Jakub Porada

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

ÂŚwietna relacja Jakuba Porady przez caÂły dzisiejszy dzieĂą o tragedii w Katowicach. ByÂło widaĂŚ Âże jest emocjonalnie bardzo w to zaangaÂżowany, profesjonalnie przybliÂżaÂł widzom budowĂŞ aglomeracji katowickiej. Wiemy Âże redaktor Porada pracowaÂł w Bytkowie bo tam znajduje siĂŞ katowicki odziaÂł TVP. ÂŚwietnie szyÂł z gÂłowy brawa dla Niego.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To co wczoraj zrobi³ Porada przesz³o moje najœmielsze oczekiwania. Gdyby ktoœ powiedzia³, ¿e by³ znakomity, to by³oby to za ma³o. Znakomicie opisywa³ konstrukcjê budynku, rozmowy z goœÌmi w studiu i telefoniczne by³ na najwy¿szym poziomie.ostatnio wydawa³o mi siê, ¿e jest nudny jak flaki z olejem. Bo on zamiast siedzieÌ w poranku, powinien prwoadziÌ Dzieù na ¿ywo, bo podczas sytuacji nag³ych radzi sobie jak najlepsi dziennikarze.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jakub Porada wypowiada siĂŞ w "DzieĂą Dobry TVN"...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Obrazek
ÂŚwietnie! MĂłj ulubiony prezenter w TVN wczeÂśniej w BBC no no...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dzisiejszym "Fakcie" jest maÂły artykuÂł o Jakubie Poradzie, ktĂłry mĂłwi Âże siĂŞ boi siĂŞ o swoich znajomych, Âże chce zadzwoniĂŚ ale nie wie od kogo zaczaĂŚ...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

pawell pisze:W dzisiejszym "Fakcie" jest maÂły artykuÂł o Jakubie Poradzie, ktĂłry mĂłwi Âże siĂŞ boi siĂŞ o swoich znajomych, Âże chce zadzwoniĂŚ ale nie wie od kogo zaczaĂŚ...
PrzeczytajÂąc TwĂłj post pawell nie zrozumiaÂłem o co w nim chodzi... :? ProszĂŞ wytÂłumacz :wink:



Czasami piszĂŞ listy i odpowiedzi do Piotra Marciniaka na jego e-mail. Jednak nie wiem jaki e-mail ma Jakub Porada... Raczej nie j.porada@tvn.pl , moÂże j.porada@tvn24.pl ? JeÂżeli ktoÂś wie to proszĂŞ o jego podanie.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

j.porada@tvn.pl

swoja droga to naprawde cyborg z niego :]
Android <3
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

Podziwiam go jak moÂże w pracy wytrzymywaĂŚ tyle czasu. WidaĂŚ, Âże lubi to, co robi tylko mam takie maÂłe zastrzeÂżenie, Âże robi to za czĂŞsto. 4 razy w tygodniu Poranki i co drugi weekend Kalejdoskop.

Niestety facet popada w rutynĂŞ i poranki w jego wykonaniu sÂą zazwyczaj nudne. MĂłgÂłby oddaĂŚ kilka innym prezenterom.

Kamuii nawet cyborgi kiedyÂś odpoczywajÂą a on nie :? .
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:
pawell pisze:W dzisiejszym "Fakcie" jest maÂły artykuÂł o Jakubie Poradzie, ktĂłry mĂłwi Âże siĂŞ boi siĂŞ o swoich znajomych, Âże chce zadzwoniĂŚ ale nie wie od kogo zaczaĂŚ...
PrzeczytajÂąc TwĂłj post pawell nie zrozumiaÂłem o co w nim chodzi... :? ProszĂŞ wytÂłumacz :wink:
Ojejku :? W dzisiejszym brukowcu "Fakt" przy koùcu jest ma³y artyku³ o Poradzie. Pisze tam ¿e siê boi o znajomych (bo tam w tej hali ktos móg³ z jego znajomych byÌ) i ¿e by chcia³ zadzwoniÌ do ka¿dego, ale nie wie od kogo zacz¹Ì...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

ciĂŞÂżki los Jakuba Porady ...?

Post autor: Black Jack '62 »

... oj ciĂŞÂżki, ciĂŞzki ten los :devil:

ZwÂłaszcza na tej focie :lol:

Obrazek
OgĂłlnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego - lotnisko Bemowo 22 kwietnia :)


Czy ta dziewczynka za Jakubem, to Aga Cegielska :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Czy ta dziewczynka za Jakubem, to Aga Cegielska :>
Nie wydaje mi siĂŞ, ale oni tutaj tacy niepodobni do tych osĂłb z wizji, Âże moge sie myliĂŚ.
... oj ciĂŞÂżki, ciĂŞzki ten los :devil:
Ale na pewno nie ciĂŞÂższy niÂż pana posÂła Kalisza :twisted: na tym obrazku. Ten to mĂłgÂłby zaspiewaĂŚ "I belive I can fly" :devil:

Ten ostatni goœÌ z ekipy dziennikarzy to £uczyùski(chyba), ale kto mi powie kim jest ten trzeci. :mhm:

Nie mam natomiast pojĂŞcia kto jest w team'ie razem z dzisiejszym goÂściem "Kawy na ÂławĂŞ".
MoÂże ktoÂś wie??

PS Black ty ostatnio prowadzisz jak¹œ politykê ekspansywn¹?? To ju¿ nie tylko jeden(czasami dwa) temat. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

michaek pisze:Ten ostatni goœÌ z ekipy dziennikarzy to £uczyùski(chyba), ale kto mi powie kim jest ten trzeci. :mhm:
Ten trzeci to Tomasz MachaÂła reporter WydarzeĂą a wczeÂśniej tvn24 :)
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ten trzeci to Tomasz MachaÂła
Nigdy bym nie powiedziaÂł, Âże to MachaÂła. Taki niepodobny do tego pana z telewizji. :lol: Na takie imprezy te zpowinni chodziĂŚ w garniturach, wtedy byliby podobni i moÂżnaby bez problemu rozpoznaĂŚ. :lol:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Czy Jakub naprawdĂŞ prowadzi sam wszystkie Poranki czy teÂż dali mu kogoÂś do pomocy bo w spotach reklamujÂących ten program pojawia siĂŞ Anita, ktĂłra juÂż chyba nie budzi widzĂłw o tak wczesnej porze. :lol: :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Sam. Anita ostatni raz w marcu byÂła. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kacper3100 i 99 gości