[TVP2] M jak miłość

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Ostatnio w M jak MiloœÌ pojawi³y siê bloki tematyczne: wszystkich spotyka to samo. Eh, komedyja jaka cy cuœ :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Arrow chyba Ci sie pomyliÂł serial OBYCZAJOWY z telenowelÂą brazylijskÂą. Leci tego duÂżo na TVN. JakieÂś "Serce z kamienia" czy cuÂś. Obejrzyj. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wirtualnemedia.pl pisze:TVP sprzeda³a pierwsz¹ zagraniczn¹ licencjê na polski serial. "M jak mi³oœÌ" rusza na podbój Rosji.
Ciekawe czy rosyjska wersja "M jak Mi³oœÌ" przyci¹gnie przed ekrany miliony tak jak Polska. :roll: Tam mo¿e zasi¹dzie przed ekrany z 10 mln ludzi którzy nie maj¹ co robiÌ i jak na ok. 150 milionowy kraj to by by³o ma³o. I ciekawe w którym kolejnym kraju ludzie zobacz¹ Polsk¹ telenowelê. :roll:

WiĂŞcej na ten temat>>> http://wirtualnemedia.pl/document,,5436 ... Rosji.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

medialink pisze:- Mostowiakowie bĂŞdÂą ÂŁobowami. Seniorzy rodu w Polsce Barbara i Lucjan to Tatiana i PÂłaton. MieszkaĂŚ bĂŞdÂą nie w Grabinie, lecz w Pakrowie. - pisze "Nowy DzieĂą"

- W Moskwie trwaj¹ przygotowania do rosyjskiej wersji serialu "M jak mi³oœÌ". Wiele wskazuje na to, ¿e bêdzie nosi³a tytu³ "L kak lubow". Na pocz¹tek Rosjanie wyprodukuj¹ 80 odcinków. Pierwszy z nich telewizja poka¿e 6 marca. Scenarzystka i producentka Ilona £epkowska wróci³a z Moskwy, gdzie przygl¹da³a siê wyborowi aktorów i rozmawia³a z rosyjskimi scenarzystami i producentami. - informuje "Nowy Dzieù"

- £epkowska jest g³ówn¹ polsk¹ konsultantk¹ Rosjan, którzy kupili od nas serial. Z ni¹ scenarzyœci z firmy Amedia, która produkuje tam serial, ustalaj¹ szczegó³y i wyjaœniaÌ w¹tpliwoœci dotycz¹ce akcji lub postaci. - czytamy w "Nowym Dniu"

- £epkowska jest g³ówn¹ polsk¹ konsultantk¹ Rosjan, którzy kupili od nas serial. Z ni¹ scenarzyœci z firmy Amedia, która produkuje tam serial, ustalaj¹ szczegó³y i wyjaœniaÌ w¹tpliwoœci dotycz¹ce akcji lub postaci. - donosi dziennik

- Mam dobre zdanie o aktorach rosyjskich, takÂże tych, ktĂłrzy biorÂą udziaÂł w castingach - mĂłwi "ND" ÂŁepkowska. - Tylko w dwĂłch przypadkach zgÂłosiÂłam zastrzeÂżenia. Moim zdaniem ludzie proponowani do rĂłl Barbary Mostowiak i jej syna Marka niezbyt pasujÂą do tych postaci. Producenci zgodzili siĂŞ ze mnÂą.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jestem ciekawa czy M jak mi³oœÌ w Rosji te¿ oniesie taki sukces jak u nas :?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

JeÂżeli zamiast MostowiakĂłw bĂŞdzie lud PutinĂłw to tak:):) PoÂżyjemy zobaczymy, moÂże po Rosji kupiÂą go jescze jakieÂś inne kraje? WyobraÂżam sobie Brazilijskie "M jak miÂłoÂśc" nieznam hiszpaĂąskiego wiĂŞc niewiem jak bedzie brzmiaÂł tytuÂł.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:JeÂżeli zamiast MostowiakĂłw bĂŞdzie lud PutinĂłw to tak:):) (...)
Eh Kowalu wystarczy³oby jakbyœ spojrza³ trochê w górê. Na pocz¹tku cytatu pisze ¿e w rosyjskim "M jak Mi³oœÌ" odpowiednikiem Mostowiaków bêd¹ £obowami.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

pawell pisze:
Kowal pisze:JeÂżeli zamiast MostowiakĂłw bĂŞdzie lud PutinĂłw to tak:):) (...)
Eh Kowalu wystarczy³oby jakbyœ spojrza³ trochê w górê. Na pocz¹tku cytatu pisze ¿e w rosyjskim "M jak Mi³oœÌ" odpowiednikiem Mostowiaków bêd¹ £obowami.
Eh Pawell to by³ taki ¿art, ale có¿...
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Onet pisze:Dziœ w Moskwie ruszaj¹ zdjêcia do rosyjskiej wersji serialu "M jak mi³oœÌ", który u naszych s¹siadów nowi tytu³ "L kak lubow".(...)

WiĂŞcej TU
Bez komentarza... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ciekawe czy w Polsce poka¿¹ :lol: :lol: .
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w³och pisze:Ciekawe czy w Polsce poka¿¹ :lol: :lol: .
A po co ?? nie wystarczy Ci Polska seria ?? :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wiem, ÂżartowaÂłem. :twisted: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

Post autor: alexander »

Wie ktoÂś coÂś nowego na temat L kak lubow? MoÂże jakieÂś videa :devil:
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Cyba w poniedzia³ek napewno w "Panoramie" o 22 by³y fragmenty L kak lubow. :) Mo¿e jak siê wpisze w wyszukiwarkê L kak lubow to wyskoczy strona rosyjskiej wersji "M jak mi³oœÌ". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Wiecie coœ o rosyjskiej wersji "M jak mi³oœÌ". Ciekawe czy te¿ bêdzie jak wy to mówicie fenomenem, a mo¿e pora¿k¹ :D :D :D :D :D :brawa: :brawa: :D :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości