49 już spadła na poziom XF- 1,1 mln i 19%.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mali Giganci

Post autor: po31 »

No i bardzo dobrze że spadła bo ten program to jeden wielki Chłam niech oddają X Factor
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości