[TVN] Mali Giganci

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Owszem, ale programy talent-show z samymi dziećmi nie za często goszczą w polskiej telewizji (ostatnią taką pozycją była nadawana do 2009 roku "Mini Szansa" w TVP2). Poza tym - programów tanecznych było trochę, programów muzycznych sporo (warto zadać sobie pytanie dlaczego, tym bardziej, że "X Factor" nie był pierwszą taką muzyczną pozycją), ale nie ma wielu programów w Polsce poszukujących różnorodnych talentów, jak "Mam Talent", czy "Mali Giganci".
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mali Giganci

Post autor: po31 »

Czy może raz jeszcze ktos wytłumaczyć mi formułę programu? Czy w tym programie będą w ogóle odcinki na żywo i jeśli tak, to ile mniej więcej? XF miał 7 live'ów, natomiast MT ma 6 live'ów.

Przypominam, że niestosowanie się do zasad języka polskiego jest jednocześnie niestosowaniem się do regulaminu forum, co w konsekwencji może prowadzić do otrzymania ostrzeżenia bądź blokady dostępu do forum. /matik/
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Już formułę wyżej wytłumaczyłem (niżej coś dopiszę). Jednak i tak reguły programu najlepiej poznaje się w praniu. :)

A co do odcinków na żywo - być może będą, ale jeśli już, to albo jeden, albo kilka, ale prawdopodobnie będzie ich mniej, niż w "X Factorze".

W dzisiejszym programie "Co za tydzień" była relacja z precastingu programu w Katowicach. W zespole odpowiadającym za produkcję programu jest Katarzyna Szałańska (producentka "Mam Talent!"), która powiedziała, że program będzie rywalizacją w drużyn, w składzie której jest dziecko śpiewające, dwoje dzieci tańczących i "showmen", czyli wygadane dziecko, które będzie w wieku 4, 5, może 6 lat. Ich mentorami są dorosłe gwiazdy. Kończąc myśl - Szałańska powiedziała, że założeniem programu jest takie, żeby dzieci, które wystąpią w programie zachwyciły dorosłych, żeby oni zobaczyli, ze taki mały człowiek, jest "Małym Gigantem", że ma tak ogromny potencjał, że może wszystko. Z takich szczegółów, jakie można było zauważyć - informację o dostaniu się do programu rodzice uczestników precastingu w Katowicach (i zapewne w Warszawie też) powinni dostać do 31.12.2014 r. A z naklejek wynika, że program ma produkować FremantleMedia Polska.

Jak sam zdradził Olivier Janiak - sam będzie miał swój udział w tym programie, czyli być może - to on będzie mentorem jednej z sześciu drużyn.

Cały materiał do zobaczenia pod linkiem: http://player.pl/programy-online/co-za- ... 35607.html - fragment od wysokości 11:48 do 13:44.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mali Giganci

Post autor: tomalapt »

Jury tego programu to jakaś kpina...
Wojewódzki ma mieć styczność z dziećmi? Błagam... o ile Chylińska i Mozil mogą coś tutaj wnieść to Kuba kompletnie do tego formatu nie pasuje, BA! jest jedną z osób która jako pierwsza powinna zostać odrzucona przy wyborze jury...

Znów internet wrze, większość osób twierdzi że jest to jakieś nieporozumienie, ale co tam TVN z Miszczakiem na czele wiedzą lepiej, niestety wyniki ostatnio tego nie odzwierciedlają...

Liczyłem na jakieś nowe twarze, różnorodnych specjalistów... mamy 3 muzyków, którzy oceniać będą taniec, śpiew, aktorstwo etc. Czy to tak trudno podpisać kontrakty z jakimiś świeżymi ludźmi? Polsat zaczyna przewyższać TVN już pod niemal każdym względem, szkoda...

Niskie wyniki XF spowodowane były prawdopodobnie obecnością "króla TVN" w jury, czas na powtórkę z rozrywki!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mali Giganci

Post autor: Camilo »

Nie lubię zajmować się tym co kto anonimowo w prasie powiedział, jednak odsyłam do artykułu "Burdel Warszawa" w najnowszym "Wprost" poświęconemu gejowskim domom publicznym. Jest tam wzmianka o pewnym showmanie, łatwo się można domyśleć o kogo chodzi. Jeżeli tylko "Wprost" postanowi rozwinąć ten wątek - a im bliżej wiosennej ramówki, tym pokusa może być silniejsza - to wydaje mi się, że wokół programu wybuchnie niezły skandal. Co ciekawe, kliknąłem w Pudelka i samego Wojewódzkiego też ostatnio nie za wiele, jakby się schował.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Mali Giganci

Post autor: ketjow »

przeczytałem ten artykuł.... nie wiem co myśleć. Jeśli to prawda to "showmana" o którym mowa, raczej nietrudno zidentyfikować i pan W. powinien być skończony. Chociaż z drugiej strony ten artykuł wygląda mało wiarygodnie, no ale to tylko moje subiektywne odczucie. W każdym razie, popieram głosy, że Wojewódzki jako juror, a tym bardziej w tym programie, to porażka.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mali Giganci

Post autor: Camilo »

Podejrzewam, że informator został opłacony, co tylko podwyższa jego wiarygodność.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mali Giganci

Post autor: Greg Haus »

Trochę odbiegamy od tematu, ale dziwi fakt, że media nie zainteresowały się tą oczywistą sugestią dla każdego czytającego ten artykuł. Jakoś po wywiadzie z Pirógiem odnośnie związku Pana W z Panem K. było w mediach głośniej.

Tak w gwoli ścisłości, cytat z WPROST:

" Był jeszcze jeden znany klient. On jest sławnym showmanem w telewizji. Ma własny program. Zdziwiłem się nawet trochę, bo na plotkarskich portalach jest mnóstwo opowieści o jego romansach z kobietami. Byłem u niego w apartamencie na Powiślu, ale nie zostałem wybrany."
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Mali Giganci

Post autor: michal_borkowski »

Ad vocem:
1. Informacje nie są potwierdzone, a ukazały się w tygodniku, którego naczelny siedział za zlecenie pobicia. .
2. Korzystanie z usług agencji nie jest karalne, każdy z pracujących tam - robi to z własnej woli. Jeśli jest inaczej, może iść na policję.
3. Nawet jeśli pan. W, jak go nazywacie, korzystał z usług agencji, jakiejkolwiek, nie powinno mieć to żadnego związku z wykonywanym przez niego zawodem i ilością prowadzonych programów. Mnóstwo facetów korzysta z usług agencji (czy to kobiet czy facetów) - karalne jest jedynie stręczycielstwo wg aktualnego systemu prawnego.
4. Nie można dyskryminować nikogo za swoją orientacje seksualną. Tak samo jak jej ujawniać wbrew czyjeś woli.
5. Oceniajmy dziennikarzy po tym, co robią i czy są profesjonalni, a nie zaglądajmy im do łóżek. Zostawmy to brukowcom. Nikt nie jest idealny.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mali Giganci

Post autor: Camilo »

1. Zlecenie pobicia sprzed kilkunastu lat nie powinno być czynnikiem, który podważa każdą działalność człowieka i kierowanego nim zespołem na resztę życia.
2. Kwestie związane z policją zostały w tym artykule wyjaśnione.
3. Daleki jestem od osądzania kogokolwiek, jednak facet, który - jeśli to prawda - w swoim domu urządza castingi dla młodych chłopaków, raczej nie powinien być twarzą programu dziecięcego. Kwestia wyczucia to jest po prostu.
4. Nikt nikogo nie dykryminuje, jednak miejmy na uwadze, że ta publikacja podważa cały publiczny wizerunek showmana. Jeżeli jest za coś lubiany i podziwiany, to przez młodych ludzi, bo kreuje się na takiego jak oni (chcieliby być). To, o czym napisano, jest w stanie kompletnie zanegować jego wiarygodność.
5. Zastanawiałem się nawet, czy jest sens o tym tu pisać, natomiast jeżeli artykuł ukazał się w jednym z czołowych tygodników opinii w Polsce i nie jest sztucznie wykreowaną sensacją, tylko wzmianką jedną z wielu w całkiem dobrym dziennikarsko materiale, to czemu nie? Każdy z nas ma swój rozum i zapewne wie jak do tego podejść.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mali Giganci

Post autor: felek »

Każdy ma prawo żyć i robić co chce. Korzystanie z usług prostytutek jest prywatną sprawą każdego z nas i nikogo nie powinno to obchodzić.
Inną sprawą jest to czy Kuba nadaje się do programu dla małych dzieci, bo jego niektóre wypowiedzi sa przeznaczone dla odbiorców 16+
Osobiście uważam, że powinien wrócić do Mam Talent.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mali Giganci

Post autor: matik »

Jeśli chcecie kontynuować temat Kuby Wojewódzkiego i prostytucji, to proszę kontynuujcie go w poniższym wątku:
viewtopic.php?f=9&t=1978
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mali Giganci

Post autor: tomalapt »

Nie dla Kuby W. w Małych Gigantach!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Dziś w Gdańsku odbył się ostatni precasting do pierwszego polskiego sezonu programu "Mali Giganci": https://www.facebook.com/MaliGiganciTVN ... 2054534737

Relacja z precastingu miała miejsce także na antenie TVN24: http://www.tvn24.pl/pomorze,42/gdansk-c ... 04870.html

Znany jest także regulamin programu z którego wynika, że program jest całkowicie nagrywany, a o wynikach decydują wyłącznie jurorzy. Nie będzie odcinków "na żywo" - nie ma także głosowania drogą telekomunikacyjną: https://dcs-188-64-86-13.atmcdn.pl/dcs/ ... 11226e.pdf
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mali Giganci

Post autor: Trzeciak »

Agnieszka Chylińska, Katarzyna Bujakiewicz i Kuba Wojewódzki - tak wygląda jury polskiej edycji "Małych Gigantów" - potwierdziła TVN: http://www.tvn.pl/showbiz/chylinska-buj ... 0,0,0.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości