[TVP2] M jak miłość

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

"M jak Mi³oœÌ" - pamiêtnik bohaterów

Post autor: Kubs »

Mam nadzieje, Âże nie ÂłamiĂŞ reglaminu tym tematem.
Wczoraj w trakcie bardzo bezsennej :shock: :shock: :shock: nocy buszowa³em po forum "gazety". Przegl¹daj¹c dzia³ "telewizja" trafi³em na "Zapiski bohaterów MJM" (dla niewtajemniczonych wyjaœniam ¿e skrót MjM odznacza M jak Mi³oœÌ). Ludzie- KOMEDIA :!: :!: :!: :!: Sam MjM ogl¹dam sporadycznie ten serial, ale np. pamiêtniki Szteffena "¯reszt¹ dzysz Gosza przyjeszd¿a pekaeszem z Warschau to myszle, ¿e poczebna rozmowa bendzie na thema naszego zwionzku".
Za ew. bĂłl miĂŞÂśni brzucha nie odpowiadam i reklamacji nie przyjmuje, ale jesli oglÂądacie MjM i wiecie kto z kim jak i dlaczego- ZABAWA MUROWANA!!!!
Polecam:D:D Piszcie swoje wrazenia po przeczytaniu
Moze napiszemy pamiĂŞtniki A*tomata, Justyny, Anity i Waltera DÂżuniora:D:D:D
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

pamiĂŞtnik A*tomata ;)
1.dzien wrzuc monetĂŞ wrzuc monetĂŞ wrzuĂŚ monetĂŞ :)
2.dzien wrzuĂŚ monetĂŞ ..... :)

PamiĂŞtnik Justyny i JĂŞdrzejowskiej
1.Kogo by tu usun¹Ì z tvn
2.kto mi jeszcze zagraÂża ???
3.czy mozna zajœÌ wy¿ej niz Fuckty ???
4... itp :)
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

kamuii pisze:pamiĂŞtnik A*tomata ;)
PamiĂŞtnik Justyny i JĂŞdrzejowskiej
1.Kogo by tu usun¹Ì z tvn
2.kto mi jeszcze zagraÂża ???
3.czy mozna zajœÌ wy¿ej niz Fuckty ???
4... itp :)
5. za kogo by tu jeszcze mo¿na wyjœÌ ¿eby awansowaÌ? :D :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

pamiĂŞtnik DÂżuniora ;)

1,2,3 - jak zniszczyĂŚ tvn
4,5,6,- kto jest sÂławniejszy ode mnie
7,8,9,10,11 itd... pieniÂądze pieniÂądze pieniÂądze....
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Drogi Pamiêtniczku! 8,5.... 8,5 punktu ratingowego i ni jak nie popatrzeÌ nie ma wiêcej... Znów przegoni³y nas Gumisie, znów samobóstwo w Samym Zyciu. A¿ wydrukowa³em wyniki, patrzy³em- raz z góry, raz z do³u, daje pod œwiat³o, pytam Justynki ile tu widzi... ca³y czas to z³owrogo wygl¹daj¹ce 8,5.... Po jakiejœ chwili dotar³o do mnie, ¿e znów wezwie mnie Ten Którego Matka Ma Fudacjê i powie: "Adaœ, jak jutro i pojutrze siê to powtórzy, nie przejmuj siê, nie jesteœ sam". A ja ju¿ wiem co to oznacza. BYli juz tacy co s³yszeli to i nie czuli siê samotni w gronie 20 % bezrobotnych... Ale myœlê sobie, Adaœ spokojnie, jest dopiero 10 rano, masz jeszcze 9 godzin na wymyœlenie czegoœ. Ale czego? Ide zobaczeÌ na grafik, kto dziœ prowadzi...Aaaa, Justynka. Hmm, mo¿e przefarbowaÌ jej w³osy na czerwono- zawsze to dwa punkty ratingowe! Ale nienienie, bedzie kojarzy³a siê odpowiednio... Hmm, mo¿e zacznie siê rozbieraÌ- w rosyjskiej telewizji prezenterki rozbiera³y siê w newsowych programach... Ju¿ mia³em do niej iœÌ, ale przypomnia³em sobie, ¿e ubieg³ej nocy nabi³em jej wielkiego siniaka i zrobi³em malinkê na dekolcie- to widzom siê nie spodoba... Poza tym tamte dziewczyny by³y ³adne, m³ode i mia³y jêdrne cia³o, nie to co nasz gremlinek...Myœl Adaœ, myœl, bo czas mija. Eureka! Dzieki Bogu jest CNN, bo na "24" dajemy jakiœ program sprzed tygodnia. Ci Amerykanie pokazuj¹, ¿e Arafata wioz¹ do szpitala we Francji. Wiem- uœmiercimy go!!!Przecie¿ prêdzej czy póŸniej i tak zdechnie i znów bêde móg³ powiedzieÌ, ¿e Fakty dowiedzia³y siê o czymœ zanim siê zdarzy³o. Lecê zamówiÌ specjaln¹ grafikê, wyœle reporterów do Palestyny i Pary¿a, Justynka wyst¹pi w kirze, mo¿e za³o¿y koronkow¹ chusteczkê na twarz (na filmach widzia³em, ¿e tak kobiety w ¿a³onie robi¹).
PamiĂŞtniczku, nie mam teraz czasu, przygotowanie czyjejÂś Âśmierci za Âżywota zajmuje trochĂŞ czasu. Lece do roboty. Wieczorem wszystko Ci opowiem.
Ostatnio zmieniony środa 17 lis 2004, 23:34 przez Kubs, łącznie zmieniany 2 razy.
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Fajne to wszystko :lol: :lol: :lol: ÂŚmijemy i Âżartujemy sobie z tego co jest tragiczne i Âświadczy o zabicu naszego czÂłowieczeĂąstwa i pozbyciu siĂŞ moralnoÂści :!: :!: :!: ChociaÂż to wszytko to prawda :cry: :cry: :cry:
Ale powiem, ¿e pamiêtniki pochanke to by mo¿na zacz¹Ì prowadziÌ :!: :twisted: To by z tego wysz³a powieœÌ :!:
Najlepszym materiaÂłem do tego jest pochanke, walter, jĂŞdrzejowska i a*utomat :twisted: :twisted: :twisted: i pieczyĂąski :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kubs nie sprecyzowaÂłeÂś o ktĂłra AniĂŞ ci chodzi :) KalczyĂąska JĂŞdza... :)
byÂłby niezÂły duet ;)

Michos a co innego jka smiech nam pozostaÂło ? ;)
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

kamuii pisze:Kubs nie sprecyzowaÂłeÂś o ktĂłra AniĂŞ ci chodzi :) KalczyĂąska JĂŞdza... :)
byÂłby niezÂły duet ;)
quote]

MoÂże byĂŚ i KalczyĂąska, ale myÂślaÂłem o JĂŞdrzejowskiej- w koncu Âżona wydawcy FaktĂłw :D A do duetu z JustynkÂą- ÂżonÂą szefa FaktĂłw- to byÂłaby mieszanka wybuchowa, obyÂśmy jej nie doczekali :D:D:D
michos pisze: Ale powiem, ¿e pamiêtniki pochanke to by mo¿na zacz¹Ì prowadziÌ :!: :twisted: To by z tego wysz³a powieœÌ :!:
Najlepszym materiaÂłem do tego jest pochanke, walter, jĂŞdrzejowska i a*utomat :twisted: :twisted: :twisted: i pieczyĂąski :twisted:
,

Michos, zapraszam do przeczytania pierwszej czesci PamiĂŞtnika Adama P. :D JakieÂś 4 posty wyÂżej
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Michos, zapraszam do przeczytania pierwszej czesci PamiĂŞtnika Adama P. JakieÂś 4 posty wyÂżej
dobre :lol: :lol: :lol:
Michos a co innego jka smiech nam pozostaÂło ?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dzien drugi

Drogi pamiĂŞtniczku dziÂś znowu obudziÂł mnie A*tomat... WrzuĂŚ monetĂŞ wrzuĂŚ monetĂŞ... Do pracy poszedÂłem bez Âśniadania bo Justyna coÂś dzisiaj po libacji zaspaÂła... ale co tam musze jÂą kryĂŚ bo to moja Âżona w koĂącu... A*toamat znowu prowadziÂł Fucty...Ciekawe dlaczego punkty ratingowe spadÂły o 50 % ? JuÂż teraz A*tomat szwankuje a co dopiero jak zabraknie monet...Jest to moÂżliwe gdyÂż "ten ktĂłry decyduje o pÂłatnoÂściach" chce nam wypÂłacaĂŚ pensjĂŞ w banknotacvh... Czy A*tomat zadziaÂła na Âżetony ???
Justynka znowu mnie pytaÂła czy nie mĂłgÂł bym jakiejÂś dziennikarki ktĂłra jej zagraÂża , ale juÂż wszytkie wywaliÂłem albo zgnoiÂłem... i co ja mam zrobiĂŚ ? WymieniĂŚ na lepszy model JustyÂś czy A*tomata ???
Poza tym Anna Jêdzrzejowska znowu pyta³a czy jakoœ jej do Fucktów nie wcisnê... ale tam jest Justys i to niemo¿liwê nie wyrzuce te¿ A*tomata mo¿e Ryman ??? o ju¿ wiem Anitê prze¿uce do magazynowni albo przepisywania depesz a Aniê dam do popo³ódniowych... na jej miejsce dam kogoœ nowego bo Anita przecie¿ w magazynowni bedzie...
No juÂż kÂłade siĂŞ spaĂŚ mam nadzieje Âże Justynce tak jak ostatatnio nie bĂŞda sie sniÂły Fuctky.... tak wierzgaÂła gÂłowÂą ze do dziÂś mam Âślady... Poza tym kiedy uprawialiÂśmy sex przy kaÂżdym uniesieniu krzyczaÂła Faktyyyyyy :)
Ostatnio "dÂżunior" powiedziÂła ale ta twoja Justynka ma ciaÂło... no pewnie ale skÂąd on to wiedziaÂł... Musze jej zapytaĂŚ jak dostaÂła siĂŞ do tego tefauenu...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Kamuii mo¿e nie przesadzaj tak z t¹ Anitk¹ bo jakby sobie przypadkiem to przeczyta³a(czy ktoœ kto j¹ dobrze zna) to mog³oby jej siê zrobiÌ bardzo przykro. :cry: :cry: :cry: Ona i my wiemy jak tam jest ale s³owo pisane dociera z wiêksz¹ si³¹ :!: :!: :!:
Wiesz to czasami przestaje byĂŚ Âśmieszne bo po czĂŞÂści jest to prawda.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

oj ale ja to przecieÂż w formie zarzutu a nie popierania koterii w tej stacji napisaÂłam... myÂślĂŞ Âże Anitce i tak jest przykro a wie co wyprawiajÂą w tej stacji i co robiÂą jej i pewnie jest jej miÂło ze nie tylko ona to widzi...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiem ale ale moÂże z tym magazynem to byÂła przesada :!: :!: :!: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

kamuii pisze:Dzien drugi

No juÂż kÂłade siĂŞ spaĂŚ mam nadzieje Âże Justynce tak jak ostatatnio nie bĂŞda sie sniÂły Fuctky.... tak wierzgaÂła gÂłowÂą ze do dziÂś mam Âślady... Poza tym kiedy uprawialiÂśmy sex przy kaÂżdym uniesieniu krzyczaÂła Faktyyyyyy :)
Kamuii, Âświetne, szczegĂłlnie z uniesieniem :D:D Plus dla Ciebie. Kto nastĂŞpny napisze czyjÂś pamiĂŞtnik??
MoÂże juÂż nie Adama P. MOÂże ktoÂś pamietnik Lisa napisze 8) 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

DOBRE!!!!!!!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości