Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

grzegorz kajdanowicz

Post autor: salladyn »

tobi pisze:TVN chyba dla samego faktu odejÂścia Lisa go wstawiÂł tam, bo nie miaÂł kogo innego.
Ja czyta³em ze Kajdanowicz zagrozi³ ¿e je¿eli nie dostanie fotela prowadz¹cego to odejdzie z tvn,a tvn ¿e na nadmiar reporterów od spraw zwiazanych z UE nie narzeka da³ mu poprowadziÌ g³ówne Fakty,ale Ÿród³a tych rewelacjii nie pamiêtam,wiêc wcale prawdziwe byÌ nie musz¹.Nie mniej jednak dziœ oceniam go na 4+(plus dla zachêty :D )
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to niezÂłe chuherko ( nie wiem jak to siĂŞ psize) z Niego.
Potrafi siĂŞ ustawiĂŚ, Âżmija jedna
Taki on interesowny materialista, aÂż Âżal patrzyĂŚ w monitor
jeszcze tyle pomyÂłek w najprostszym, w czytaniu.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
applaud
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 05:50

Post autor: applaud »

online pharmacy - http://www.bestrxpills.com
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

przepraszam do K***wy nêdzy co to ma wspĂłlnego z tematem :evil: usun¹æ....!!!!
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis Kajdanowicz w faktach :shock: :shock: :shock: Czyli co bedzie przez az 4 dni ?? ?? :? :? :?
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

TeÂż mnie to zdziwiÂło :shock: Siadam o 19. przed tv, myÂślĂŞ: "Zaraz posÂłucham sobie Justynki", a tu KLAPA :!: Ach, jak ja nie lubiĂŞ tego Kajdana :!: Fakty z JustynÂą to siĂŞ oglada i oglÂąda, niestety szybko sie koĂączÂą i nie mam problemĂłw ze skupieniem uwagi. A jak jest on to sie oglÂąda, a czas tak wono leci, mam wÂłaczony telwizor, ale nie sÂłucham, bo nie mogĂŞ siĂŞ skupiĂŚ, samostnie robiĂŞ 1000 innych rzeczy, zapominajac o Faktach. Paranoja :!: :roll:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do Kajdanowicza to mo¿e Justyna musia³a wzi¹Ìurlop, coœ jej wypad³o czy coœ. Ale za to pewnie w weekend bêdzie Marciniak, bo nie wierzê w 4 dni Kajdanowicza. A Fakty z nim w roli prowadz¹cego jak zwykle s³¹be. Niestety co wydanie Kajdanowicza coaz s³absze. Kolejne wpadki jêzykowe, prowadzenie nudne, mo¿na odczuÌjego gibanie siê na krzeœle i ja te¿ w ogóle nie mog³em zwróciÌ uwagi na Fakty, robi³em inne rzeczy, Faktów s³uchaj¹c. Nieudolnie z reszt¹ s³uchaj¹c. W ogóle za spraw¹ Kajdanowicza nie przyci¹ga³y mnie przed telewizor. Ostatnio mnie potrafi przyciagn¹Ì na Fakty ka¿dy - pocz¹wszy od Patrycji Redo skoùczywszy na Marciniaku, ale nie on. :? Ma coœw sobie takiego, ¿e reporterem jest wspania³ym, a prowadz¹cym beznadziejnym. A kiedyœ by³ w Faktach moement, gdy jako prezenter by³ dobry, nawet ju¿ go polubi³em. Szybko siê jednak niestety skoùczy³. :(
Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »

A czy kiedykolwiek KaJDAN Wam odpisaÂł ?
Mi nigdy...
Odpiszcie na to zapytania...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mi odpisuje zawsze. To jest powaÂżny czÂłowiek, z nim trzeba jak z Cimoszewiczem. :D

A tak naprawdĂŞ, jak nie macie mu nic sensownego do przekazania, tylko piszecie o nim w podobnym stylu jak na forum, to trudno, Âżeby miaÂł siĂŞ zniÂżaĂŚ do poziomu coniektĂłrych i odpisywaĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Mnie natomiast zastanawia po cholere miaÂła bym do niego pisaĂŚ :D ???
heh nie no nie sÂądze by ktoÂś kto do niego pisze pisaÂł np. Do Automata czy tez nie lubiĂŞ pana bo jest pan taki czy inny :D sÂądze teÂż Âże taka osoba nie oczekiwaÂła by odpowiedzi :D

ChoĂŚ musze przyznaĂŚ ze ostatnio trafiÂło siĂŞ Automatowi kilka fajnych tekstĂłw :D
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mi odpisuje zawsze. To jest powaÂżny czÂłowiek, z nim trzeba jak z Cimoszewiczem.
A co takiego do niego piszesz, jeÂśli oczywiÂście moÂżna wiedzieĂŚ? Bo ja podobnie jak kamuii, musiaÂłabym mu napisaĂŚ coÂś w stylu: "jest pan beznadziejny... niech pan zostawi FAKTY zawodowcom..." czy coÂś takiego. A takie teksty to po cholerĂŞ mu pisaĂŚ. Szkoda czasu.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jutro A*tomat :x pewnie dlatego ze w niedziele ktos z dwojki prowadzacych wieczor wyborczy bedzie rowniez prowadzic fakty, a moze bedzie niespodzianka i je poprowadza razem fajne by bylo... :roll:
no a teraz przez 2 dni zautomacenie faktow niestety :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wytrzymamy dwa dni a potem deser "Wieczor Wyborczy" bĂŞdzie bosko i bez A*tomata!!
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Wytrzymamy dwa dni a potem deser "Wieczor Wyborczy" bĂŞdzie bosko i bez A*tomata!!
A*tomat pewnie bedzie w ktoryms ze sztabow wiec jestem przekonany ze zobaczymy go w tym wieczorze :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No tak, niewzio³em tego pod uwage ale obstawiam, ¿e on dostanie SLD albo SDPL a ³¹czeù z tymi sztabvami bêdzie niewiele, chociaz wiêcej mo¿e byÌ z SLD
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 97 gości