[TVN] Rozmowy w toku

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i dzis 1 odcinek "Rozmow w toku" z Chicago. Studio jak dla mnie brzydsze niz to w Polsce za duzo tam pomaranczowego koloru. :roll: Miala byc nowa oprawa graficzna i chyba muzyczna, a tu mamy wprowadzone do starej male szczegoly, a muzyka taka sama jak byla. :roll: W "Rozmowach w toku" z Chicago podobaja mi sie tam inne kadry sa lepsze niz te w Polsce przydalo by sie takze ramie kamerowe. :roll: I chyba to tyle co ja chcialem o tym napisac. A jakie jest wasze zdanie na ten temat :?: Podoba wam sie studio? itp.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Studio w Chicago bardzo Âładne. O nowej oprawie muzycznej nikt nie mĂłwiÂł, wiĂŞc nie wiem czemu takowej oczekiwaÂłeÂś.

PrzecieÂż wiadomo, Âże nei stworzÂą BĂłg wie jakiego studia na 10 odcinkĂłw, a to jest Âładne, nawet bardzo Âładne i to w zupeÂłnoÂści wystarczy, nie wydziwiajmy.

A koloru pomaraùczowego jest du¿o, bo odcinki RWT w Chicacgo przygotowuje telewizja ITVN, a w jej oprawie graficznej zdecydowan¹ czêœÌ stanowi pomaraùcz, oprócz pomaraùczy tak¿e kolor niebieski. Wiêc nie jest to chyba zaskoczeniem

A loty kamerowe w studiu na 10 odcinkĂłw sÂą niepotrzebne, czy nie szkoda byÂłoby na to pieniĂŞdzy. W Poslce teÂż jest to niepotrzebne, bo to talk-show, a nie Fakty, czy Taniec z gwiazdami.

http://rozmowywtoku.onet.pl/0,23919,1,3 ... ml#zdjecie
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis specjalnie w "Rozmowach w toku" powtarzaja odcinek z 2003 roku w ktorym byl sp Marek Perepeczko. [*] ;(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Poniedzialkowe "Rozmowy w toku" zapowiadaja sie fajnie bedzie o smiesznych nazwiskach... :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Po raz pierwszy od poczatku programu widze ze "Rozmowy w toku" maja swiateczna oprawe :roll: :
ObrazekObrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:brawo: za dzisiejszy temat w "Rozmowach w toku" Temat o dziwnych nazwiskach jest bardzo fajny, ciekawy i nie tak monotonny jak niektĂłre inne :P No a szczegĂłlne brawa dla Pana, ktĂłry na koszulce ma napis "OJCIEC DYREKTOR" :D :D
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Najlepszy by³y nazwiska: Zmyœlony, Cipa, Cyps albo Zyps, Coœ albo Maja Pszczó³ka. :D :D :D :D :D :D

W Pabianicach jest pani, ktĂłra nazywa siĂŞ TomisÂława TomisÂława. :D ByÂłaby niezÂłym urozmaiceniem programu. :D :D :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiaj na 2 godzinach jezyka polskiego mielismy o nazwiskach i moj kolega wymienial te nazwiska ktore byly w poniedzielkowym odcinku... :lol: :lol: :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj w przerywnikach "Rozmów w toku" by³y kulisy tego programu. Pokazywali jak zapraszaj¹ ludzi do studia potem zebranie dokumentalistów i innych ludzi którzy pracuja przy tym programie tak¿e by³a Ewa Drzyzga, która chyba siê spó¿ni³a. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
barvsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 12:38
Lokalizacja: Stalingrad

Post autor: barvsson »

Ludzie musicie, no po prostu musicie, obejrzeĂŚ odcinek "rozmĂłw..." pod roboczym tytuÂłem "Nie jestem Barbie" ByÂłem na nagraniu - to byÂł najlepszy odcinek jaki w caÂłym swoim Âżyciu widziaÂłem. A brechtaÂłem ze Âśmiechu jakby tam conajmniej Daniec wystĂŞpowaÂł :D Jak w montaÂżu nie zepsujÂą to Wam na mur - beton szczeny poopadajÂą. ChociaÂżby jak zobaczycie nowy image Ewy :) Nic wam wiĂŞcej nie powiem, bo tylko zepsuje :]
pozdrawiam
"Co z ideą ? Co z programem?
Gdzie kierunek co wskazany był na zawsze zachwalany?"
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze: W Pabianicach jest pani, ktĂłra nazywa siĂŞ TomisÂława TomisÂława. :D ByÂłaby niezÂłym urozmaiceniem programu. :D :D :D[/color]
CoÂś mi siĂŞ wydaje Âże zmyÂślasz bo prawnie zabronione jest nadanie imienia takiego samego jak nazwisko :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ByÌ mo¿e, ale gdy ta pani siê rodzi³a mog³o takiego prawa nie byÌ. :] By³ o niej reporta¿ w gazecie "¯ycie Pabianic" mo¿e z pó³ roku temu. Postaram siê poszukaÌ na dzia³ce, jeœli jeszcze jest i zeskanujê. :]
barvsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 12:38
Lokalizacja: Stalingrad

Post autor: barvsson »

no nie... Nikt sie qrna nie zainteresowa³ moim postem, tylko zaczêliœcie prowadziÌ jak¹œ dyskusje o przepisach :mad:
A wykaÂżcie siĂŞ przykÂładnÂą polskÂą ciekawoÂściÂą... I tak wam nie odpowiem na Wasze pytania, ale przynajmniej poczuje siĂŞ dumny ;)
"Co z ideą ? Co z programem?
Gdzie kierunek co wskazany był na zawsze zachwalany?"
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a kiedy ma byc emisja tego odcinka? :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
barvsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 12:38
Lokalizacja: Stalingrad

Post autor: barvsson »

Nie mam bladego pojĂŞcia :D
"Co z ideą ? Co z programem?
Gdzie kierunek co wskazany był na zawsze zachwalany?"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości