[TVN] Rozmowy w toku

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:(...)Ps. Czy bĂŞdzie teÂż zmiana oprawy graficznej i muzycznej :?:
Nie, to pewnie pozostanie bez zmian. :roll: Przynajmniej nic nie pisaÂło w artykule zwiÂązanym ze zmianami.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:(...)LiczĂŞ Âże bĂŞdzie jakaÂś wiĂŞksza zmiana w samych rozmowach... chociaÂż sam nie wiem jaka mogÂłaby byĂŚ :roll:
No bĂŞdzie jakaÂś zmiana w rozmowach:

Media Link pisze:(...)-W nowym sezonie Ewa Drzyzga bĂŞdzie przede wszystkim rozmawiaĂŚ. Chcemy wiĂŞcej dyskutowaĂŚ i nie emanowaĂŚ przemocÂą- tÂłumaczy Edward Miszczak dyrektor programowy TVN.(...)


Mam nadziejĂŞ Âże nowy sezon przyniesie takÂże ciekawesze tematy, ktĂłre jesienÂą byÂły np. te o Âśmiesznych nazwiskach. :D :D

Jeszcze coÂś o wynikach ogladalnosĂŚ "RozmĂłw...":

Media Link pisze:Jesienne odcinki audycji oglÂądaÂło Âśrednio przeszÂło 1,7 mln widzĂłw, co dawaÂło stacji 15,9 proc. udziaÂłu w rynku.


Jak na tÂą porĂŞ to nawet dobrze. ZdarzaÂło siĂŞ nawet Âże odcinek ogladaÂło ok. 3 mln. albo ponad jak ten:

Obrazek

WiĂŞc ten program staĂŚ jeszcze na dobre wyniki. :] I mam nadziejĂŞ ze to wykorzystajÂą robiÂąc programy z ciekawymi tematami. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze jedno: Ci którzy nie widzieli tego filmiku, który pokazuje budowê studia, próby kamerowe oraz próbê generaln¹ z udzia³em Ewy mog¹ go zobaczyÌ na http://www.rozmowywtoku.onet.pl :) Trzeba klikn¹Ì w to:

Obrazek :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WidaĂŚ, Âże w poniedziaÂłek ciekawy odcinek. MĂŞÂżczyÂźni z dÂługimi wÂłosami. MuszĂŞ obejrzeĂŚ poniewaÂż sam mam takie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na oficjalnej stronie "RozmĂłw w toku" jest juÂż galeria z 1 odcinka w nowym studiu. :roll: Tak dziwnie wyglÂąda to z tymi podestami :roll: przy ktĂłrych stojÂą uczestnicy rozmĂłw. MoÂże byĂŚ ciekawie i ostro zresztÂą juÂż to pokazali w reklamie odcinka ktĂłry bedzie w srodĂŞ - jakaÂś pani krzyczaÂła na innÂą. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

No to mamy teraz "Potyczki Jerry'ego Springer'a" w wykonaniu Ewy Drzyzgi. Dwie pary k³óc¹ siê na wizji o dziecko. Jedna para to opiekunka do dziecka wraz ze swoj¹ pomocnic¹, a druga para to rodzice dziecka, które opiekunki sobie przyw³aszczy³y, gdy¿ rodzice nie zajmowali siê nim jak powinni. Obie pary siê z¿eraj¹ ¿ywcem. Wkrótce bêd¹ odcinki, gdzie po obu stronach sali bêd¹ stali ochroniarze, aby siê nie pozabijali. Ludzie tymczasem robi¹ z siebie idiotów za marne 2,5 tysi¹ca z³otych.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A wczorajszy odcinek "DetektywĂłw" byÂł rĂłwnieÂż robiony w starym studiu "RozmĂłw w toku". :D Wykorzystane zostaÂło to do reklamy chyba gumy z udziaÂłem dzieci. :roll: Dekoracje zasÂłonili jakimiÂś materiaÂłami i gdyby w reÂżyserce nie byÂło loga "RozmĂłw..." to bym siĂŞ nie zorientowaÂł. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

JesteÂś bardzo spostrzegawczy. To byly schody z nowego studia :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kubs pisze:JesteÂś bardzo spostrzegawczy. To byly schody z nowego studia :evil2:
Oj Ty bardziej... :? :? Kubs to by³o stare studio dok³adnie widaÌ by³o stopnie na których siedzi publicznoœÌ i inni goœcie:

Obrazek

i takich duÂżych stopni nie ma w nowym studiu:

Obrazek

a przedewszystkim moÂżna byÂło poznaĂŚ Âże to stare studio po tym:

Obrazek

Ja siĂŞ dokÂładnie przyjÂżaÂłem i jestem pewnien na 100% Âże to byÂło stare. I jeszcze jak Maciek gdzieÂś szedÂł widac byÂło to:

Obrazek

a tego nie ma w nowym studiu. :] I dodam teÂż Âże byÂło to:

Obrazek

i tego elementu rĂłwnieÂż nie ma w nowym studiu :!: WiĂŞc Kubs w przyszÂłosci lepiej siĂŞ przyjÂżyj... :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nowa odslona RozmĂłw w Toku muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże mi siĂŞ podoba.
Program sta³ siê bardziej "otwarty" do publicznoœci, nie ma ju¿ takiej "granicy" publicznoœÌ-goœcie jaka mi przeszkadza³a w poprzedniej scenerii.

Te podesty dla goœci to te¿ bardzo rozs¹dna rzecz :) inaczej wygl¹da jak goœÌ stoi a inaczej jak siedzi 8)

OgĂłlnie bardzo dobry pomysÂł - Rozmowy w toku nabraÂły nowego koloru.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi tez sie podobajÂą te zmiany. :) Nowe studio jest mniejsze, ale lepsze i Âładniejsze od tego starego. :) I wÂłaÂśnie dobrze Âże sÂą te podesty przy nich aktywnie toczy siĂŞ dyskusja i nikt "nie zasypia". :P Potem bardzo dobry pomysÂł Âże przechodzÂą na miejsca na widowni i do tych podestĂłw podchodzÂą kolejni goÂście. :D

No i nie tylko jest nowe studio, ale takÂże zmieniÂły siĂŞ kolory na oficjalnej stronie programu - http://www.rozmowywtoku.onet.pl :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

odnoÂśnie rozmĂłw w toku

Post autor: salladyn »

Mnie siê te stoliki ( :?: ) nie podobaj¹.Jeszcze mogê zrozumieÌ to jeœli miêdzy goœÌmi w studio jest jakiœ konflikt i wtedy to dodatkowo podkreœla konfrontacjê.Natomiast jeœli bêd¹ jakieœ luŸniejsze tematy to wola³bym ¿eby by³y fotele a nie stoliki.Pozatym mankamentem wszystkie inne zmiany podobaj¹ mi siê.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuuba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 19 lut 2006, 11:42

Post autor: Kuuba »

Nowe studio "RozmĂłw w toku" przypadÂło mi do gustu. Jedynym minusem sÂą "stoliki" rodem z teleturniejĂłw interaktywnych. Moim skromnym zdaniem nie dorĂłwnujÂą one tradycyjnym, wygodnym fotelom, do ktĂłrych siĂŞ przyzwyczailiÂśmy :).
"Telewizja jest gumą do żucia dla oczu." - Orson Welles
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

pawell pisze:Jeszcze jedno: Ci którzy nie widzieli tego filmiku, który pokazuje budowê studia, próby kamerowe oraz próbê generaln¹ z udzia³em Ewy mog¹ go zobaczyÌ na http://www.rozmowywtoku.onet.pl :) Trzeba klikn¹Ì w to:

Obrazek :wink:
A gdzie ten banerek jest? Przeszukalem ca³¹ strone i nie ma go:/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

michal641 pisze:A gdzie ten banerek jest? Przeszukalem ca³¹ strone i nie ma go:/
ByÂł ale juÂż nie ma bo zmiany i materiaÂł z budowy moÂżna w TV zobaczyĂŚ :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości