[TVN] Rozmowy w toku

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:ByÌ mo¿e, ale gdy ta pani siê rodzi³a mog³o takiego prawa nie byÌ. :] By³ o niej reporta¿ w gazecie "¯ycie Pabianic" mo¿e z pó³ roku temu. Postaram siê poszukaÌ na dzia³ce, jeœli jeszcze jest i zeskanujê. :]
W takim razie wspó³czujê tej kobiecie.Nie zamówi sobie pizzy,nie za³atwi nic w urzêdzie,bo nikt nie bêdzie traktowa³ jej powa¿nie :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z tego, co powiedziaÂła "ÂŻyciu Pabianic" to jej imiĂŞ i nazwisko wcale nie jest wynikiem bujnej wyobraÂźni rodzicĂłw, tylko pomyÂłki urzĂŞdnika. Nazwisko wpisali dobre, ale ktoÂś niechcÂący na imiĂŞ wpisaÂł tak jak nazwisko i powiedziaÂła, Âże jakoÂś tak zostaÂło. MiaÂła siĂŞ nazywaĂŚ jakoÂś inaczej, z tego co pamiĂŞtam to Irena, ale mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ. :D
I bynajmniej problemu z pizzÂą chyba nie ma, bo to starsza pani.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

press.pl pisze:Od marca w "Rozmowach w toku" w TVN-ie zmieni siĂŞ scenografia. Do programu bĂŞdzie zapraszanych mniej goÂści.

W wiosennej ramówce talk-show Ewy Drzyzgi - zdobywczyni tegorocznej Telekamery w kategorii programów spo³eczno-interwencyjnych - uka¿e siê w nowej oprawie. Zmieni siê scenografia, a tak¿e formu³a programu. - Nowy wystrój studia ma ociepliÌ atmosferê, zmniejszyÌ dystans pomiêdzy goœÌmi i przybli¿yÌ ich do publicznoœci. Zale¿y nam na tym, aby osoby zaproszone nie ba³y siê pokazywaÌ twarzy - t³umaczy producent programu Ewa Leja. W odnowionych "Rozmowach" wystêpy anonimowe zostan¹ ograniczone do pojedynczych, absolutnie uzasadnionych przypadków. W programie bêdzie mniej goœci w jednym odcinku. Prezentowane historie bêd¹ czêœciej ilustrowane materia³ami filmowymi. Niektórzy goœcie nie bêd¹ zasiadaÌ na fotelach. - Ten, kto stoi, nie zasypia, aktywnie uczestniczy w rozmowie - uzasadnia pomys³ Leja. W nowym studiu zasi¹dzie mniej publicznoœci, która ma pomagaÌ bohaterom w rozwi¹zywaniu problemów.
Autorzy "RozmĂłw" zapowiadajÂą teÂż, Âże czĂŞÂściej bĂŞdÂą nagrywaĂŚ program w terenie. ScenografiĂŞ zaprojektowano tak, by moÂżna Âłatwo jÂą zdemontowaĂŚ i przetransportowaĂŚ. Nie zmieni siĂŞ czas trwania programu ani godzina emisji (od poniedziaÂłku do piÂątku o 17.15). Talk-show Ewy Drzyzgi naleÂży do cieszÂących siĂŞ najwiĂŞkszÂą popularnoÂściÂą programĂłw w TVN-ie. W okresie od wrzeÂśnia 2005 do stycznia 2006 gromadziÂł przed telewizorami Âśrednio 1,72 mln widzĂłw, co stanowiÂło 4,8 proc. oglÂądalnoÂści i 15,9 proc. udziaÂłu w rynku (dane AGB Nielsen Media Reaserch).

£a³ wkoùcu zmiany, zapowiada siê doœÌ fajnie. :roll: Sczególnie zaciekawi³o mnie to ze niektórzy uczestnicy nie bêd¹ zasiadaÌ na foteach. :roll: No i bardzo dobry pomys³ aby czêœciej program by³ nagrywany z terenu. :roll: :spoko: A ajbardziej jestem ciekawy nowej scenografii. :roll: :D :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejszy odcinek "RozmĂłw w Toku" byÂł poÂświĂŞcony tragedii na ÂŚlÂąsku.

WÂśrĂłd zaproszonych goÂści byÂła kapela, ktĂłra feralnego dnia graÂła na tych targach, kilku ocalonych.

Mnie osobiœcie zbulwersowa³a wypowiedŸ jednego pana, który z niezrozumia³ych dla mnie powodów ca³¹ winê za wypadek zrzuci³ na zespó³ muzyczny, który tam wystêpowa³ doprowadzaj¹c m³ode dziewczyny, które by³y w tym programie do p³aczu...
CzÂłowiek ten siĂŞ do tego stopnia zapomniaÂł chyba, Âże aÂż prowadzÂąca musiaÂła go uspokajaĂŚ sÂłowami "Nie denerwuj siĂŞ tak". a potem po tej skandalicznej wypowiedzi Pani Psycholog, ktĂłra teÂż braÂła udziaÂł w programie stwierdziÂła, Âże takie wypowiedzi sÂą conajmniej nie na miejscu :? :? :? :?

ZresztÂą juÂż na stronie rozmĂłw w toku pojawiÂły siĂŞ komentarze na temat tej sprawy.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w "Rozmowach" w toku pokazywali moment jak Ewa Drzyzga dosta³a Telekamerê. :D Pó¿niej ma³y wywiad z Ew¹, a potym by³ moment ze studia - pani Ewa nic nie wiedzia³a zapowiada³a kogoœ i nagle wbiega ca³y zespó³. :D I ona mówi ¿e wie dlaczego tak zrobili, bo im nie podziêkowa³a tam na scenie, wiêc zrobi³a to teraz. A na koùcu pokazali Telekamerê i by³ napis: "Dziekujemy za Telekamerê 2006 - zespó³ Rozmów w tkou" (jakoœ tak). :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Dzis w "Rozmowach" w toku pokazywali moment jak Ewa Drzyzga dosta³a Telekamerê. :D Pó¿niej ma³y wywiad z Ew¹, a potym by³ moment ze studia - pani Ewa nic nie wiedzia³a zapowiada³a kogoœ i nagle wbiega ca³y zespó³. :D I ona mówi ¿e wie dlaczego tak zrobili, bo im nie podziêkowa³a tam na scenie, wiêc zrobi³a to teraz. A na koùcu pokazali Telekamerê i by³ napis: "Dziekujemy za Telekamerê 2006 - zespó³ Rozmów w tkou" (jakoœ tak). :D
Ju¿ od ponad tygodnia to pokazuj¹ :] Wiêc ¿adna nowoœÌ... :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Ju¿ od ponad tygodnia to pokazuj¹ :] Wiêc ¿adna nowoœÌ... :P
A ja to dopiero wczraj zobaczyÂłem. Nikt o tym nie napisaÂł wiĂŞc ja to zrobiÂłem. :] :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

W "Rozmowach..." rozpoczê³a siê "kampania" prezentuj¹ca now¹ scenografiê (nie wiem czy od dziœ bo ostatnio nie ogl¹da³em Drzyzgi)... widzia³em tylko prowadz¹c¹ i za ni¹ publicznoœÌ wiêc jeszcze nie mam czego oceniaÌ ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja teÂż to dziÂś widziaÂłem. :] Najpierw pokazywali jak budowali to studio potem prĂłby kamerowe i prĂłba generalna w studiu. 8) Same studio nawet fajnie wyglÂądaÂło - maÂłe, jasne... :P Ale zeby go ocenic muszĂŞ go zobaczyĂŚ jak siĂŞ prezentuje z rĂłznych kadrĂłw... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A to reklamujÂą w ciÂągu rwt czy o jakiejÂś nieokreÂślonej porze :?:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:A to reklamujÂą w ciÂągu rwt czy o jakiejÂś nieokreÂślonej porze :?:
Tak w ciÂągu "RozmĂłw..." zaraz po reklamach. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Capsy nowego studia:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

To jest podobne do tego studia "RozmĂłw w Toku" w Chicago, z ktĂłrego byÂły nadawane amerykaĂąskie odcinki.
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie, Kowalu. Kolorystyka inna, cieplejsza. Pozwala "ÂłamaĂŚ lody". Ja jednak wolaÂłem, Âżeby kolorem nowego studia byÂł uspokajajÂący zielony.

Ps. Czy bĂŞdzie teÂż zmiana oprawy graficznej i muzycznej :?:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Tak patrzĂŞ na te capsy i zastanawiam siĂŞ czy ta zmiana byÂła wogĂłle potrzebna... brakuje mi tu takiego mocnego punktu w tej zmianie... choĂŚ nie widziaÂłem jeszcze jak to wyglÂąda z drugiej strony - tam gdzie zasiadajÂą goÂście. LiczĂŞ Âże bĂŞdzie jakaÂś wiĂŞksza zmiana w samych rozmowach... chociaÂż sam nie wiem jaka mogÂłaby byĂŚ :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości