Jakich dziennikarzy widzieliśmy ''na żywo''

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja to widziaÂłam Kamila Durczoka, ale to byÂło dawno- w 2004 roku, jak jeszcze pracowaÂł w TVP.
tjaktadeusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 03 sie 2007, 14:55

Post autor: tjaktadeusz »

arczi pisze:Ja to widziaÂłam Kamila Durczoka, ale to byÂło dawno- w 2004 roku, jak jeszcze pracowaÂł w TVP.
No prosze... i jak wrazenia??
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Hehe, ja z Durczokiem leciaÂłem samolotem z Katowic do Warszawy. :D Potem miaÂłem jeszcze okazjĂŞ spotkaĂŚ go w Empiku. Bardzo sympatyczny czÂłowiek. :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

tjaktadeusz pisze:
arczi pisze:Ja to widziaÂłam Kamila Durczoka, ale to byÂło dawno- w 2004 roku, jak jeszcze pracowaÂł w TVP.
No prosze... i jak wrazenia??
W sumie to nie moge du¿o o wra¿eniach mówiÌ, bo tylko siê z nim min¹³em :spiewa: :spiewa:
SpotkaÂłem go przed siedzibÂą TVP na Woronicza. GadaÂł z jakimÂś typkiem i rozmawiaÂł przez telefon. I jest dosyĂŚ niski :rozglada:
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Jak ktos ma czas, to chyba najlepiej przejsc sie na Wiernicza ok 15-17, postac 2 godzinki, porozmawiac z ludzmi wychodzacymi na papierosa czy z pracy, poorbic zdjecia i nie biegac za duzo po miescie :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Ja znam KingĂŞ Rusin,ale to juÂż chyba wszyscy wiedzÂą :lol:
ByeDucks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 sie 2007, 15:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: ByeDucks »

A ja jestem bidna i nie znam nikogo ... :(
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

a skoro wymieniamy to ja znam b.dobrze Grzesia Jedrzejowskiego - wydawce faktow, poznalam jego zone Anie, znam Miecugowa i Sianeckiego - niejedno piwo wypilismy razem. U Sianeckiego bylam w mieszkaniu kilka lat temu. zanim sie drugi raz ozenil. pozdrawiam.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

DziÂś ok. 11 widziaÂłem Dariusza ÂŁapiĂąskiego w kawiarni cofee heaven w ZÂłotych Tarasach. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ja w tym roku spotkaÂłem Jakuba PoradĂŞ, Jana BÂłaszkowskiego, z ktĂłrym udaÂło mi siĂŞ porozmawiaĂŚ i Oliviera Janiaka, OmenĂŞ Mensah oraz reportera TVN24 Marcina ÂŻebrowskiego.
A w zeszÂłym roku widziaÂłem Tomasza Zubilewicza i Piotra Jaconia :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jak jeszcze chodzi³am do liceum, to wybraliœmy siê kiedyœ klas¹ na 5 dniow¹ wycieczkê do Krakowa. I chodz¹c po Rynku G³ównym o dosyc póŸnej porze, szukaliœmy z koleg¹ fajnego pubu gdzie mo¿na, by pograÌ w bilard. Podeszliœmy do pierwszego lepszego cz³owieka, by zasiêgn¹Ì rady, i tym kimœ by³ Andrzej So³tysik. Bardzo sympatyczny goœÌ, udzieli³ nam bardzo szczegó³owej wskazówki gdzie siê udaÌ, i siê nie pomyli³, bo poleci³ nam bardzo fajne miejsce. :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Po przeczytaniu dzisiaj nowego wpisu na blogu Jacka GasiĂąskiego postanowiÂłem sprawdziĂŚ kto i ile ludzi z TVN jest na stronie nasza-klasa.pl. Ku mojemu zdziwieniu okazaÂło siĂŞ, Âże naprawdĂŞ sporo. A wiĂŞc: Jacek GasiĂąski , Darek ÂŁapiĂąski , Maciek WarsiĂąski , Leszek KabÂłak , Bogna Mendroch , Beata Tadla , Sylwia Walendowska , Dariusz Prosiecki , Katarzyna SÂławiĂąska , Magda Sakowska , Jakub Porada , ÂŁukasz SÂłapek , RafaÂł Poniatowski , Magdalena Hykawy (teraz Polsat) , Joanna Komolka , ÂŁukasz Grass , Alicja RuciĂąska

Wielu ciekawych rzeczy moÂżna sie dowiedzieĂŚ o naszych ulubionych dziennikarzach :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

ÂŁukasz SÂłapek od dawna nie jest w TVN. :]
Poza tym bardzo wielu dziennikarzy TVN i TVN24 ma grono, gdzie sÂą naprawdĂŞ Âświetne, niecodzienne zdjĂŞcia. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Ludzie z TVN

Post autor: anita.knapik@ »

A ja kiedyś miałam szansę raz w życiu spotkać Kamila Durczoka jak jeszcze pracował w Radiu Katowice i też stwierdzam-miły,sympatyczny i uśmiechnięty człowiek!!!! :lol: Szkoda tylko,że nie udało mi się spotkać Go ponownie teraz gdy pracuje w TVN?????????!!!! :( Ale są chyba małe szanse jak pracuje teraz w Warszawie!!!!!! :mhm: A ja jestem z Jaworzna!!!!!!!!Rzeczywiście można z nim fajnie pogadać!!!!Szkoda,że nie mam okazji!!!!To prawdziwy Ślązak!!!!A znanych ludzi można spotkać na wielkich imprezach,albo przypadkiem na ulicy-niespodziewanie!!!Albo pod radiem i telewizja-tam gdzie pracują!!!!Wie ktoś może gdzie można spotkać Kamila Durczoka,ale w Katowicach?????????? :mhm: Wiem,że jest z Kostuchny!!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Ludzie z TVN

Post autor: pixie »

Też biedna jestem :( nikogo nie widziałam.
Ale to może dlatego, że dopiero od niedawna zaczęłąm się tym interesować.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 93 gości