[TVN] Rozmowy w toku

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

1) ZgubiÂłaÂś Âą ĂŞ ĂŚ Âś Ăą Âź Âż itp. :?: :evil:

2) Nie pisz tematĂłw CAPS LOCKIEM!

3)Nazwa : odno¶nie ROZMÓW W TOKU!!!!! <-- TO NIC NIE MÓWI!!!!!

A i jeszcze jedno Witaj na forum!! :D

PS. Wybaczam ci to, gdyÂż jesteĂŚ poraz pierwszy tu i chyba jeszcze nie znasz REGULAMINU


Hmm nie weim czy ci to pomoÂże ale sprĂłbuj tu :arrow: http://rozmowywtoku.onet.pl/kontakt.html moze coÂś to da, nie mam pojĂŞcia. POWODZENIA!
Ostatnio zmieniony piątek 04 lut 2005, 17:29 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Żartowałem.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Myœlê, ze £ukasz - nasz administrator ma adres pani Drzyzgi, on zna osobiœcie wszystkich najwa¿niejszych z tvn i czêsto sie z nimi spotyka na przeró¿nych bankietach firmowych, odwiedza ich w pracy, wpada na herbatkê do domu

£ukasz, b¹dŸ tak dobry i pomó¿ :!: :twisted: :arrow:
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

arrow pisze:Myœlê, ze £ukasz - nasz administrator ma adres pani Drzyzgi, on zna osobiœcie wszystkich najwa¿niejszych z tvn i czêsto sie z nimi spotyka na przeró¿nych bankietach firmowych, odwiedza ich w pracy, wpada na herbatkê do domu

£ukasz, b¹dŸ tak dobry i pomó¿ :!: :twisted: :arrow:
Tylko pozostaje w¹tpliwoœÌ, czy sama Drzyzga chcia³aby udostêpniÌ swój mail. Lepiej jednak chyba oficjaln¹ drog¹ to za³atwiÌ, poprzez rozmowywtoku.onet.pl
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Myœle ¿e na stronie powinien znaleŸÌ siê dzia³ z oficjalnym adresami email programów TVN-u.
Mail do RozmĂłw to chyba rozmowy@tvn.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale teraz chyba s¹ emitowane powtórki "Rozmów w toku", bo Ewa Drzyzga jest na urlopie. Dlatego mail do Ewy jest z³ym rozwi¹zaniem. Ma³o prawdopodobne ¿eby go przeczyta³a, a ju¿ na pewno nie odpowie. Zazwyczaj w takich sprawach pisze siê do producenta programu, ale oni równie¿ s¹ bardzo zajêci i na maile nie odpowiadaj¹. Dlatego wg mnie jedynym sensownym rozwi¹zaniem jest telefon do redakcji programu. Powinni Ciê po³¹czyÌ z odpowiedni¹ osob¹, która bêdzie mog³a pomóc.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

press.pl pisze:W listopadzie 10 odcinków talk-show "Rozmowy w toku" w TVN-ie bêdzie poœwiêconych Polakom mieszkaj¹cym w Stanach Zjednoczonych. Program zostanie nagrany w Chicago ze zmienion¹ scenografi¹ i czo³ówk¹.

- Nikt do tej pory ze sta³ym talk-show nie wyjecha³ tak daleko. Jest to te¿ uk³on w stronê widzów naszego kana³u iTVN, skierowanego miêdzy innymi do Polonii amerykaùskiej - mówi S³awomir Czyrnek, producent programu. Dodaje, ¿e "Rozmowy..." bêd¹ mia³y tê sam¹ konwencjê, co odcinki realizowane w Polsce. - Zapytamy, jak mieszka siê Polakom w Stanach, czy têskni¹. Poka¿emy ludzi, którzy odnieœli sukces, i tych, którym siê nie uda³o - zapowiada Czyrnek. Amerykaùskie odcinki bêd¹ poprzedzone dwoma programami wprowadzaj¹cymi, realizowanymi w Polsce. Wezm¹ w nich udzia³ osoby, którym uda³ siê pobyt w USA i ci, którzy uwa¿aj¹ wyjazd za pora¿kê. "Rozmowy..." na potrzeby amerykaùskich wydaù otrzymaj¹ m.in. now¹ scenografiê i czo³ówkê. Program poprowadzi Ewa Drzyzga.
najbardziej nie moge doczekac sie nowej czolowki i scenografii :D ale ciekawe czy te zmiany beda na dluzej czy tylko na te specjalne odcinki :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:Drzyzga poleci bez syna
NiemiÂła niespodzianka czeka gwiazdĂŞ "RozmĂłw w toku". Pracodawca nie zapytaÂł jej o zdanie, by nie ponosiĂŚ kosztĂłw.
Ewa Drzyzga (38 l.) chce zabraĂŚ ze sobÂą do USA synka Stasia (11 miesiĂŞcy). Ale jej pracodawcy sÂą temu przeciwni!

Dziennikarka wylatuje na 2 tygodnie do USA. Z ekipÂą programu "Rozmowy w toku" bĂŞdzie tam krĂŞciĂŚ nowe odcinki swojego talk-show. Tym razem o problemach Polonii mieszkajÂącej w Chicago.

Nie wie jednak, Âże bĂŞdzie musiaÂła na ten czas rozstaĂŚ siĂŞ ze swoim ukochanym synkiem, Stasiem. Gdy rozmawialiÂśmy z EwÂą DrzyzgÂą, producenci zdecydowali za niÂą: dziennikarka musi lecieĂŚ sama.

RozdzielÂą matkĂŞ z synem
- Jeœli bêdê za tym, ¿eby Ewa zabra³a swoje dziecko do Stanów i Stasiowi coœ siê po drodze stanie, mówiê tu o chorobie, to mam roz³o¿on¹ produkcjê na dwa miesi¹ce - t³umaczy kontrowersyjn¹ decyzjê S³awomir Czyrnek (31 l.), producent programu. - Dzieciak bêdzie musia³ dojœÌ do siebie, a Ewa nie bêdzie wtedy w stanie pracowaÌ. To siê odbije na naszych kosztach - dodaje.

Ewa negocjuje z mĂŞÂżem
Gwiazda programu "Rozmowy w toku" na temat planów wyjazdu ze Stasiem rozmawia z mê¿em, Marcinem Borowskim (34 l.). Zamierza go przekonaÌ do pomys³u podró¿y z dzieckiem. - Mam nadziejê, ¿e uda siê wszystko ze sob¹ pogodziÌ. Negocjacje trwaj¹ - powiedzia³a nam Ewa Drzyzga.

Niestety, nie wie, Âże bez wzglĂŞdu na wynik tych negocjacji StaÂś zostanie w Polsce pod opiekÂą taty. - Nawet jak ma pocierpieĂŚ przez dwa tygodnie bez mamy, to chyba lepiej, niÂż Âżeby coÂś mu siĂŞ staÂło - mĂłwi Czyrnek o Stasiu.

Ale najbardziej cierpieĂŚ bĂŞdzie Ewa. Czy w takim stanie dobrze wypadnie na nagraniach?
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Trudno wypowiedzieĂŚ siĂŞ nt. tej sytuacji. Ale chyba lepiej, zeby zostawiÂła dziecko w Polsce. Jak takie maÂłe dziecko ma lataĂŚ samolotami i w ogĂłle :?: To chore jak dla mnie:!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Lepiej zeby dziecko wziĂŞÂła... maÂłe dzieci tez latajÂą samolotami i choĂŚ to na pewno mĂŞczÂące to wiĂŞcej beda mieli porzytku z Ewy majÂącej piecze nad maÂłym niÂż zamartwiajÂącej i tĂŞskniÂącej. A co jak siĂŞ odpukaĂŚ maÂły w Polsce pochoruje ? i Ewa bedzie chciaÂła wrĂłciĂŚ ?

To z punktu widzenia tvn
Z punktu widzenia Ewy wybĂłr poewnien byĂŚ prosta ona i dziecko nie leca do USA
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Pewnie, ze latajÂą, ale dla mnie to i tak przesada. A tak w ogĂłle to Ewa w USA bĂŞdzie zajĂŞta i nie bĂŞdzie mogÂła wszĂŞdzie chodzic z dzieckiem na rĂŞku. Wtedy maÂłym bĂŞdzie siĂŞ opiekowaÂł niewiadomo kto. Lepiej wiĂŞc chyba, zeby zostaÂł w Polsce, a 2 tyg. to nie 2 miesiace. Istnieja maile, zdjĂŞcia - moÂżna siĂŞ kontaktowaĂŚ.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No dla mnie to teÂż przesada ;) ja bym tak maÂłego dziecka nie przewoziÂła samolotem
Ale dla mnie tez wyĂłr byÂł by prosty i nigdzie bym nie jechaÂła... dla takiego malucha 2 tyg bez mamy to duÂżo :)
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jednak pani Ewa Drzyzga zabrala swojego syna do USA informuje nas o tym dzisiejszy "Fakt".
Edit:
Juz jutro pilot tego cyklu:
tvn.pl pisze:Od 26 paÂździernika, w kaÂżdÂą ÂśrodĂŞ o godzinie 17.15, na antenie TVN, wyjÂątkowe odcinki programu "Rozmowy w Toku". Ewa Drzyzga rozmawia z Polakami mieszkajÂącymi w Stanach Zjednoczonych.

Dlaczego Amerykanie chêtnie ¿eni¹ siê z Polkami? Jak naprawdê ¿yj¹ nasi rodacy na amerykaùskiej obczyŸnie? Który z polskich popularnych zespo³ów mia³ szansê na zrealizowanie "american dream" w show biznesie? Od 26 paŸdziernika na antenie TVN pojawi siê nowy, niezwyk³y cykl "Rozmów w Toku" z USA. Program poœwiêcony bêdzie blaskom i cieniom ¿ycia Polonii Amerykaùskiej.

"Rozmowy w Toku" jako pierwszy tego typu program zdecydowa³ siê na opuszczenie swojego macierzystego studia w Krakowie i przenieœÌ siê na terytorium mitycznej idylli dla wielu naszych rodaków - do Stanów Zjednoczonych. Ewa Drzyzga porozmawia ze swoimi bohaterami w ich realiach - w œwiecie, w którym ¿yj¹, pracuj¹, próbuj¹ spe³niaÌ swój amerykaùski sen. O czym bêdzie rozmawiaÌ? Dok³adnie o tym samym, o czym rozmawia na co dzieù w "Rozmowach w Toku". Mi³oœci, rodzinie, pracy, marzeniach, szczêœciu, ale i dramatach, problemach. Ale w tych wyj¹tkowych odcinkach bêdzie tak¿e o nadziejach i lêkach zwi¹zanych z nowym miejscem, o smutkach roz³¹ki miêdzy rodzinami, a tak¿e o k³opotach z prawem amerykaùskim i biurokracj¹.

Pó³ roku pracowitych przygotowaù, negocjacji, poszukiwaù ciekawych bohaterów. Przy produkcji zaanga¿owanych 20 osób. W Polsce i w USA. Wreszcie, na prze³omie paŸdziernika i listopada tego roku, w Chicago, w Resolution Digital Studios, rozpoczê³y siê nagrania do cyklu. Zrealizowanych zostanie 12 odcinków, w tym pierwsze dwa jeszcze w kraju, w Krakowie. Pilota cyklu bêdzie mo¿na zobaczyÌ ju¿ 26 paŸdziernika.
Ciekawe czy juz jutro dadza rowniez ta nowa oprawe, trzeba obejzec :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No, juz Marcin napisal newsa o "Rozmowach..." zza oceanu. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na tej stronie>>> http://serwisy.gazeta.pl/tv/1,47060,2983061.html jest wywiad z Ewa Drzyzga. :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w "Rozmowach w toku" pokazali troche tej nowej oprawy. :D No nie nowej tylko starej, ale z malymi szczegolami kojarzacymi sie z USA. :D Dzis widzialem Statule Wolnosci i amerykanska flage. :D :) I chyba bedzie tez nowa oprawa muzyczna ale nie jestem pewnien. :roll: Rowniez nie jestem pewnien czy ta oprawa co dzis byla to bedzie przez te 10 odcinkow, bo przeciez pisalo, ze bedzie zmieniona czolowka, ale czy cala...zobaczymy :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości