Oferta reklamowa

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Oferta reklamowa

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj wprowadzona zosta³a nowa oferta reklamowa. Po tym jak z powodzeniem wprowadziliœmy op³aty sms za mo¿liwoœÌ wys³ania e-maila z zapytaniem, tym razem przyszed³ czas na ofertê reklamow¹. Oferta skierowana jest przede wszystkim do autorów stron internetowych i ma³ych firm, ale tak¿e do osób prowadz¹cych blogi np. o tematyce TVN. Mówi¹c krótko: do wszystkich. Jest to najbardziej korzystna oferta ze wszystkich dostêpnych obecnie na rynku. Za 6 z³ + VAT (p³atne poprzez wys³anie smsa) mo¿e wykupiÌ tygodniowy link na tvn.tivi.pl, wyœwietlany i do³u strony g³ównej, a tak¿e pod newsami. Tygodniowy okres, to kilkadziesi¹t tysiêcy unikalnych u¿ytkowników i oko³o 50 tys. ods³on linka.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

caÂłkiem fajny pomysÂł :)
trza jakoœ zarabiaÌ a stronka faktycznie ma œwietn¹ ogl¹dalnoœÌ.
w soomie dobry pomysÂł by umieszczaĂŚ reklamĂŞ pod newsami bo tak na dole strony to lipa :?
A to bĂŞdÂą zwykÂłe tylko linki czy Bannery ?
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A czemu tak tanio :?: :lol: Z czasem powinieneœ podneiœÌ cenê us³ugi i wprowadziÌ wiêcej okazji do zarobku :!:
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Jak dla mnie to te 6zÂł to Âśmieszna suma,pewnie i tak poÂłowe z tego zabiera operator,powinieneÂś zarzÂądac troszke wiĂŞcejnp ,15-20zÂł - chociaz to i tak Âśmieszne kwoty.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Dla mnie te kwoty wcale nie sÂą takie Âśmieszne, kaÂżdy pieniÂądz siĂŞ liczy. Zapewniam CiĂŞ, Âże i z tego jest zysk, a przeciez to siĂŞ liczy. Zobacz teÂż, Âże wcale wielu chĂŞtnych nie ma, chociaÂż nie wÂątpiĂŞ, Âże jeszcze "przyjdÂą". :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

PamiĂŞtaj jednak, Âże to caÂły czas jest zarabianie na marce tvn-u. :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A widzĂŞ, Âże Ty uparcie starasz siĂŞ udowodniĂŚ, Âże to jest zarabianie. Tylko, Âże przychody z tego nawet w 1/4 nie wystarczajÂą na pokrycie kosztĂłw serwera i opÂłat za serwis. WiĂŞc o Âżadnym zarabianiu mowy byĂŚ nie moÂże. I to zawsze moÂżna udowodniĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

UmĂłwmy siĂŞ, Âże masz racjĂŞ. Jak by co, to ja tylko ostrzegaÂłem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie ma siê co umawiaÌ... To i tak ju¿ bez znaczenia. Bardzo powa¿nie zastanawiam siê nad zmian¹ tematyki serwisu. Jeœli chodzi o TVN, to osi¹gnêliœmy ju¿ wszystko, co mo¿na by³o osi¹gn¹Ì. Teraz czas na coœ innego. Z TVNem siê ju¿ nie da, bo przede wszystkim mamy za du¿¹ liczbê odwiedzin, a co za tym idzie za du¿e koszty i praktycznie ¿adne zyski. Nie mogê ju¿ trzeci rok z rzêdu do tego dok³adaÌ. Poza tym s¹ te problemy z logiem, o których mówisz. To chyba nie ma sensu...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Nie, no nie poddawaj sie tak szybko, przeciez nie o to mi chodzilo. Ale faktycznie, jesli chodzi o liczbe odwiedzin, to sytuacja wydaje sie byc troche beznadziejna, no ale przeceiz zawsze znajdzie sie jakies wyjscie.
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Czy¿byœ siê poddawa³ £ukaszu?Chyba nie zlikwidujesz strony i forum to jedyne miejsce w sieci o TVN - JEDYNE TAK DOBRE - wile stron prze¿ywa taki kryzys tzn brk kasy na dalsza dzia³alnoœc - rozwi¹zaniem jest zrzutka (przelwy na konto autora serwisu) dziêki temu starcza na pokrycie domeny i pewnie troche zostaje na wykupienie servera.Zawsze mo¿na tez postawiÌ w domu server jeœli istnieje taka mozliwoœÌ.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Trzeba wystÂąpiĂŚ do TVN o przyznanie prawa na korzystanie z loga, a uzyskanie tego graniczy z cudem. Trzeba ograniczyĂŚ grafikĂŞ... Ech... to naprawdĂŞ jest trudne z kaÂżdym dniem coraz trudniejsze. Znamy malutkie stronki o TVN, ktĂłrych nikt nie odwiedza, i ktĂłrym wydaje siĂŞ, Âże sÂą fajne. I moÂże sÂą fajne, bo nie majÂą Âżadnych problemĂłw...

Koumbus
Zrzutka trwa, na forum zamkniêtym. Uda³o siê zebraÌ 140 z³. Op³ata za konto na pó³ roku to 300 z³ przy transferze 80 GB/miesiêcznie, a przecie¿ to nie wystarczy i trzeba coœ zrobiÌ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

A pisa³es maile do TVN w tej sprawie?Jeœli nie to tak jak mówi³em , pisz,spróbój ich przekonaÌ, pisz do onetu,pisz do ró¿nych ludzi z TVN mo¿e to ich zainteresujê i coœ ruszy ,pisz do dziennikarzy,napisz mo¿e do ludzi z uwagi,moze do drzyzgi,próbój bo ten kto nie próbuje ten traci.Tylko napisz jakis sensowny list , poparty mocnymi argumentami .Pamiêtaj jak chcesz cos osi¹gn¹c to musisz wywa¿aÌ drzwi a nie delikatnie pukaÌ.A co tam napisz do Waltera!! Przecie¿ Ciê nie zje :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tylko nie wiem kto jest odpowiedzialny za sprawy loga itp. Trzeba to najpierw ustaliĂŚ. Poza tym zastanawiam siĂŞ kto taki miÂły dodaÂł mĂłj adres to katalogu onetu, bo to nie byÂłem ja:
http://katalog.onet.pl/10439,kategoria.html
I jest taki znaczek "nowe".
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Wydaje mi siĂŞ Âże prawnicy TVN , tak naprawdĂŞ ( nie obraÂź siĂŞ ) ale jesteÂś dla nich pÂłotkÂą . Nie naruszasz aÂż tak bardzo prawa aby mieli sie tobÂą zainteresowaĂŚ .WÂątpiĂŞ czy mieli by czas i ochotĂŞ zajmowaĂŚ ta sprawÂą.Tak to jest w duÂżych korporacjach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości