Ryszard Cebula

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Ryszard Cebula

Post autor: Anonymus »

Przed chwil¹ w Uwadze podawali, ¿e w jednym z budynków w centrum Warszawy niedaleko Pa³acu Kultury zamkn¹³ siê cz³owiek [jak sam mówi z ³adunkami wybuchowymi an sobie] i grodzi wysadzeniem siê w powietrze, je¿eli nie porozmawia z reporterem uwagi - Ryszardem Cebul¹... jak mówi¹ policjalnci sytuacja jest w chwili obecnej pod kontrol¹
z Warszaw¹ ³¹czyÌ siê bêd¹ na ¿ywo pod koniec uwagi... ju¿ za kilka minut
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jak zwykle TVN24 pokazuje pierdo³y. Lis dobrze pisa³ w swojej ksi¹¿ce: ataku na Irak w nocy nie pokazywali tylko spali, gdy Paw³owski od 2:00 w nocy prowadzi³ Fakty do 6:00 rano, a potem Lis. WTC mogli pokazaÌ wczeœniej, tylko przez kilka minut "sprawdzali czy mog¹ pokazywaÌ CNN". Kompletnie nieprzygotowani do szybkiej reakcji...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no ale s¹ nieprzygotowani do takiej sytuacji... powiedzieli, ¿e kamery uwagi s¹ na miejscu zdarzenia i bêd¹ relacjonowaÌ przebieg tego zdarzenia w uwadze [pewnie jutrzejszej :x ] jakby nie mogli podj¹Ì szybkiej relacji i po³¹czyÌ siê w TVN24 z miejscem zdarzenia, w taki i oto sposób nie wiemy co tam siê dzieje, a je¿eli w ogóle racz¹ to w '24 puœciÌ to pewnie zejdzie im jeszcze sporo czasu :?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no wiecie co jak co - to tania sensacja, czyli pewnie nie w stylu tvn24. Ja sie zastanawiam co on chce od Cebuli :?:


PS. A poza tym: Czy nie lepiej jutro osÂłabiĂŚ wynik Wiadomosci puszczajac materiaÂł w uwadze?? :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ta, jasne osÂłabiÂą takÂą sensacjÂą. Tylko trupĂłw brakuje.

Nie widziaÂłem dzisiejszych WiadomoÂści (dopiero pobieram z neta), ale prawdĂŞ mĂłwiac aÂż tak bardzo nie intersuje mnie ta sprawa. Niestety teraz przez tydzieĂą bĂŞdÂą mĂłwili po co i dlaczego to zrobiÂł. Niczym Fakt lub SE.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jeœli w banku z centrum stolicy zamkn¹³ siê facet gro¿¹cy ³adunkiem wybuchowym i ¿adaj¹cy rozmowy ze znanym reporterem TVN, to jest to sytuacja wprost z œredniej klasy amerykaùskiego filmu. I mnie interesuje co ten facet tam robi i przede wszystkim jak uda³o mu siê sterroryzowaÌ du¿y bank w Warszawie, który jest przecie¿ ochraniany i powinien byÌ przygotowany na takie sytuacje. £atwoœÌ z jak¹ to zrobi³, to nie jest tania sensacja. Interesuj¹ce jest te¿ to, co nim kieruje, ¿e siê tak wkurzy³? Ile osób jest w banku? Jakie jeszcze ma ¿¹dania? Czy naprawdê ma ³adunek? Czy to prosty ch³op, czy wykszta³cony biznesmen? Jaki plan ma policja? Mnie bardziej interesuj¹ odpowiedzi na te pytania ni¿ "bez komentarza" i mapki pogodowe. Tymbardziej, ¿e maj¹ na miejscu kamery i wóz transmisyjny.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Onet.pl donosi:

Do pomieszczeù banku znajduj¹cego siê w wie¿owcu przy Rondzie ONZ w centrum Warszawy wtargn¹³ wieczorem nieznany mê¿czyzna. Grozi, ¿e ma przy sobie ³adunki wybuchowe, które zdetonuje - poinformowa³a sto³eczna policja.

Na miejscu jest policja, straÂż poÂżarna i pogotowie. Ewakuowano pracownikĂłw wieÂżowca. TrwajÂą negocjacje z mĂŞÂżczyznÂą. W pomieszczeniu w ktĂłrym siĂŞ znajduje nie ma innych osĂłb.

Z relacji policji wynika, ¿e desperat, który wtargn¹³ do biura maklerskiego banku w wie¿owcu przy Rondzie ONZ w Warszawie, ubrany jest w kamizelkê ob³o¿on¹ czymœ, co przypomina ³adunki wybuchowe.

Oko³o 50-letni mê¿czyzna znajduje siê na parterze budynku. Obecnie prowadzone s¹ z nim negocjacje. Policja nie chce na razie ujawniaÌ jego ¿¹daù. Wiadomo jedynie, ¿e mê¿czyzna skar¿y³ siê na nieuczciwoœÌ maklerów tego biura.

Jak poinformowaÂł rzecznik komendanta stoÂłecznego policji, mĂŞÂżczyzna utrzymuje, Âże zostaÂł oszukany przez maklerĂłw banku na kwotĂŞ ok. 50 - 60 tys. zÂłotych.

Na miejscu jest kilka wozĂłw straÂżackich, policyjnych i pogotowie; sÂą teÂż funkcjonariusze z wydziaÂłu do walki z terrorem kryminalnym Komendy StoÂłecznej Policji.
Żartowałem.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:Ta, jasne osÂłabiÂą takÂą sensacjÂą. Tylko trupĂłw brakuje.

Nie widziaÂłem dzisiejszych WiadomoÂści (dopiero pobieram z neta), ale prawdĂŞ mĂłwiac aÂż tak bardzo nie intersuje mnie ta sprawa. Niestety teraz przez tydzieĂą bĂŞdÂą mĂłwili po co i dlaczego to zrobiÂł. Niczym Fakt lub SE.
no ja ogladalem tylko kilka minut (koncowke) i zobaczylem Gawryluk i sie zdziwiÂłem 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu, owszem moze powinni poÂświĂŞciĂŚ temu wydarzeniu wiĂŞcej czasu (ktĂłry widaĂŚ majÂą), ale z drugiej strony doszli do wniosku, Âże sprawa nie jest warta gry. MoÂże bojÂą siĂŞ, Âże zacznÂą byĂŚ postrzegani jako "telewizja bulwarowa" - tj goniÂąca za taniÂą sensacjÂą. Obecnie TVN24 kojarzy sie z rzetelnym serwisem (no powiedzmy) i dobrÂą publicystkÂą politycznÂą. Moze postanowili zostawiĂŚ to programowi Uwaga?

Sam fakt wniesienia czegoœ przypominaj¹cego bombe do banku nie jest dla mnie niczym nadzwyczajnym. Skoro w Wielkiej Brytani da da wnieœÌ siê bombe do samolotu (kilka miesiêcy temu by³a taka prowokacja dziennikarska) i omin¹Ì wszelkie zabezpieczenia to czego¿ innego spodziewaÌ siê po Polsce?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

nie wiem czy przekopiowaÂłeÂś to w caÂłoÂści ale WirtualnaPolska podaje jeszcze
WedÂług nieoficjalnych informacji ze ÂźrĂłdeÂł zbliÂżonych do sÂłuÂżb ratowniczych, chciaÂł teÂż rozmawiaĂŚ z telewizjÂą TVN, nie doszÂło jednak do tej rozmowy
bo to teÂż jest waÂżne, Âże z R.CebulÂą chce siĂŞ spotkaĂŚ ale oczywiÂście inne media konkurencyjne juÂż nic o TVN-ie nie powiedzÂą :x
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A moze nie ma czego pokazywaÌ - tj brak kontaktu z desperatem, a kto bedzie chcia³ przez kilka godzin ogl¹daÌ œcianê banku i s³uchaÌ jakiœ domys³ów?
Np TVP poinformowa³a o terroryœcie w swoim gmachu dopiero kolejnego kolejengo dnia. (By³ taki przypadek chyba pó³tora roku temu). Czemu? Przecie¿ mieli nie tylko sprzêt i dziennikarzy na miejscu ale i g³owny nadajnik na satelitê :)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

www.uwaga.onet.pl pisze:Zamachowiec w banku w centrum Warszawy grozi wysadzeniem bomby. Domaga siĂŞ spotkania z dziennikarzem UWAGI! Ryszardem CebulÂą. O godzinie 22.40 przekaÂżemy najÂświeÂższe informacje o tym, co dzieje siĂŞ w centrum Warszawy.
A wiĂŞc czekamy do 22:40 :!:
Żartowałem.
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Ale TVN 24 mog³oby siê po³¹czyÌ z reporterem który jest na miejscu, zdaÌ relacjê i po sprawie.Przecie¿ live nie musi trwaÌ godziny.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nom, chociaÂż kolumbus przyznaÂł mi racjĂŞ. :D

A z Faustusem dziwna sprawa - tak jakby role siĂŞ odwrĂłciÂły. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

O 21 jest magazyn 24h i tam news o tym na pewno bedzie. I to starczy, chyba ze bank zrobi bum. (Boze, jak ja pisze, a jutro kolĂŞda!) A o 22:40 bedzie UwagaSpecial i ok.

Bulwarowki do "Uwagi"
Fakty do "FaktĂłw"

Ps. Na 150% jutro jedynka w Wydarzeniach to napad na bank i ani mru mru o Cebuli...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości