O prezenterach słów kilka...

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

NieczĂŞsto siĂŞ zgadzam z Doktorem ale w tym przypadku popieram. Mam wraÂżenie, Âże gwiazdy TVN sÂą mocno kreowane a naprawdĂŞ sÂą sÂłabe. MoÂże MÂłynarska nie jest faktycznie najlepszym przykÂładem wyÂższoÂści ludzi z TVP ale przypomnĂŞ, Âże np. Hubert UrbaĂąski w TVP w ogĂłle siĂŞ nie przebiÂł. A prowdziÂł chyba AntenĂŞ i jeszcze jakieÂś inne programy. A w TVN GWIAZDA.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przepraszam, czy sÂądzisz, Âże Hubert UrbaĂąski jest marnym prezenterem, a MÂłynarska jest lepsza?! :shock: Nie no, szczyt wszystkiego. Wniosek jest prosty, TVP nie kreuje prawdziwych gwiazd, jak H. UrbaĂąski, tylko pociotkĂłw, ktĂłzy dostali siĂŞ po znajomoÂści, takich jak Wysocka. Wg waszego rozumowania, to Wysocka, czy MÂłynarska sÂą gwiazdami, a H. UrbaĂąski nie dorasta im do piĂŞt. :x
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVN staÌ tylko na takie gwiazdy jak "Super Mózg 2005" - czyli nie grzesz¹ca rozumem Martynka Wojciechowska oraz Ewa Drzyzga, która lubi plotkowaÌ z osobami zgwa³conymi przez duchy, ewentualnie kobietami t³uk¹cymi podczas miesi¹czki popielniczki na g³owie swych mê¿ów. Jest równie¿ Olivier Janiak, który tylko dobrze wygl¹da, Andrzej So³tysik - cz³owiek o koùskim uœmiechu, zajmuj¹cy siê wszystkim (nawet mecze pi³ki no¿nej potrafi komentowaÌ), Maciej Trojanowski (w dzieciùstwie porwany i zgwa³cony przez UFO) oraz Piotr Szwedes - gospodarz programów dla œmietanki intelektualnej tego kraju. Czy¿ trzeba wymieniaÌ jeszcze?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A ja bym siĂŞ spieraÂł i EwĂŞ DrzyzgĂŞ i MartynĂŞ WojciechowskÂą dodaÂł do gwiazd TVNu. to Âświetne prezenterki, nie to co ta nadĂŞta MÂłynarska.
CzyÂż trzeba wymieniaĂŚ jeszcze?
Pomin¹³eœ Huberta Urbaùskiego, Magdê Mo³ek, Justynê Pochanke, Anitê Werner, Patrycjê Redo, czy nawet Agnieszkê Wróblewsk¹... :?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) O MoÂłek nie napisaÂłem nic - do tej pory nie zaznaczyÂła swojej obecnoÂści w TVNie. Ostatni program sukcesu nie przyniĂłsÂł, a 8 odcinkĂłw to za maÂło aby cokolwiek powiedzieĂŚ.
2) ProszĂŞ, nie Âżartuj sobie z AgnieszkÂą WrĂłblewskÂą. moÂże jeszcze powiesz, Âże zapisaÂła siĂŞ zÂłotymi gÂłoskami na kartach historii telewizji w Polsce, prowadzÂą teleturnieje dla gospodyĂą domowych?
3) O Redo ju¿ mówi³em - szkoda s³ów, podobnie o Urbaùskim. Widzia³em fragment "Dla ciebie wszystko" i skutecznie odstraszy³ mnie swoim gwiazdorskim wejœciem (wiem, wiem teraz Maciek udzieli mi wyk³adu na temat Hubert Urbaùski wielkim prezenterem jest).
4) Akurat PochankĂŞ i Werner ceniĂŞ.
5) Jasne, ze M³ynarska jest lepsza od Wojciechowskiej - ona nie musia³a na si³ê koùczyÌ Marketingu i zarz¹dzania w Koziej Wólce, aby móc pochwaliÌ siê wy¿szym wykszta³ceniem. Patrz przyk³ad Martynki. Nadêta to jest Ewunia, której wydaje siê, ¿e nie ma wiêkszej gwiazdy w Polsce. A prawda jest taka, ¿e jej fanami s¹ gospodynie wiejskie, emerytki i znudzone ¿yciem rencistki, które przez ca³y dzieù s³uchaj¹ plotek z osiedla, ap potem potrzebuj¹ czegoœ mocniejszego - np o gwa³c¹cych duchach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:1) O MoÂłek nie napisaÂłem nic - do tej pory nie zaznaczyÂła swojej obecnoÂści w TVNie. Ostatni program sukcesu nie przyniĂłsÂł, a 8 odcinkĂłw to za maÂło aby cokolwiek powiedzieĂŚ.
Gdyby wystĂŞpowaÂła w TVP, a nie przyniosÂła sukcesu i tak byÂś piaÂł nad niÂą.
2) ProszĂŞ, nie Âżartuj sobie z AgnieszkÂą WrĂłblewskÂą. moÂże jeszcze powiesz, Âże zapisaÂła siĂŞ zÂłotymi gÂłoskami na kartach historii telewizji w Polsce, prowadzÂą teleturnieje dla gospodyĂą domowych?
Nie, tego nie powiedziaÂłem. PowiedziaÂłem, Âże jest dobra. Czyanie ze zrozumieniem. :]
3) O Redo ju¿ mówi³em - szkoda s³ów, podobnie o Urbaùskim. Widzia³em fragment "Dla ciebie wszystko" i skutecznie odstraszy³ mnie swoim gwiazdorskim wejœciem (wiem, wiem teraz Maciek udzieli mi wyk³adu na temat Hubert Urbaùski wielkim prezenterem jest).
Bo Hubert UrbaĂąski jest porzÂądnym prezenterem, nie to co Agata MÂłynarska od kapeli w MrÂągowie. JeÂśli chodzi o Redo to uÂświadom mnie co o niej sÂądzisz, bo nie wiem.
4) Akurat PochankĂŞ i Werner ceniĂŞ.
A kto to jest PochankĂŞ? :D :D :D
5) Jasne, ze M³ynarska jest lepsza od Wojciechowskiej - ona nie musia³a na si³ê koùczyÌ Marketingu i zarz¹dzania w Koziej Wólce, aby móc pochwaliÌ siê wy¿szym wykszta³ceniem. Patrz przyk³ad Martynki.
ProszĂŞ CiĂŞ. :D Nie rozÂśmieszaj mnie. Ta denna baba od MrÂągowa ma byĂŚ lepsza od Wojciechowskiej? A to Ci dobre. :lol: :lol:
PomyliÂłeÂś chyba adresy - Maraton UÂśmiechu gdzie indziej. :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Niby w czym Wróblewska jest dobra? Proszê powiedz, bo jakoœ nie pamiêtam ¿adnego dobrego programu, w którym pokaza³aby swój talent etc. ( W tym przypadku to Ty masz k³opot z czytaniem ze zrozumieniem - proszê wróÌ jeszcze raz do tego fragmentu i przeczytaj go 10 raz, a jak nie pomo¿e to jeszcze 10, a¿ do skutku).
2) Lepiej prowadziĂŚ MrÂągowo niÂż reality show z MichaÂłem WiÂśniewskim.
3) Lepiej prowadziĂŚ MrÂągowo niÂż torowaĂŚ sobie drogĂŞ do kariery otwierajÂąc drzwi w jakimÂś domu w SĂŞkocinie.
4) lepiej prowadziÌ Mr¹gowo ni¿ udawaÌ wielk¹ podró¿niczkê i robiÌ programy turystyczne cienkie jak barszcz. To ja ju¿ wolê zdjêcia z wakacji moich przyjació³. A pani Martyna niech schowa i nie pokazuje nikomu swoich wspomnieù z pseudo podró¿y. Coraz bardziej utwierdzam siê w przekonaniu, ¿e ona nie zna odpowiedzi na wiêkszoœÌ pytaù, które zadaje pewnym dzieciom...
5) Magda Mo³ek jest mi obojêtna - nigdy jej nie chwali³em. Ba - nawet irytowa³a mnie jej przesz³oœÌ. Wszak pracowa³a w TV PULS oraz tworzy³a Wydarzenia...
6) Poszukaj sobie moich postów o P. Redo - nie lubiê siê powtarzaÌ. Zreszt¹ nie dziwiê siê, ¿e Lis nie dawa³ jej szansy w Faktach, a w TVN24 pojawia siê od wielkiego œwiêta. Obie redakcje po³¹czono ju¿ dawno, ale pani Patrycja doœÌ rzadko pojawia³a siê w serwisach TVN24. Hmm to dziwne - nie s¹dzisz?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bla, bla, bla. :] MrÂągowo to bÂłazenada.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

NIe wiem czy pamiĂŞtasz, ale od 1997 do 2000 Agnieszka prowadziÂła doskonaÂły program dla dzieci i mÂłodzieÂży "TwĂłj Problem Nasza GÂłowa". A Call TV czyli teleturnieji interaktywnych nie robi sie dla chwaÂły tylko dla kasy :] Poza tym ktoÂś musi to prowadziĂŚ, a skoro WrĂłblewska sprawdza siĂŞ w formatach na Âżywo to nie widze problemu. Jest bardzo naturalna, umie nawiÂązaĂŚ kontakt z widzem. To samo inne dziewczyny z Call TV- Olimpia i Gosia- specjalistki (piĂŞkne i inteligentne- jedna po prawie, druga po <chyba> po jakimÂś artystycznym kierunku) od interaktywnych formatĂłw.
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kubs pisze:NIe wiem czy pamiĂŞtasz, ale od 1997 do 2000 Agnieszka prowadziÂła doskonaÂły program dla dzieci i mÂłodzieÂży "TwĂłj Problem Nasza GÂłowa".
Ja pamiĂŞtam :lol: ProwadziÂł yes yes yes z SÂławkiem Sochackim. OgladaÂłem kaÂżdy odcinek :P :P :P

doktorfaustus1 pisze:1) Niby w czym Wróblewska jest dobra? Proszê powiedz, bo jakoœ nie pamiêtam ¿adnego dobrego programu, w którym pokaza³aby swój talent etc. ( W tym przypadku to Ty masz k³opot z czytaniem ze zrozumieniem - proszê wróÌ jeszcze raz do tego fragmentu i przeczytaj go 10 raz, a jak nie pomo¿e to jeszcze 10, a¿ do skutku).
Faustusie. Co raz mniej Ciebie darze sympatiÂą. JesteÂś ÂżaÂłosny w tym co napisaÂłeÂś i przykro mi Ciebie.

doktorfaustus1 pisze:Zreszt¹ nie dziwiê siê, ¿e Lis nie dawa³ jej szansy w Faktach, a w TVN24 pojawia siê od wielkiego œwiêta. Obie redakcje po³¹czono ju¿ dawno, ale pani Patrycja doœÌ rzadko pojawia³a siê w serwisach TVN24. Hmm to dziwne - nie s¹dzisz?
a wyobra¿asz sobie jakby pojawia³a siê codziennie czego ani Ryman ani Justyœ na dzieù dzisiejszy nie maj¹. Zreszto Pati pojawia³a siê pocz¹tkowo w serwisach zaœ g³ównie w Magazynach24GODZINY, a tam wstêp maja nieliczni { czytaj: Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, Piotr Marciniak, Krzysztof Ziemiec } To dziwne-nie s¹dzisz ¿e j¹ tam wpuszczono i ¿e do dziœ ma Studia 24 po 18.:?:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Marcinie swoim ostatnim postem pokazaÂłeÂś na co CiĂŞ staĂŚ. (Przypominam rĂłwnieÂż ze nie jestem fanem MÂłynarskiej, ale w moim rankingu stoi znacznie wyÂżej od pseudo utalentowanych Wojciechowskiej i Drzyzgi.)
2) Widocznie bieda zajrzaÂła w oczy pani Agnieszce skoro zgodziÂła sie prowadziĂŚ call tv i zdawaĂŚ gÂłupkowate pytania widzom.
3) Tobi zwróÌ uwagê, ¿e wszystkie Magazyny 24 prowadzone przez Redo by³y poni¿ej normy - nie zadawa³a odpowiednich pytaù, czyta³a z kartki, gubi³a siê i nie potrafi³a prowadziÌ dyskusji. Ostatnio widzia³em j¹ w kolejnej akcji - przeprowadza³a wywiad z któr¹œ z feministek i sprawa wygl¹da³a podobnie. Rozumiem, ¿e wczeœniej sobie coœ przygotowa³a, napisa³a na karteczce, ale chyba do cholery mo¿na poci¹gn¹Ì dalej jakiœ w¹tek, nawi¹zaÌ do wypowiedzi, dr¹¿yÌ temat. Ona nie zrobi³a tego ani razu, a okazji mia³a wiele. Czemu? Samemu odpowiedz sobie na to pytanie. Z ca³ej ekipy prezenterów TVN24 jest najs³absza. To widaÌ go³ym okiem.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:1) Marcinie swoim ostatnim postem pokazaÂłeÂś na co CiĂŞ staĂŚ. (Przypominam rĂłwnieÂż ze nie jestem fanem MÂłynarskiej, ale w moim rankingu stoi znacznie wyÂżej od pseudo utalentowanych Wojciechowskiej i Drzyzgi.)
Obawiam siĂŞ, iÂż siĂŞ oÂśmieszasz. Wojciechowska i Drzyzga gorsze od MÂłynarskiej? A to Ci dobre. :D :D :D
2) Widocznie bieda zajrzaÂła w oczy pani Agnieszce skoro zgodziÂła sie prowadziĂŚ call tv i zdawaĂŚ gÂłupkowate pytania widzom.
Wydziwiasz. CoÂś takiego jest teÂż w TVP - Gra z cieniem.
3) Tobi zwróÌ uwagê, ¿e wszystkie Magazyny 24 prowadzone przez Redo by³y poni¿ej normy - nie zadawa³a odpowiednich pytaù, czyta³a z kartki, gubi³a siê i nie potrafi³a prowadziÌ dyskusji. Ostatnio widzia³em j¹ w kolejnej akcji - przeprowadza³a wywiad z któr¹œ z feministek i sprawa wygl¹da³a podobnie. Rozumiem, ¿e wczeœniej sobie coœ przygotowa³a, napisa³a na karteczce, ale chyba do cholery mo¿na poci¹gn¹Ì dalej jakiœ w¹tek, nawi¹zaÌ do wypowiedzi, dr¹¿yÌ temat. Ona nie zrobi³a tego ani razu, a okazji mia³a wiele. Czemu? Samemu odpowiedz sobie na to pytanie. Z ca³ej ekipy prezenterów TVN24 jest najs³absza. To widaÌ go³ym okiem.
Nie, Redo sprawdzÂła siĂŞ bardzo dobrze. Na pewno lepiej niÂż ten szybkowar Ziemiec. :mad: To Âświetna prezenterka.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

"Szybkowar" Ziemiec - a to dobre. Szefowie TVN24 eksploatowali go jak jakiegoÂś robota - byÂły momenty Âże przez kilka tygodni, od rana do nocy siedziaÂł w studiu. Patrycja redo moÂże tylko pomarzyĂŚ o takich dyÂżurach. A jej wywiady sÂą naprawdĂŞ kiepskie. Czasami odnoszĂŞ wraÂżenie, ze ona w ogĂłle nie sÂłucha swoich rozmĂłwcĂłw tylko zaleÂży jej na odczytaniu pytaĂą z podesÂłanej karteczki...
WidzĂŞ, rĂłwnieÂż, Âże brakuje Ci argumentĂłw i ograniczasz siĂŞ do wypowiadania opinii, a prawda jest taka, Âże Drzyzga moÂże liczyĂŚ na sympatiĂŞ starych emerytek.

I co z tego, Âże TVP ma taki teleturniej - TVN ma ich co najmniej kilka i wszystkie rĂłwnie inteligentne, przyciÂągajÂące wyksztaÂłconego widza w wieku 16-49 z duÂżych miast....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:"Szybkowar" Ziemiec - a to dobre.
TwĂłj ulubieniec Krzysztof Ziemiec czyta z promptera tak szybko, Âże nie wiadomo o co chodzi. Szybciej, niÂż Hania Smoktunowicz, choĂŚ wydaje siĂŞ to niebywaÂłe. On jest kiepski. WolĂŞ juÂż ÂŁukasza Grassa i mĂłwiĂŞ to zupeÂłnie powaÂżnie.
prawda jest taka, Âże Drzyzga moÂże liczyĂŚ na sympatiĂŞ starych emerytek.
Prawda jest taka, Âże obraÂżasz licznÂą widowniĂŞ RozmĂłw w toku. ZastanĂłw siĂŞ lepiej dlaczego Drzyzga zgarania prawie zawsze w socih kategoriach takie nagrody jak Wiktory, Telekamery i inne... JeÂśli sÂądzisz, Âże jedynÂą widowniÂą RwT sÂą emerytki, mylisz siĂŞ. Sam bardzo rzadko oglÂądam ten program, ale czĂŞsto jest on ciekawy, co najmniej moÂżna siĂŞ poÂśmiaĂŚ - "porwaÂło mnie UFO", czy jak sÂąsiadka posÂądziÂła sÂąsiadkĂŞ, Âże ta zerwaÂła szyszkĂŞ z jej drzewka i pozwaÂła jÂą do sÂądu. OczywiÂście ta druga twierdziÂła, Âże to jej drzewko. Ale program jest fajny, a prezenterka znakomita. MÂłynarska nie dorasta jej do piĂŞt!
WidzĂŞ rĂłnieÂż, Âże brakuje Ci argumentĂłw.
Nie! To Ty nie argumentujesz swoich wypowiedzi na temat Ewy Drzyzgi. MĂłwisz jedynie, Âże MÂłynarska jest lepsza i Âże w RwT podejmowane sÂągÂłupie tematy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) ÂŁukasz Grass dobrym prezenterem - a to dobre, proszĂŞ nie ÂżartowaĂŚ bo nie wytrzymam. Buchachachachacha. To juÂż nawet Kajdan jest bardziej naturalny i mniej sztywny przed kamerÂą. WidzĂŞ rĂłwnieÂż, Âże wraz z przejÂściem do TVP Ziemiec straciÂł w Waszych oczach...
2) Tak siê akurat sk³ada, ¿e wiêkszoœÌ widowni programu Rozmowy w toku stanowi¹ znudzone ¿yciem kury domowe, emerytki, rencistki, wszelkiej rasy plotkary, plotkarki i baby, których jedynym zajêciem przez ca³y dzieù jest obgadywanie kole¿anek i s¹siadów. Pod wieczór znu¿one ju¿ ca³odziennym plotkowaniem w³¹czaj¹ na pani¹ Ewuniê (czêsto siê tak do niej zwracaj¹). I to one kupuj¹ kolorowe tygodniki, i to one wysy³aj¹ kupony i przyznaj¹ Telekamery pani Ewuni. Naprawdê nie wiem, co takiego poci¹gaj¹cego mog³oby byÌ w tym programie dla rzekomej grupy docelowej TVN - czyli mieszkaùców du¿ych miast, w wieku 16-49. Chyba nie k³ótnie o szyszkê na drzewie. A je¿eli ktoœ rzeczywiœcie lubi takie programy, to widaÌ musi mieÌ nadmiar wolnego czasu....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości