Polskie znaki

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

e: ĂŞ | o: Ăł | a: Âą | s:Âś | l:Âł | z: Âż | z:Âź | c:ĂŚ |

Post autor: Bartek »

nabijam se posty :lol:
// PS. Nie mam moda, wiec niech ktos zamknie ten temat bo to test jest do Tylko Admin Wie Czego :lol:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wzruszaj¹ce... :? A jeœli wiesz, to tylko w³aœnie £ukasz mo¿e zamkn¹Ì ten temat. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ciiiicho... testujemy nowe bajery. Nic nie moÂżecie wiedzieĂŚ do 24.01.05. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Bajeranckie. :lol: Czekam wiĂŞc z niecierpliwoÂściÂą. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

te nowe bajery to polskie litery? :D a bedzie mozliwoœÌ czytania strony w innych jêzykach? :wink: :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bajery w pierwszych dniach nie bêd¹ mia³ wiele wspólnego z forum. Ale forum te¿ czeka trochê zmian. CzeœÌ przed 24, czêœÌ po...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

pytanie byÂło inne :? :arrow:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja dostaÂłem totalny zakaz mowienia o nowosciach, wiec nic nie powiem, ale widze ze lukasz szykuje jeszcze dla mnie niespodzianki :lol: :lol:

PS. ÂŁukasz - naobiecujesz, naobiecujesz, a potem bedzie rozczarowanie. Pisz, ze bedzie zero nowosci :lol: :lol: wtedy wszystko bedzie ponadto :P
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Okej, nic siê nie zmieni. Tylko wykasujê po³owê dzia³ów i postów, ¿eby by³o gorzej. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Acha! Rozumiem - jakieÂś masoĂąskie praktyki sÂą tutaj uprawiane na tym forum. PodziaÂł forumowiczĂłw na lepszych i gorszych (dziaÂł erotyczny, redakcyjny), a teraz jakieÂś zmowy w sprawie polskich znakĂłw. Och aleÂż ja byÂłem Âślepy!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak, tym niegrzecznym bĂŞdÂą siĂŞ wyÂświetlaÂły posty po Âłacinie. :twisted: I to co drugie. :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ach, mnie to nie dotyczy - t³umaczê z ³aciny na polski doœÌ sprawnie. Musia³byœ £ukaszu inny jêzyk wybraÌ. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W takim razie na ten jĂŞzyk, co arrow go studiuje. Nie pamiĂŞtam co to byÂło, ale jakiÂś wyjÂątkowo zwariowany. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jaki tam zwariowany? Nie wiem dok³adnie z czego Arrow robi specjalizacjê na filologii s³owiaùskiej, ale jak sama nazwa wskazuje to któryœ z jezyków po³udniowos³owiaùskich, czyli a¿ tak bardzo od polskiego siê nie róŸni (wspólne korzenie). Ale có¿ widze, ¿e w zreforomoanych szko³ach o tym ju¿ nie ucz¹. :lol: K³opotem móg³by byÌ tylko alfabet :D :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Za tĂŞ literkĂŞ dostajesz od szefa naganĂŞ. Na razie nie masz kontraktu gwiazdorskiego, wiĂŞc Âłatwo mogĂŞ CiĂŞ zwolniĂŚ. :twisted:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości