Surprise, Surprise (Polsat)

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Felippe »

Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Felippe »

Firma Rochstar jest producentem programu „Surprise, surprise”. Show pojawi się na antenie Polsatu wiosną. Nagrania ruszą z kolei w drugiej połowie lutego, a zakończą się w kwietniu. Program będzie realizowany w ATM Studio w Warszawie.

Nagrania zaplanowano na: 19 i 24 lutego, 7, 14, 21 i 30 marca oraz 6, 11, 16 i 20 kwietnia. Program będzie produkowany na podstawie formatu „Surprise, surprise”, który znają widzowie m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii i Chinach.

Będzie to show dla całej rodziny. Ideą widowiska jest docenienie ludzi, którzy są bohaterami dnia codziennego. Widzowie poznają więc zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, często ratując życie nieznanym sobie ludziom. W studiu dojdzie do wyjątkowych spotkań. Bohaterowie zostaną uhonorowani niespodzianką będącą spełnieniem ich życiowych marzeń. W programie pojawią się również historie rodzin, których członkowie od lat nie mają ze sobą kontaktu. Często dzielą ich setki kilometrów, a brak środków finansowych lub zły stan zdrowia uniemożliwia im spotkanie. Dzięki redakcji programu dojdzie na oczach widzów do wzruszających spotkań po latach.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że format zadebiutował w 1984 roku na antenie ITV, i był emitowany aż do 2001 roku. W 2012 roku format triumfalnie powrócił do programu, i przyznam szczerze - trochę się dziwię, że taki program nie zawędrował do TVN-u w początkowych latach istnienia stacji.

Swoją drogą format przypomina inny program pt. "Zerwane więzi" na Polsacie prowadzonego przez Alicję Resich-Modlińską powstałego na fali sukcesu innego programu TVN-u pt. "Wybacz mi!". ;)
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Felippe »

Według party Szymon Majewski poprowadzi ten program.

http://party.pl/tv-show/szymon-majewski ... -97947-r1/
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: michal_borkowski »

Wyjaśniałoby to obecność H. Urbańskiego w "Agencie-gwiazdy".
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Trzeciak »

Przecież nagrania "Agenta" zakończą się na kilkanaście dni przed początkiem nagrań "Surprise, Surprise". To jeszcze niczego nie wyjaśnia. Zresztą Urbański o wiele bardziej pasuje do tak "ciepłego" programu, niż Majewski.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Felippe »

Urbański musiał odpaść z walki o prowadzenie programu, więc zdecydował się na występ w Agencie. Wątpię, żeby Ninie i Edwardowi było na rękę, aby Hubert występował zarówno u jednych, jak i u drugich.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Camilo »

Być może się mylę, ale stawiałbym, że Majewski szybciej dogada się z Kurskim - ta koncepcja na program w TVP pasuje mi jakoś i do jednego, i do drugiego.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Maciek_POZ »

Trzeciak pisze: Zresztą Urbański o wiele bardziej pasuje do tak "ciepłego" programu, niż Majewski.
Też mam takie same zdanie. To co w końcu z tym Majewskim? Wkręcał z tą pracą w TVP, czy co? Bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że będzie robił swój show w publicznej (czy tam narodowej, jak zwał tak zwał) a oprócz tego robił w Polsacie - to stanie w co najmniej sporym rozkroku ;-)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Felippe »

Maciek_POZ pisze:
Trzeciak pisze: Zresztą Urbański o wiele bardziej pasuje do tak "ciepłego" programu, niż Majewski.
Też mam takie same zdanie. To co w końcu z tym Majewskim? Wkręcał z tą pracą w TVP, czy co? Bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że będzie robił swój show w publicznej (czy tam narodowej, jak zwał tak zwał) a oprócz tego robił w Polsacie - to stanie w co najmniej sporym rozkroku ;-)
Szymon o swoich rozmowach z TVP

http://www.youtube.com/watch?v=cyEeqlsbTf0
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: michal_borkowski »

Czyli jednak próbował (próbuje?). A z tym, co powie drugi i kolejny dyrektor to chyba zetknął się każdy, kto pracował w mediach i próbował "przepchnąć" swój pomysł.
Ostatnio zmieniony środa 20 sty 2016, 16:35 przez michal_borkowski, łącznie zmieniany 1 raz.
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Felippe »

Szymon Majewski - Facebook pisze:Mam robotę w Polsacie!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: michal_borkowski »

Jeszcze się okaże, że specjalnie zaczął rozpuszczać pogłoski o przejściu do TVP, żeby "ugrać" więcej.
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Felippe »

Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Surprise, Surprise (Polsat)

Post autor: Felippe »

Jak podaje Kurier TV prowadzącym ma zostać Stefano Terrazzino.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości