Co na wiosnę w tvn?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Sprawdzi³em. Podczas, gdy w którymœ z warszawskich klubów odbywa³a siê konferencja prasowa TVN (by³a tam m.in. Magda Mo³ek), Hubert Urbaùski bawi³ siê na pokazie firmy Rolex. Mo¿na to ró¿norako interpretowaÌ... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Promosy nowych programow sa juz dostepne na tvn.pl http://tvn.pl/02,1216376,nagoraco.html wystarczy troszke pogrzebac w tym okienku z filmami
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ObejrzaÂłem. UrbaĂąskiego nie ma. Beznadzieja. :x
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Andy pisze:No co Wy! Dalej bedzie Ogniwo? I to pewnie w pirime timie... Oni powariowali czy co? Dziwne teÂż Âże tak maglujÂą Mamy Cie! Dali by ludziom troche od tego programu odpoczaĂŚ bo mnie juÂż to zaczyna nudzic. Jak slysze sam poczatek tego programu to zaczyna mnie skĂŞcaĂŚ. Zrobiliby sezon przerwy i rozpoczeli po kilku miesiÂącach przerwy, na pewno wiecej ludzi by ogladaÂło.

Aha, z pewnych ÂźrĂłdel sÂłyszalem ze TVN stara sie o licencje na pokazywanie serialu Queer As Folk. Co niektĂłrzy na tym forum powinni o nim sÂłyszec co nieco 8)
PrzecieÂż nie bĂŞdÂą dawali supoer programĂłw ( b. lubie NajsÂłabsze ogniwo ) na poÂżarcie M jak .......... pomiĂąmy to milczeniem :/
swojÂą drogÂą nienawidzĂŞ tego serialu !!
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Bardzo ciekawe te promosy na stronie internetowej TVN, fajnie zrobione - najbardziej mi siĂŞ podoba ten z Kazimiera SzczukÂą.

Jednak na wiosnĂŞ to ja raczej nie bĂŞde ogladaÂł za wiele tych czoÂłowych propozycji TVN... jedynie "Krymialnych" postaram siĂŞ przejrzeĂŚ od poczÂątku do koĂąca, a skupiĂŞ siĂŞ raczej na "Ostrym dyÂżurze" (dopĂłki bĂŞdzie emitowany w TVN), "Tajemnicach Smallville" i "PrzyjacioÂłach" w TVN Siedem i czasami spojrzĂŞ na "NajsÂłabsze ogniwo", "Mamy CiĂŞ", czy "Na WspĂłlnej".

ResztĂŞ bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł jak nie bĂŞde miaÂł nic lepszego do roboty, ale np. "Ciao Darvin" z udziaÂłem mojej ulubionej bohaterki Âżycia codziennego Renaty Beger obejrzĂŞ :D Ciekawe tylko w jakiej grupie moja ulubienica wystÂąpi :D Szkoda, Âże nie przyjdzie sam przewodniczÂący... no ale nic straconego - bĂŞdzie zapewne jeszcze wiele odcinkĂłw tego programu :D

PS: Widzieliœcie uk³ad i treœÌ zapowiedzi dzisiejszych newsów na WM?
Nie chcĂŞ rozpoczynaĂŚ tu dyskusji o tym serwisie, ale wydaje mi siĂŞ, Âże Szanowny-Pan-Naczelny zakochuje siĂŞ zawsze w tej stacji, w ktĂłrej aktualnie przebywa Tomasz Lis... :lol:

Obrazek
:)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Nie wirtualnemedia tylko wirtualnaÂżenada A ramĂłwka ciekawa, a nie jakieÂś FajĂŞcki, Chajzery inne pierdoÂły... :idea:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

szymcio9 pisze:Nie chcĂŞ rozpoczynaĂŚ tu dyskusji o tym serwisie, ale wydaje mi siĂŞ, Âże Szanowny-Pan-Naczelny zakochuje siĂŞ zawsze w tej stacji, w ktĂłrej aktualnie przebywa Tomasz Lis...
To by siĂŞ idealnie wiÂązaÂło z upodobaniami seksulanymi tego Pana. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu daruj sobie tak niesmaczne Âżarty. MĂłgÂłbym powiedzieĂŚ, Âże jesteÂś homofobem. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:Bardzo ciekawe te promosy na stronie internetowej TVN, fajnie zrobione - najbardziej mi siĂŞ podoba ten z Kazimiera SzczukÂą.
Oj tak, promosy sÂą bardzo dobre. Z KaziÂą mi siĂŞ bardzo podoba, ale Âładny teÂż jest i z MartynÂą WojciechowskÂą i MagdÂą MoÂłek :wink:
szymcio9 pisze:PS: Widzieliœcie uk³ad i treœÌ zapowiedzi dzisiejszych newsów na WM?
Nie chcĂŞ rozpoczynaĂŚ tu dyskusji o tym serwisie, ale wydaje mi siĂŞ, Âże Szanowny-Pan-Naczelny zakochuje siĂŞ zawsze w tej stacji, w ktĂłrej aktualnie przebywa Tomasz Lis... :lol:
Ja te¿ nie chce rozpoczynaÌ dyskusji o tym serwisie, ale Pan Naczelny po raz kolejny pokaza³ swoj¹ stronniczoœÌ :twisted: S³aba wiosna TVN - czy to, ze ma³o nowoœci oznaczaÌ musi, ze oferta jest s³aba? Nie rozumiem rozumowania WM. Gdy POLSAT jesieni¹ oferowa³ BAR5 i nie by³o ¿adnych nowoœci, nie czytaliœmy czegoœ w stylu: S³aba jesieù POLSATU. ..

A w wiosennej ramĂłwce TVN bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł "Fakty" (16:45 i 19.), "NajsÂłabsze ogniwo" (pon -czw 20:10), "MAmy CiĂŞ" (wtorki, 21:30), "Kryminalnych" (soboty, 20.) i "Dzieciaki z klasÂą" (tylko dla Martyny Wojciechowskiej) w niedzielĂŞ o 20. Nie opuszczĂŞ odcinka "Ciao Darwnin" z ReniÂą Beger :twisted: :wink: , no i spojrzĂŞ na te filmowe hity :)
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

A nie wicie mo¿e od kiedy TVN7 bedzie pokazywac PRZYJACIÓ£ i od którego sezonu???
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

powiem wam tak: ogladalem wczoraj zapowiedzi programow tvn. i uwazam ze moje obawy co do ramowki byly nieuzasadnione. wcale nie wysz³o Ÿle! Na wiosne tvn przygotowa³ inna ramowke niz zwykle - doœÌ ma³o kiczu (do kiczu zaliczam: "Ciao Darwin", "13 posterunek". No moze jeszcze "Moj¹ krew" i "Strongmenow"). A wszystko ciekawie zrobione. Sadze ze w marcu czeka nas albo lifting obecnej oprawy albo zmiana. Wg mnie bedzie maly lifting i "tchniecie ¿ycia" w reklamowki (w stylu RTL). Ten wniosek wyciagnalem ogladajac promosy na stronie www - one wszystkie sa zrobione w tym samym stylu. W ogole moim zdaniem na wiosne postanowili nie robic nowych programow, a dodaÌ profesjonalizmu w obecne. Zauwazylem tez ze program "Taniec z gwiazdami" siê nie podoba. No coz, wg spodobac sie nie musi. Ale z innego powodu. Nie ma tu kiczu, nie ma tu seksu, nie ma tu kontrowersji - to po kigo gruma to ogladac? Taki wniosek wysnulem czytajac posty niektorych z Was. Ja sie ciesze ze tvn nie poszedl w strone polsatu i nie robi "wiochy totalnej" jak "wielkie show - pojedynek tesciowych i synów" albo program publicystyczny [nie] na ¿ywo, gdzie publicznosc nie jest scenografia :/ . Ja bede to ogladal, bo nie traci to kiczem czy latwa rozrywka. Powiedzia³bym ze to idealne po³¹czenie Big Brothera (w pozytywnym jego znaczeniu, a jest takie) i dobrej rozrywki. Ciekawa jest ramowka weekendowa: lekka i rodzinna. A w tygodniu Ÿle tez nie jest. I do tego wielkie filmy: 16 premier telewizyjnych. Czyli wychodzi na to ze 100% filmow emitowanych w pasmie Superkino to bêd¹ premiery w tv otwartej...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Andy pisze:A nie wicie mo¿e od kiedy TVN7 bedzie pokazywac PRZYJACIÓ£ i od którego sezonu???
Od 2 marca i bĂŞdzie to sezon z 1994 roku,
czyli chyba pierwszy.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości